Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sedim na poslu i odbrojavam sekunde do kraja radnog vremena, potom trcim do gajbe, uzimam torbu i pravac stanica :)

idemo na moreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

smaram se u selu ko zmaj. mnogo je bre ruralno. da nema opere mini ubio bih se odavno. jedva cekam more, jos nedelju-nedelju i po dana...

r15pekt za BG! ne znate koliko znaci dok ne ostanete bez njega :(

al vraticu se ja, eventualy...

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

Stigla ladna lubenaja, uf uf prava stvar za radom popunjene sate :)

Danas bio "brz" dan, ujutru sastanci, fini bili, kul prosli (nadam se), onda popodne malo posla oko preloma (sprema se play#02 ou jea) pa onda na pitjence sa drustvancetom/saradnicima i sad ono, poslitj kod kutje. planiram da zavrsim more stvari, pa da se lepo nastavam sutra, [znacajno]ako treba, i do 10!!! [/znacajno]

Link to comment
Share on other sites

tek oko 23:30 me popustio mamurluk od sinoc....

otkinuo sam se kao pizda [:D]

danas u vojsci tumarao citav dan.. svi me gledali na sta licim, pa su me na kraju pustili da idem ranije :P

i tako.. sad se setio nekih obecanja koje sam dao sam sebi krajem 05, a koje sam pozaboravljao...

pa sam resio da o5 pocnem da ih praktikujem...

sad me neki lik smorio za sve pare na ircu.. oce da se druzi... grrrr

ae odo malo da ircam :P

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Bio sada sa devojcicom kod neke i sa 2 njene ortakinje gaibi. Sabili smo oko litar rum-a. Strasno prevrtanje je bilo za sve pare.. Ali hajlajt veceri je bio kada je ona uzelu njenu patiku (38 broj) i moju (47 broj) i prislonila jednu uz drugu i rekla jednoj ortakinji "e o ovome sam ti pricala :)" na sta je ova odgovorila "nemas pojma koliko te mrzim :)" ja sams e pravio mutav svo vreme i kao ne razumem a u sebi samo HOHOHOHOOHOHOHOHOHO :)

Inace sada gledam i skapirao sam da ja nemam geek zivot :( puko sam totalno [:(] [:(] [:(]

Link to comment
Share on other sites

Ali hajlajt veceri je bio kada je ona uzelu njenu patiku (38 broj) i moju (47 broj) i prislonila jednu uz drugu i rekla jednoj ortakinji "e o ovome sam ti pricala :)" na sta je ova odgovorila "nemas pojma koliko te mrzim :)" ja sams e pravio mutav svo vreme i kao ne razumem a u sebi samo HOHOHOHOOHOHOHOHOHO :)

bole: nisam bash ovo razumeo, jel ti to na suptilan nacin hoces da nam kazhes da imas veliku karu?

ivan: i jel si pitao drugaricu da li hoce "trojku"?

lag: lololo stator ima veliku kitu koji je on car

kruko/militj: i jel si prc'o?

daki: jel su patike bile d&g?

kojot: idmeo startre!!!11

igor: toga u moje vreme nije bilo.

zwerko: ja ne moram da pokazujem patike, samo okacim sliku uvucenog stomaka sa bazena na exitu.

srba: tako sam i ja jednom prilikom kad je dosla zhena sa svojim drugaricama ...

kole: omg stator zla djija!1!

Link to comment
Share on other sites

bila bi fora da nastavim da odgovaram citiranjem, ali ne mogu, sad je vec glupo. Jedino sam mislio da cete imati vise kapaciteta (za sada ti i stator) da skapirate kako iako je ovo prozivka za sve ostale, ponajvise je za njega a ne da nije uopste za njega. No, mozda sam se i ja loshe odrazio i to koncipirao. You live and you learn.

pa nećemo sad o kapacitetima, naravno da smo shvatili (za sada ja :P), ali mi je nekako bilo kul da malko potprckujem ;)

btw svaki put zamalo kliknem na ovo Guided Mode umesto na Add Reply

Link to comment
Share on other sites

pa nećemo sad o kapacitetima, naravno da smo shvatili (za sada ja :P), ali mi je nekako bilo kul da malko potprckujem ;)

a onda je vsechno vporadku! ne moram da brinem o kapacitetima admina, samim tim ni o forumu kao takvom :)

btw svaki put zamalo kliknem na ovo Guided Mode umesto na Add Reply

e i ja, neverovatno. cak sam dva puta zapravo i uspeo da kliknem na to, kad iz nekog razloga ne koristim alt+s.

Ustadoh, sinco sam odradio sta sam imao, pa sad nastavak. Dan izgleda ovako - mailovi, pa prelom, pa sastanak pa koncepti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...