Jump to content

Company of Heroes


Dandy

Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

al najjache mi je

ono

tipa

gledash lika tj na ekranu ti je

i selektujesh ga

i chuje se normalno

a ako ga selektujesh na bind i daleko ti je

chuje se preko radija

ili

danas sam uzeo prvu onu misiju gde dobijesh tenkove

i ja njima dao attack move i gledam u bazu

tek se neshto chuje jebote ja gledam kroz prozor

ono zvuk fajta gore

ali jebote totalno autentichno

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Blejd, si uzeo original ili ? Ja sam odigrao single, i bash mi se extra svidela igra.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Blejd, si uzeo original ili ? Ja sam odigrao single, i bash mi se extra svidela igra.

Nisam imao vremena da potrazim original, a i nebi uzimao dok ne predjem na wifi, sada sam na sporom dial up modemu. Igram preko hamachi-ja.

Singl nisam igrao posto nema za axis, igram iskljucivo sa njima.

Bilo bi lepo kad bi se kod nas COH igrao malo vise.

P.S. Zna li neko da li u Sremskoj Mitrovici ima neka dobra igraona sa netom?

Link to comment
Share on other sites

Prvo i prvo, des blade, sha ima matori, nisam te video 100 god. :DD

Dalje, upravo sam odigrao par misija na "uberextrahard" (aka, mnogo tesko za ljude sa polomljenim rukama i niskim iq-om, nije tesko), stigao do karentana, nije loshe, svidja mi se, ali se igrica svodi na masovno bacanje paratroopera, spamovanje replenishovanja trupa, i slanje u smrt naravno. Svidjaju mi se sitnice, skupljanje mg-ova, 80 cal-ova, akcija, koja postaje malo monotona posle 2 sata igranja, itd. Nisam josh video tenkove, ali znam da jedu malu decu i rushe zidove. ;)

Veoma lepo osmishljeno, ali je veoma ne igrivo za neku naprednu multiplejer strategiju (wc3). Mozda kad bi se igralo na necem sto je jace od pure intela na 2.8, gige ram-a, radeona 9550 (dobro, sranje je, nemoj flame), bi bilo mnogo lepse.

Nisam igrao sa nemcima, verujem da imaju kar-ove i tako ta lepa oruzja i mnogo bolji izbor tenAk-ova.

Elem, prijatno za oci, full akcija (u prevodu warhammer 40k, u ww2 izadnju), sa nekim dodatcima oko zauzimanja teritorije (to mi se mnogo svidja, nije isti kao u wh40k). Thq je odradio super posao, valjda ce se natji ljudi koji ce igrati ovo i mozda napraviti koji turnir kod nas.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

O des ghoste, vidim jos igras wc3, i to punom snagom! Cestitam na uspesima.

Sto se tice COH, predlazem da odgledas koji replay da vidis na koji nacin se igra ustvari igra + igra je prilicno nova, pa ostaje jos gomila novih interesantnih strategija da se otkrije.

Sto se tice popularnosti iste, treba samo napraviti turnir sa vrednim nagradama... a ostalo ide.

Link to comment
Share on other sites

Ne svidja mi se sto nisu ubacili onaj melee combat iz WH40k ;(, fazon uleti jerry u rulju mojih vojnika a ovi rade retardirani crossfire, umesto da ga iznabadaju kundacima i nozevima, a osvajanje tenkova isto nije ubaceno i one fore sa otvaranjem poklopca od tenka i ubacivanje granate. ;(

Nego ae igramo preko hamachija, nisam video mp i nisam igrao skirmish a igra mi se; ) mnooogo. :D

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ja igram iz platoa, imamo 10 mbit liniju, tako da ono :)

samo treba da skinem taj hamachi, i mozda da mi date koji tip, jel ima kakva nova verzija coh-a ili nesto :S?

edovao sam te na msn, moj je pastrulator@hotmail.com.

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

da, vidim

za sad nas ima 4

imam josh jednog ortaka u shteku ali on je sad opsednut fifom pa mu se ne igra coh

al igrace ga za jedno nedelju dana

svi skinite novu verziju

dakle odete na multyplayer

pa na internet

i sam krene da skida

mislim da je oko 8mb

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Nisam imao vremena da potrazim original, a i nebi uzimao dok ne predjem na wifi, sada sam na sporom dial up modemu. Igram preko hamachi-ja.

Singl nisam igrao posto nema za axis, igram iskljucivo sa njima.

Bilo bi lepo kad bi se kod nas COH igrao malo vise.

P.S. Zna li neko da li u Sremskoj Mitrovici ima neka dobra igraona sa netom?

Gde se ti trenutno nalazish ? Mogli smo kod Nebe igrati COH, skoro je upgradeovao kompove :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...