Jump to content

Company of Heroes


Dandy

Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Igra je sjajna po svim merilima, prosto ne mogu da prestanem da je hvalim, a teško mi pada što sam morao da prestanem da je igram zbog učenja.

Sanjao sam ladno tenkove sinoć :)

E da, samo jedan detalj, NIKADA se nisam toliko usrao u nekoj strategiji kao kada je ovde raspalila artiljerija po mojoj vojsci. Bili su mi pojačani zvučnici i prvo se čulo ono opako zviždanje i onda BOOOM, lete vojnici i delovi istih, BOOM, pršti šut i obližnja olupina kola leti u vazduh, BOOOM, sva pešadija se baca u zaklon gde ko stigne, BOOM, ruši se obližnja kuća i parčići padaju po mojoj preživeloj pešadiji koja se šćućurila u rupu od prethodne granate...

Znači loodilo :)

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Grafika razbija. Ja sam podesio samo texture na Medium, jer ako se dignu na high ili ultra onda dugo ucitava i drlja po disku, a i na medium izgleda jebeno dobro. Igrao sam Soldierse, ali ovo je daleko ispred, jer si ovde bukvalno komanda. Znaci gradis bazu i osvajas strategic pointe, kao u WH40.000 (najbolja stvar u igri, koja igri daje dodatnu draz i neizvesnost). A ne kao u Soldiersima, neka nevidljiva komanda ti posalje par vojnika pa se posle jebi sa njima. Evo sinoc sam se tukao u skirmishu i bogami to je trajalo poprilicno i na kraju nista, jer osvojim 2-3 pointa pa onda izgubim, pa onda opet prebacivanje jedinica na druge, pa odbrana, a nemam dovoljno municije da pozovem avio podrsku. Uspeo sam da izvrsim desant iza linije, ali su me sprzili. Ja idiot izbacio padobrance na cistinu, umesto negde blizu sume, kao brzo cu osvojiti point, a oni poslali pesadiju i par vojnika sa bacacima vatre. Opasna igra. Mogu samo da zamislim kakva je u multiju, posto ima mali milion kombinacija. Opasno se razmisljam da kupim original, kada se bude pojavio kod nas, samo zbog multija.

Link to comment
Share on other sites

pa soldiersi su drugi tip rtsa, vise je u pitanju delovanje iza neprijateljskih linija, sabotaze i sl. nego li frontalni napadi

dobra je igra, zaista... mada me smara sto nema rusa ili nemaca, italijana, japanaca i ostalih :) ovako samo one pateticne amerikance... tja...

uf uf... multi ... njam...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam igro malo preko neta sa betom znaci igra je odlicna, odgledao sam i par vrh replayeva (vrh za betu, sad je sigurno gameplay jos poboljsan) i mogu reci da ova igra ima potencijala, ima tu jos nekih balance problema a i malo glupog koncepta da npr online nemos igrati 1v1 u mirroru npr axis vs axis nego je uvek axis vs allies. Takodje u timskim uvek su zajedno axis protiv alliesa i nema mesanja. I kolko sam cuo u finalnoj verziji ima samo 4-5 1v1 mapa sto je po meni malo al dobro...

www.mmc4life.com

Link to comment
Share on other sites

Uh, kakva igra !

Najbolja strategija koju sam ikada odigrao (a odigrao sam 2 ukupno :D (Jel se Pacman rachuna u strategije ? :) ))

Ae sad ozbiljno, mene neki likovi iz igre podsecaju na likove is Easy Company (Band of Brothers), josh kad sam zapocheo Defence of Carentan - totalno sam se uzhiveo u prichu :) Tri sekunde pred dolazak pojachanja banu mi tenaci pred crkvu i popushim partiju. Ufff, sutra se nastavljaju dozhivljaji :) Jedva chekam!

Oprostite ako sam smorio, ali ja sam jednostavno odushevljen igrom :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...