Jump to content

Company of Heroes


Dandy

Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo i ja da prenesem svoje utiske. Kada sam je instalirao i poceo da igram turtorial,zalepio sam se za igru i samo sam vikao omg omg kako je dobro.Igra je fenomenalna.Posebno mi se svidja sto je ww2 tema.Znaci samo malo pojacajte zvucnike zbog boljeg dozivljaja i uzivajte.

Link to comment
Share on other sites

Company of Heroes..... mislim sta reci osim WOOW!! [:p]

Igra nezahteva toliko brzinu igranja (ko StarCraft recimo) ali je zato prava strategija u pravom smislu te reci! Sto korisnije iskoriscavanje terena, kombinacije razlicitih jedinica, strateske zamke... sve ovo kao i odlican balans u snazi i mogucnosti jedina cini ovu igru jednom od najboljih koje sam igrao(a igrao sam ih mnogo) [:D]

Ucestvovao sam na turnirima u StarCraft-u, WarCraft-u i Dawn of War-u i mislim da bi moglo i trebalo da se organizuje neko rokanje i u COH [b)] , sobzirom na to da sve vise ljudi koji igraju ovu igru! [:)]

Ja igram COH u ATG-u(metro kod Vuka) a ima ga i u Forumu

Ako ste raspolozeni za neko pamprcHenje preko hamachija ja sam za (mada ne pre cetvrtka posto imam neke kolokvijume) [xx(]

Ojsa!

Link to comment
Share on other sites

Hamachi je jedan mali program(mislim da je cak manji od 1 MB) moze lako da se skine sa neta. [:I]

On ti omogucava da napravis svoju mrezu u kojoj mozed da razmenjujes fajlove chatujes i igras bilo koju igricu koja podrzava on line igranje sa ostalim korisnicima koji su u istoj mrezi kao ti(rasturali smo se od Dote preko raspusta) [:D] .

Ja sam igrao sa nekim likom pre koji dan

network name= Company of heroes-burek

password= burek

Igrali smo 1 na 1 i nije seckalo uopste (128kb/s i ja i on)(mada je pri kraju pukla veza) [}:)]

Neznam kako je kad se igra 2 na 2 ili 3 na 3 preko hamachija ali nebi bilo lose da probamo [:D]

P.S. nisam citao ove ranije postove ali mislim da neki likovi vec igraju preko hamachija u nekoj njihovoj mrezi

Edited by Tandarabroc
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E narode ako ima korisnika sbb-a cablovskog mozemo napraviti server preko hamachija i da igramo . U lokalu ce raditi brze . Ja sam bio na onom HGI-coh serveru gde je bilo preko 100ljudi i oko 50-ak online i non stop moglo da se igra, ali onda ovi bednici iz hamachija limitirali i moze samo 16ljudi na serveru da bude :((.

Tako ako neko hoce ajde da napravimo server i da igramo .

Aj javite se sto pre svi zainteresovani . :)

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Company of Heroes..... mislim sta reci osim WOOW!! [:p]

Igra nezahteva toliko brzinu igranja (ko StarCraft recimo) ali je zato prava strategija u pravom smislu te reci! Sto korisnije iskoriscavanje terena, kombinacije razlicitih jedinica, strateske zamke... sve ovo kao i odlican balans u snazi i mogucnosti jedina cini ovu igru jednom od najboljih koje sam igrao(a igrao sam ih mnogo) [:D]

Ucestvovao sam na turnirima u StarCraft-u, WarCraft-u i Dawn of War-u i mislim da bi moglo i trebalo da se organizuje neko rokanje i u COH [b)] , sobzirom na to da sve vise ljudi koji igraju ovu igru! [:)]

Ja igram COH u ATG-u(metro kod Vuka) a ima ga i u Forumu

Ako ste raspolozeni za neko pamprcHenje preko hamachija ja sam za (mada ne pre cetvrtka posto imam neke kolokvijume) [xx(]

Ojsa!

brza je koliko i starcraft ako ti protivnik to zahteva

i starcraft je bio spor dok nismo nauchili

vec na samom pochetku je jurnjava sa motorima/bagijima i vijanje tudjih inzhenjera

a u isto vreme osvajash teritorije

i cimash se da sachuvash svoje jadne inzhenjere

i nekako mi se ne chini da su ovi ili oni jachi

bitno je ko kako odigra

inache mogao bih ponovo instalirati da vas perem :)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...