Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i sutra idem do albrla u radnju da mu sve to uvalim :)

Kad se setim vreme privatnih autobusa,popušili bi ga da im doseneš tako sitno :))

Ustao,otišao na terasu,još malo tamo odspavao na krevetu,najjača stvar.Večeras ću tamo da spavam.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sinoc sam otkrio odgovor na vekovno pitanje "how low can you go"

pao sam nize nego sto sam mislio da je moguce...

potom sam vristao od smeha sat vremena, kad sam skontao koliko sam ja u stvari nisko pao(ne, necete dobiti detalje)

sad sam na poslu. i odmaram.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

E sad wireless, ima rechi al' nije za forum, strashno. Znachi niko odgovoran, a svi serenzi, no vajda ce jednog lepog dana osvanuti adsl i pocheti neki novi problemi...al' u chemu je fora kad imash kao 256 kb pa mozhe da svuche 3 kb pa ispadne da dial radi k'o 1 tb. [:(!]

Jurim diplomski, treba ovo treba ono, sve u svemu rad.

Link to comment
Share on other sites

naspavao se, prehlada mi nije skroz prosla, nadam se da cu sutra a put biti 100% ok. moram danas do grada da nakupujem diskova da se reze muzika za more, i da kupim gomilu potrepstina. posle da slusam neki diplomski, pa na proslavu tog diplomskog, uvece neka bleja sa drugarima, blablabla, mrzim svo to cimanje oko moreta.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Kakva noc! [:p] Junior je spavao kao beba (ma ajde ;), tashta takodje, dok su se mama i tata igrali Adama i Eve pod svetlom plave led diode Chieftec BX kucishta [:D] Ujutru pesma "I'm walking in sunshine", kafica, svi sa kezom od uveta do uveta, ukljuchujuci i malog kome nije bash jasno zashto su mama i tata tako veseli, ali kad se oni smeju zashto i on ne bi [;)]

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Kakva noc! [:p] Junior je spavao kao beba (ma ajde ;), tashta takodje, dok su se mama i tata igrali Adama i Eve pod svetlom plave led diode Chieftec BX kucishta [:D]

E to je romantika... A ne ko ova moja jao, jao ajde svece to je bas romanticno strasno..

Ocu ja da prcam uz led diode a ne uz svece [:p] Mrzim te srbo :))

Inace danas mi dolaze neki ortaci da se dogovorimo za kampovanje pa posle toga na trening pa onda da se vidim sa devojcicom i onda cu da hrcem ko zmaj :)

Link to comment
Share on other sites

mrsh bre zebro [:D]

elem... uf, probudih se kad ono imam sha da chujem... komshija retard bushi neshto gore...

i lepo... paf daljinac paf ipod pali ziku... i matori problem reshen... nishta se ne chuje [:D]

+ me boli vrat od sinotj... bem lebac! :))

( [;)] )...

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

@Stator: Pazi, prvo treba da naviknesh devojchicu na moc blue led-a :) To treba raditi polako - u pochetku treba staviti beli papiric u vratanca da bi prigushio svetlo dok se njene okice ne priviknu na hladno plavo svetlo tvog kompjutera, pa onda jednom u nekoliko dana uklanjati papiric i posmatrati reakciju dok se sasvim ne navikne. A onda cesh ubrzo moci da je gledash golu pod plavim svetlom svog BX Tower-a [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

@Stator: Pazi, prvo treba da naviknesh devojchicu na moc blue led-a :) To treba raditi polako - u pochetku treba staviti beli papiric u vratanca da bi prigushio svetlo dok se njene okice ne priviknu na hladno plavo svetlo tvog kompjutera, pa onda jednom u nekoliko dana uklanjati papiric i posmatrati reakciju dok se sasvim ne navikne. A onda cesh ubrzo moci da je gledash golu pod plavim svetlom svog BX Tower-a [:D]

im2878.jpg

Link to comment
Share on other sites

smorio sam se na poslu...

ukocio mi se prst... glupi defend your base...

idem da popijem kaficu i zapalim cigaru malo da odmorim... a mogao bi ja danas i nesto raditi... bah. ima vremena...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

sinoc sam otkrio odgovor na vekovno pitanje "how low can you go"

pao sam nize nego sto sam mislio da je moguce...

potom sam vristao od smeha sat vremena, kad sam skontao koliko sam ja u stvari nisko pao(ne, necete dobiti detalje)

sad sam na poslu. i odmaram.

Samo mi retzi da je neshto sa ribom...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...