Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zlajo, najbolje da darijan zna sta je dinastija, iako bi morao da se posveti toj lektiri iz istorijskih razloga ...glede jednog od prvih pojavljivanja ljudi njegove orijentacije u visokobudzhetnim serijama ;o)

lale smishljaj bolje sta se igra sledeci petak...mada meni kamping u kvejku (sto za direktnu posledicu ima nerviranje boleta i ivana) krajnje zanimljiv ;o)

probudili me telefonom posle 10, ramena me otkidaju, tako mi i treba kad vuchem 50 kila prtljaga...sad da prezhivim vrucinu pa naveche da bodrimo drugare sportiste =o)

Link to comment
Share on other sites

ma pusti primanje na tvoj trol, to je bila cisto "roditeljska" opaska u polu haha fazonu, moj vrhunac kantera (koji mi je, da ponovim bio jako zabavan) jeste koncept "RUSH NA GLAVNA RUSH NA GLAVNA" a citava moja ekipa ostane ispred vrata.

[ 01:48:24 ] [ Sa1Nt ] moj vrhunac kantera (koji mi je, da ponovim bio jako zabavan) jeste koncept "RUSH NA GLAVNA RUSH NA GLAVNA" a citava moja ekipa ostane ispred vrata.

[ 01:48:26 ] [ Sa1Nt ] ahhaa i ovaj laki

[ 01:48:28 ] [ Sa1Nt ] vrishtao sam:D

[ 01:48:31 ] [ Sa1Nt ] SVI NA VRATA

[ 01:48:35 ] [ Sa1Nt ] i on sam ode i pogine

[ 01:48:36 ] [ Sa1Nt ] ahahahha

[ 01:48:39 ] [ Sa1Nt ] kakve smo pichke :))))))

:))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

@ kole - mozhe i utctf, mada ctf u kasnijim utovima je bezveze (mozda tek kad se pojavi novi), a stilgar je mislim na kraju obrisao onaj ut99 koji je bio vratio za potrebe ut okupljanja vaskrslih pre par meseci

@ sejnt - ma bezhi bre :) i to ajde 2-3 puta kao uletim, ubijem jednog, jedan mene i kraj, nego bas taj kad sam svima napisao gde da idu i udju, ja uletim (sam), ubijem trojicu, ubije me cetvrti i pogledam radar, a vi svi stojite tamo kod onog kamena kod nase baze i kao, brojite stepenice ;))

Link to comment
Share on other sites

laki, istina "kole izleti negde ko budala i posto ne zna da puca nakon 15 sekundi prepucavanja sa lakijem zagine" se jako tesko mozhe prevesti u to tvoje "ja uletim i ubijem jednog" *khm, khm*

a i sta jes jes, taktichari drugari...

Link to comment
Share on other sites

laki, istina "kole izleti negde ko budala i posto ne zna da puca nakon 15 sekundi prepucavanja sa lakijem zagine" se jako tesko mozhe prevesti u to tvoje "ja uletim i ubijem jednog" *khm, khm*

ma to sto sam ja tebe ubijao dole u vodi to je potpuno druga stvar ;) A i nije ni vazno ko je tu ubiVen, kljucna je ona sa tri ubijena protivnika i mojim drugarima koji beru ljubicice ;)

Link to comment
Share on other sites

Doshla mi keva u Moskvu, donela baklavu [:D] Ceo dan sam na nogama, sad sam tek seo malo za komp, pa cu valjda moci da odgledam do kraja Prison Break.

bte koji si geekzoid :)))) keva ti tu, a ti sedish za kompom :) idi vodi je u Tour De Moscow :)))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...