Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Imao sastanak sa ljudima iz NEC-a, odushevili se shto su nabasali na Srbina u Moskvi pa mi isprichali kako ce skoro da uvode 3D 3G mreze u Srbiji i pitali da li imam neku vezu da im pomognem da se snadju kod nas [:)] Tako da sada razmishljam kako da to unovchim [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mene sve tako prokleto boli od onog fudbala da to nije normalno, tako mi i treba kad posle prve necu da stanem =o))

elem prelep dan danas, idem da shetam po botanichkoj basti i sedam u kafitji, mozda da pazarim nesto zbog chega ce me startovati murija na aerodromu u terorist smislu ;o)

Link to comment
Share on other sites

elem prelep dan danas, idem da shetam po botanichkoj basti i sedam u kafitji, mozda da pazarim nesto zbog chega ce me startovati murija na aerodromu u terorist smislu ;o)

ako je dovoljno malo, spakuj kod sebe u dzep i niko te nece ni proveravati po povratku u zemlju, a ako nije, onda ce te startovati ali da bi ti naplatili carinu :)

Imao sastanak sa ljudima iz NEC-a, odushevili se shto su nabasali na Srbina u Moskvi pa mi isprichali kako ce skoro da uvode 3D 3G mreze u Srbiji i pitali da li imam neku vezu da im pomognem da se snadju kod nas Tako da sada razmishljam kako da to unovchim

ahaha ;) trazhi im za konsultantske usluge po satu. Sigurno se ovoga ne bih setio da nesto ne razmisljam i tome proteklih dana ;)

Gledam ovaj trejler za TF2, bash je kul.

Link to comment
Share on other sites

Imao sastanak sa ljudima iz NEC-a, odushevili se shto su nabasali na Srbina u Moskvi pa mi isprichali kako ce skoro da uvode 3D 3G mreze u Srbiji i pitali da li imam neku vezu da im pomognem da se snadju kod nas [:)] Tako da sada razmishljam kako da to unovchim [:D]

Ah sad treba naci sliku zwerka u odelu :)

Inace, vec par dana mi nema rur forum warsa?

Zasto sam banovan odatle??

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ah sad treba naci sliku zwerka u odelu :)

Inace, vec par dana mi nema rur forum warsa?

Zasto sam banovan odatle??

Spavas na usima u toku upgrejda su otisli dodjavola si modovi ukljucujuci i RTW..

Inace od jutros vrtim neke telefone drzavnih ustanova i svaki put kada pomislim da sam sada naiso na najbezobraznijeg/najdrskijeg sluzbenika prevatim se...

Link to comment
Share on other sites

^^11!!

Ljudi bre ala vi ne umete da se zezate :(

Ja sad ocekivao sasuketa ili nekog pobratima da mi kazu" Read The Fuckin Announcement noob, omfg pwned "

Statore druze, ja i dalje ne uspevam da sredim ati frlgx :) (igor2 na benchu).

Dajem sebi rok do prekosutra a onda cu te kidnapovati da mi to resis.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

danas smo nauchili da kada je naplju 32 stepena i relativno suvo, nemoj ulaziti u staklenike za tropske biljke u botanichkoj bashti jer u njima je 40 stepeni i vlazhnost od 95%...sve u svemu dzhungla je zlo =o)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...