Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bah ustao sam pre vremena, al dobro to ima i prednosti malo da proluftiram gajbu dok josh nije opichio pakao i upumpam vishe svezheg vazduha, a ne samo klima klima.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

cirkam chaj, cekam da mi se obare jaja, trolujem po forumu, pa ide zdranje i ucenje u neogranicenim kolicinama zatim ^^ poslovno pravo ne sme da ceka :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Prikljucujem se akciji "nista od mora", jbt kako je lose kad ti mozes da ides, a niko normalan ne moze na more, kakav bedak :).

bole me qrac idem na Kubu last minute, provescu se makar isao i sam [:D].

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

Bio na ispitu na kome je bilo 40-45 stepeni nekoliko koleginica se onesvestile pa smo mi pritrcali i odmah im odradili usta na usta tehniku disanja (iako je ona za gusenje a ne za onesvescivanje ali sta mi muskarci znamo :) ) I zbog toga mi je odlozen za sutra u 8 ujutro bah to znaci da moram da ustanem pre 7... mrzim da ustajem pre 7 :/

Link to comment
Share on other sites

blejim na poslu prvi dan.

ne bi ja bio ja da nisam zakasnio, ali je skroz opustena atmosferica. sad treba da kucam neke mailove... milina :)

sad cekam da mi dodje ruchak, karadjordjeva... loshe mi je :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

brate.. jel to posao ili raj u malom?

e bs....:))

volo bih i ja tako na poslu...

ovde kod mene u ofisu zagushljivo ali je barem 20 stepeni... jedina prednost kada radish u rupi...

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

fala voodoo i sa1nte, prosetacu se mozda vec danas ako nadjem vremena, da vidim sta oni to tamo imaju. treba mi takav kabl vec neko vreme, a sad posebno nesto mi je potreban :)

Znachi juche se dogovorim sa ovima iz Forme da isporuku izvrshe danas. I oni kao vazhi, docicemo izmedju 10 i 16h ... rek'o, jel ste vi normalni, da vas neko toliko ceka? Kao, nema frke, zvacemo sat vremena ranije ... ajde ... i danas zovu u pola deset, da kazhu da su skoro stigli :)) Ali dobro, dogovorili smo se nekako za pola jedanes', pa kao kul .. No pored toga moram da pohvalim ljude, ono, trojica su dosla, uneli sve, cak i ponesto montirali, a sutra dolazi lik da montira ostatak. Sve to nije trajalo duzhe od 15 minuta (dodushe, pomogao je dosta teretni lift) tako da su ok sto se toga tiche.

Onda nazad krenuo kutji, slucajno na radiju u'vatio extra hit dana na koshavi (nisam znao da to jos uvek ide) ... bio kale. Lako sam pohvatao da tu vise niti ima predloga, niti glasanja niti bilo cega nego se samo eto javljaju kojekakvi pacijenti, kale baca rime, dzimi barka peva ... prosto sjajno.

Sad idem po neke ploche/procesore, pa da gledam tenis :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...