Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Il neko laze il vladica studira 2 faksa :)

Znaci neko se lano predstavlja.

mada mozda je to hajli on zarko zeli da igra sa mnom u ekipi :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma ortak mi narezao neshto, to je za mene novo poshto jedina igrica koju sam igrao

zadnja 2 meseca je WoW [:D]

narezao mi je Commandos Strike Force (moja omiljena strategija, samo shto su je sad pretvorili u FPS)

Tomb Rider Legend laricu mi narezao i Quake4....

Baci Commandos u djubre...Smuchice ti prethodne delove...:\

Juche blejao ceo dan a danas ceo dan u dragoj nam Bosni tj. Republici Srpskoj. Moje odeljenje je dobilo nagradni izlet sa shkolom zbog najmanje izostanaka proshle godine. Blejali ceo dan u Vishegradu...Uzivancija, sutra o5 u shkoli, uzivancija...

.

Link to comment
Share on other sites

Il neko laze il vladica studira 2 faksa :)

Znaci neko se lano predstavlja.

mada mozda je to hajli on zarko zeli da igra sa mnom u ekipi :)

Nije vladica, neki lik visok, malchice lichi na geeka, ima naochare - nemogu da se setim shta je tochno rekao al chinimi se da nije rekao chisto Deus, i da su valjda uzeli proshlu DOTU ili tako neshto?

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAA

Antipod lololololololololo

Lik koji kupuje 4 ring of health.

Igra on dotu za deus kao sto sam ja prvi astronaut fudbaler na mesecu.

LoL mali svete

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Danas bio hmm svakako ne dosadan dan.

Dakle krenuo sa nekom laganom kafom i ucenjem, pa sam onda svrnuo do grada da se castim sluskama

MX-55-VC.jpg

Koje su budi receno fantasticne :)

Onada sam banuo kuci i izbrisao prokleti kubuntu sa kompa kojeg ne bi preporucio ni neprijatelju. I nista izbrisem ja tako ubuntu sredim MBR resetujem u win kada ono ne radi mreza. Hmm promenim ja ip cisto da vidim sta se desva zakuca komp. resetujem odradim to opet ono opet zakuca i tak ejdno sat ipo dubljenja na glavi ali nista ne pomaze. Vec ponem da vadim cd sa onom igricom gde gadjas Bilija pitama kada te win iznervira i skapiram da sam ja veci od toga i Instaliram FreeBSD. Posle 30 min instalacija odmah mi on kaze da mi je crkla integrisana mrezna na ploci.

Popizdim. Na svu srecu izvadim iz fioke rezervnu i sada sve sljaka. Dzabe sam se jedio na win :P. Onda bio na treningu pa malko zaglavili u puzicu na cirku a sutra ujutro ispit.

Jebote ala sam se raspisao :)

Link to comment
Share on other sites

ipak sam poklekao iskusenjima i pod kasne sate otisao po kocu i junk food u lokalnu pekaru, a rekao sam da cu do nove godine paziti malo sta jedem i kada jedem.

Ali ajde, to bih mogao sebi oprostiti da nisam usput sreo jednu meni nekada veoma vaznu devojku, zbog kojih mi se nekada kada bih pricao ili "nesto drugo" radio sa njom, ne toliko davno, chinilo da chujem klepet krila andjela a veceras, kada smo se onako sreli i sa picom i slanim stapicem setali po batajnickom sokaku na putu od pekare, smo se toliko hejtovali da je asfalt cvrcao ispod nas od tolike pasije.

a najgore je sto je meni bilo mnogo lepo u tim trenutcima, uprkos tome svemu.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Tje da popricham onda sa njim :) Al ne verujem da je bash skroz izmislio?

Ma brate antipod igra dotu kao ja, znaci realno je bulja.

Igramo zezamo se.

A nema veze sa ekipom deusa

Osim sto se znaju u rl

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kontam da si tretja dina?

Valjda mi jedan tvoj kolega predaje uvodu u programiranje :) ima neki leek samnom u grupi koji je ranije blejao na RUR i ima neki lik shto igra DOTU za Deus ako se dobro setjam...a ima i josh jedan lik koji je gledao RUR za vreme tih vezhbi samo shto zaboravi da ga pitam koji mu je nick...

taj shto ti predaje up je moj do jaja ortak, pa cu da mu kazem da te izbaci npr sa kolokvijuma, chisto radi reda [:D]

i da, jesam treca godina.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

vecheras bila bleja u kraju sa nekim starim drushtvom sa kojim sam se druzhio pre 5-6 godina i svi smo bili tu i bilo je... pa ono... filing ko da ste se juche videli pa nastavili opet vecheras...

znachi likovi su me smorili za medalju i bem ti ta blejanja u kraju...

shalim se, bilo je u neku ruku charobno.. :)

sad tjem odgledam jednu epizodu prizn brejka pa limpa pawam...

tumorou iz anadr dej a-ha ha-ha-ha-ha :D

tudej iz anadr bomb olo

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

proradio fon

sjebala mi se makina... morao sam da krknem neki registry backup premator...

svasta se izdesavalo, uglavnom interesantno... al me mrzi da pisem :D

tu sam, sve u svemu... ima dana ;]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ipak sam poklekao iskusenjima i pod kasne sate otisao po kocu i junk food u lokalnu pekaru, a rekao sam da cu do nove godine paziti malo sta jedem i kada jedem.

Ali ajde, to bih mogao sebi oprostiti da nisam usput sreo jednu meni nekada veoma vaznu devojku, zbog kojih mi se nekada kada bih pricao ili "nesto drugo" radio sa njom, ne toliko davno, chinilo da chujem klepet krila andjela a veceras, kada smo se onako sreli i sa picom i slanim stapicem setali po batajnickom sokaku na putu od pekare, smo se toliko hejtovali da je asfalt cvrcao ispod nas od tolike pasije.

a najgore je sto je meni bilo mnogo lepo u tim trenutcima, uprkos tome svemu.

Hteo sam nesto da napisem ali posle ovakvog posta prosto me nogu.......

BTW: krecem na ispit za T-20 min.. uffff

Link to comment
Share on other sites

имам да скуцам извештај. биће чупаво данас.

јуче сам био у Силиконској долини, после 10 година. и ништа се није променило. пуно пара и пуно сиса и мало памети и нимало стила.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ah da..

nisam se pohvalila..

juche mi doshla josh jedna sudska presuda..

grrrrrrrrrrr..

majq mu shovinistichq..pichka chmar..

TELEKOM SRBIJA!!!!!!!!

uaaaaaaaaaaaaaa...

lopoviiiiiiiiiii...

!!!!

eh da..oni su raskinuli ugovor posle 6meseci..a pritom me nisu ni obavestili..i tako nisam ni rachune dobijala..sad mi lupaju neke kamate..i sudske troshkove od 1000din..puta 2!!

a shto je najcrnje..sudske presude kasne preko 2god..

inache..eo sutra jedan ispit polazhem..nadam se da tjem ubosti..za uslov mi je..pa..tko zhiv..a ko mrtav..

gladna sam.. :|

Link to comment
Share on other sites

konachno malo mira... ali samo malo... kako sam krenula ovo da pishem, "dragi tata" i jedan kolega su pocheli da se deru kao da im deru kozu s' ledja... ubicu ih svega mi...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...