Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

krv i smrt ambroziji i svim ostalim alergenima koje ljudi kod nas pustaju da rastu nesputano!!!

znachi sve je pochelo divno...izlezhavanje na suncu, pivo, rostilj...i dok sam leshkario u ladu chekajutji da se to malo slegne pa da krenemo sa ladnom lubenajom krenulo je, prokleta alergija ko da mi je neko otvorio zlavinu u nosu+kijanje mahnito...sutra kupujem opet teshke kortikosteroide, ne mozhe se ovako...takodje treba da krenem da planiram za sledece leto da se opet izmestim na jedno 2 meseca iz zemlje ne bi li disao opusteno dok ovde korovi divljaju....

Link to comment
Share on other sites

a?

Pa shta smo prichali oko postajanja RUR Admina (na adi)? [:D]

ahhahaha

pa ti dread rece da ces svratiti u mani peni ono vece pa nisi, sta cu ti ja

: ))

i ne, moj decko nije sa rura : ))

Pa kad si rekla da tjesh da budesh sa 20 ortaka -> rekog da netjem da dolazim, nije atmosfera da te muvam...da si bila sama onda bi dosho...nego kako otjesh da te muvam? :)

Mislim da je sad pravo vreme da pocnes da je kuliras [:D]

DA! Sad tje da je kuliram...to tje da upali!

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

uuuu pa bilo je super na zurci sinoc,jeste da ja ne slusam tu vrstu muzike ,ali super je bilo, koliko je super bilo pokazuje to koliko me bole noge od skakanja tako da sad jedva hodam........

........nema nista posebno osim toga da mi je opet manijak dolazio u radnju...... [|)]

Link to comment
Share on other sites

Ludi pajser me vozio do novog sada, izblejao malo sa angie, pa opet me ludi pajser vozio nazad. Onda na nocno na tashu. Bole me noge, al' je barem kompletan dan :)

omg ja sam bio na bazenu ceo dan nisam vido propusten poziv

sledeci put pusti poruku pre neke takve 'kcije BRE

ali ovaj je djeneral

Wait, Captain G, you're a 22 year old dating a 15 year old? You want to have sex with her? That would be rape. You could be exectued for that. THEN, you BRIBED her to have sex with you? What kind of person are you? And why did you pour the butter on her scooter, because I'm kinda lost. The worst out of all of them, is that you're 22 and you STILL haven't had sex yet. You are one sad, sick man, Captain G. Shame on you.

ovaj je kritican, veci bolid nego da je onaj iz 1. posta istinit

Edited by daki
Link to comment
Share on other sites

mount aka : konj ,kodo ,raptor ,kosturski konj :),tigar ,menanicke masine od gnomova \o/ ,ram(koza) ,vuk.

zavisi koja su rasa pa to vozis :) ,a mozes i ostale ako imas dobru reputaciju sa gradom od koga oces da kupis mounta :p.

a imas i prevozna sredsta ,nesto kao gradski prevoz za dz ,u hordi su cepelini a u alijansi brodovi :-)

inace zaista imam casove iz voznje skoro sam zavrsio

polozio ispit iz prve \o/

jos samo voznju da polozim u petak i gg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...