Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

da... veruj mi smesno je :))))
Pa onda retzi da se smejemo! Shalim se, ne morash ako netjesh naravno - usvs bitno je dal je vredna toga ili ne, ako je vredna boli te qrac shto si se ponizio - samo shto je extra teshko uvideti dal je vredna ili nije, to teshko skontash poshto nikad nznsh na chemu si sa ribama...3 dana pre djavola kazhem ja!

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma nisam se ja ponizio :)

nije bitno. ako nekad sednemo svi na kafu ili slicno recu vam pa da se svi solidno izvristite od smeha. ovako necu da govorim jer je stvarno ponizavajuce :)

no evo vam hint: nije stvar u tome sto sam ja uradio. tj polovicno i jeste :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

omg zipa onu sliku gde su cupi okrenute ledjima, one klinke u donjem desnom uglu nemaju vise od 15 godina. horor.

btw, ovu u plavom ne bih tak'o stapom, ima kukast nos.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

omg zipa onu sliku gde su cupi okrenute ledjima, one klinke u donjem desnom uglu nemaju vise od 15 godina. horor.

btw, ovu u plavom ne bih tak'o stapom, ima kukast nos.

omg krukast nos! to je sexeh!

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

danas sam prvi put izashao iz gajbe pre 10, a da nisam morao .. zablejao sa ortakinjom na kafi na keju .. mega akcija, dan savrshen za prepodnevne bleje :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

omg zipa onu sliku gde su cupi okrenute ledjima, one klinke u donjem desnom uglu nemaju vise od 15 godina. horor.

btw, ovu u plavom ne bih tak'o stapom, ima kukast nos.

Vidish nisam uopshte primetio, skroz si upravo da je riba ultra klinka...

Ne stupash u seksualni odnos sa njenim nosom... [;)]

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

ma nisam se ja ponizio :)

nije bitno. ako nekad sednemo svi na kafu ili slicno recu vam pa da se svi solidno izvristite od smeha. ovako necu da govorim jer je stvarno ponizavajuce :)

no evo vam hint: nije stvar u tome sto sam ja uradio. tj polovicno i jeste :)

Hahahahahaha imenjace tako mlad a digao ti se samo do pola! [:)]

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ubi me smor... ali skroz na skroz

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Jesam li ja na forumu klanRUR-a? Imam osecaj kao da sam na B92.... Brrrr...

Sutra na more, sutra na more. Sve sam danas pokupovao sto treba, krpice, papuche, kozmetiku, josh sam dobio neki honorar... Kako je lepo kada idesh negde a nikoga nisi molio za nesto, niko ti nista nije pozajmio ili dao.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...