Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sejnte in jor fejs for kolin maj lajf boring!!!

( [;)] )...

chek da se vratish u italiju, ili gde god te tvoji opet poshalju da te ne gledaju samo [:D]

bio na trčanju,i tako na pola etape vadim tel da vidim koliko jo
Link to comment
Share on other sites

Poj'o sam grejp. Neverovatno koliko meni to votje prija, i skroz me "refreshuje" :)

Djokovic izgubio, smor, al' sta covek da radi. Sad sam malo sredio gajbu, ispostavilo se da sutra sa dve strane stizhe neka rodbina, i to sa po dvoje male dece. Znachi bitje veselje. :)

Link to comment
Share on other sites

vratio se sa bazena razocharan time koliko vishe nisam us tanju da pilvam ko nekada...on the other side bilo mlogo zhenskitji u kupatjitji ;oD

i da, sad idme da editujem signaturu (koku usput budi recheno ne vidim =o))

Link to comment
Share on other sites

^^

spamz0r :P

shto mu nisi pojasnio samo zato shto je imao nameru da ti dekne fon ? :P

nisam u tom fazonu ;>

vratio se iz teretane,u povratku busom neki matori krene da sere ortaku kako to da on uvek od svih matoraca stoji u autobusu,i krene da sere kako on ima 73 godine,čak je vadio dokumenta da nas uveri,ovaj ga iskulira i izaše na svoju stanicu i matori sedne pored mene.Onda je počeo spiku kako je on pesnik, i krene da mi recituje njegove pesme, a ne mogu da se suzdržim od smejanja posebno što se već jedan par preko puta kida na njega....pesme ne bih želeo da komentarišem

rime su toliko jake da nisam razlikovao kada mi je pričao a kada recitovao....

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

na Adi danas beshe dobar fudbal. posle do Stepinog Vajatcheta. uzdrao se ko budala... moram da prilegnem da mi se slegne :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

bio do agencije da predam sta mi treba za vizu.....i kao posto sam prvi put izvadio pasos i nisam nigde isao moram sutra do opstine da overim neku potvrdu da ga nikad nisam vadio.....boga pitaj.......strasno

Treba ti 1 debilski obrazac, fala Bogu pa su mi matori to uradili.

Bio da gledam neki turnir u basketu, igrali ortaci pa ishao da "navijam". Popio u gradu 1l Koce i pojeo kutiju Plazme pa trchao do kuce. Kad sam stigao 'teo sam d'umrem. [:)]

.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...