Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa ne verujem, imajuci u vidi kolko me zajebavaju i iskoriscavaju erotski

Ali pravi marketing za njih je moj avatar

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

' date='Oct 3 2006, 14:59' post='874680']

Citam danas novine, Glas, i sad prica oko turnira u Forumu, kad ono malo malo pa Deus ovo Deus ono. Da li si ti Igore isprogramirao svoju Dota ekipu ne znam, ali svaka cast, to se zove advertajzing!

http://www.glas-javnosti.co.yu/danas/srpski/R06100202.shtml

Da procitah.

Voleo bi da nisam iskreno.

Voleo bih da novinari prestanu da lupaju, no dobro.

No ipak :

----

- Dota je strate

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

za NJONJ ti, na primer, treba 40 ozbiljnih gejmera, koji su konstantno u kontaktu preko "game shata".

[roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Koje igrice si nabavio?

Ja sam poludeo od dosade, batalio sam wow i neću opet da ga počinjem a ne znam šta drugo da igram :(

Došao iz škole, vrućina.... moram da bubam samo tako ali kao i svaki put ništa neću pipnuti :(

ma ortak mi narezao neshto, to je za mene novo poshto jedina igrica koju sam igrao

zadnja 2 meseca je WoW [:D]

narezao mi je Commandos Strike Force (moja omiljena strategija, samo shto su je sad pretvorili u FPS)

Tomb Rider Legend laricu mi narezao i Quake4....

Link to comment
Share on other sites

Mnogo je opasniji naslov clanka.

Pokazuje sav prezir, strah i mutavost novinara.

Verovatno pizdi sto pise o jebenim igrama, dok njegov kolega intervjuise gogu sekulic

Msilim: "Sa druge strane, tu je i anegdota o gejmerima sa Dalekog istoka, koji u turskom sedu sa sve turbanom, u tradicionalnoj no

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

blah, ladno smo kolege, smor [:D]

Kontam da si tretja dina?

Valjda mi jedan tvoj kolega predaje uvodu u programiranje :) ima neki leek samnom u grupi koji je ranije blejao na RUR i ima neki lik shto igra DOTU za Deus ako se dobro setjam...a ima i josh jedan lik koji je gledao RUR za vreme tih vezhbi samo shto zaboravi da ga pitam koji mu je nick...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Kontam da si tretja dina?

Valjda mi jedan tvoj kolega predaje uvodu u programiranje :) ima neki leek samnom u grupi koji je ranije blejao na RUR i ima neki lik shto igra DOTU za Deus ako se dobro setjam...a ima i josh jedan lik koji je gledao RUR za vreme tih vezhbi samo shto zaboravi da ga pitam koji mu je nick...

Lol Lol Lol

Nema

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...