Jump to content

FIFA World Cup - Germany 2006


Lex

Recommended Posts

ma N. Djordjevic je odigrao kao kita... kad je dosao Duljaj na tu poziciju bilo je mnogo lakse sa Robbenom.

mislim da je Dragutinovic odigrao ocajno.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol! :)

Portugalija ima strava teamsku ekipu...mislim da ce daleko dogurati.Za sada je sasvik ok tekma (port vs ang[koja tesko moze da prodje daje])

Mexico nisam gledao svaki min,ali ni oni ne igraju lose :) nadam se da ce proci dalje(verovatno hoce),i ako mi izgubimo navijacu za MEXICO :D

Jedva cekam da vidim kako igraju Brazilci... Mexico vs Brazil (finale rofl!)

edit: Posto vidim da ste svi bez imalo nade,smoreni, vas drug Atelas vam linkuje jedan video gde cete ponovo dobiti VERU da ce plavi proci dalje! [:)]

http://video.google.com/videoplay?docid=39...583862&q=Srbija

"idemooo shanse su im maleee,idemo pravo u finale!!" ROFL!

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

moj neki komentar bi bio da ove tri izmene shto je izvrshio petko, treba da budu od nultog minuta...koroman , zhigic i ljuboja treba da pochnu i da zavrshe tekmu.Sava stvarno nema shta da trazhi uopshte tu, a kezhman je posebna pricha...Umro sam od smeha na pochetku tekme , 2x dobija loptu, 2x pada sam od sebe...e da, ovaj roben je nenormalan...A opet, nedostatak Vidica znatno se osetio...

Link to comment
Share on other sites

Sto se mene tice, meni je krivo jer ako gledamo totalno objektivno, nismo losiji (a ni bolji) od Holandije. Bilo je sansi sa obe strane.

Jedina zamerka je misaoni fudbal koji i dalje igra nasa reprezentacija. Nema kretanja, jako retko i najcesce u napadu i to kada se neko od igraca primi kao sto je Koroman blesnuo u nekoliko momenata.

To je to, mislim da ne treba hejtovati narocito ako se setimo u kakvoj smo situaciji bili pre kvalifikacija.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

hoce li mi neko reci shta su zapravo oni radili mesec dana na pripremama? neshto se ne secam da sam video vishe od dve set-piece akcija..

uigranost se stice na utakmicama.

a kod nas su one bile redja pojava od nilskog konja u Velikoj Moravi.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

moj neki komentar bi bio da ove tri izmene shto je izvrshio petko, treba da budu od nultog minuta...koroman , zhigic i ljuboja treba da pochnu i da zavrshe tekmu.Sava stvarno nema shta da trazhi uopshte tu, a kezhman je posebna pricha...Umro sam od smeha na pochetku tekme , 2x dobija loptu, 2x pada sam od sebe...e da, ovaj roben je nenormalan...A opet, nedostatak Vidica znatno se osetio...

taj rad...jebes to kad on u 70om minutu nadje tim koji je trebao da igra...

u principu sve sto bih sad rekao,rekao sam pre pocetka tekme...svi ljubitelji Mateje Kezmana mogu samo da mi popuse kuvac :) covek dokazuje da je bolid iz dana u dan...Ljuboja mora da igra,i to po meni opusteno moze da zaigra u vezi...N.Djordjevic jednostavno nije nista kriv,treba selektor da se zapita sta je on trazio na terenu...Milosevic jednostavno odsecen,a Kezman takodje tragikomedija,on u reprezentaciji nece nista da ucini dok ne budemo imali 10 sutera u ekipi koji ce da sutiraju i on te otpatke da realizuje...imamo zadnju liniju koja kad posalje dugu loptu ne moze da pogodi nikad naseg napadaca...imamo Duljaja koji je fenomenalan i koji je od pocetka trebao da igra flastera na Robenu,posle je to bilo sjajno iako je ovaj i dalje zadavao tolike probleme cim bi otisao na desnu stranu...ne znam zasto se ljudi tripuju da Stankovic treba da bude graditelj igre kad on to nije,on je taj trkac koji opusteno moze da igra sa Duljajem u paru u vezi,a ispred njih dvojice nek npr. budu Djordjevic i Ljuboja,ili Vukic...pogledajte samo zadnje vezne Holandije(Koku i V.Bomel),kreatori i golgeteri a u isto vreme i kvaritelji igre...i tako,rekao sam pre prvenstva da ako ne uzmemo barem bod Holandiji nema sanse da odemo dalje...voleo bih da me demantuju...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je sve bilo jasno kada sam video N.Djordjevitja na desnom beku. Chovek je svetski rekorder u broju pretrchavanja od strane protivnichkih igracha bilo da igra shtopera, bilo beka, a sada je trebalo da chuva Robena?!? Poshto nasha reprezentacija bazira igru na 0:0, ostalo je samo pitanje trenutka kada tje Holandjani pobediti, shto se desilo u 18. minutu.

Stankovitj je, po obichaju, bio ochajno losh kada treba da igra kreatora... Ali nije on kriv za to, vetj oni koji ne shvataju da je to nazhalost previshe za njega.

Kezhman je bio tragikomichan i najgori od nasha 4 napadacha. On mozhe da igra samo sa dobrim pakerom - a to nemamo, ili kada se bunari na Zhigitja, a Kezha hvata otpatke.

Savo se trudio, igrao solidno, imao dva losha shuta, i Kezhman ga je dva puta sprecho kada je bio u shansi, ali najkonkretniji od velike chetvorke.

Ljuboja se isto trudio i da ume da poshalje pas mozhda bismo i napravili neku shansu u onom vremenu u kom je bio na terenu.

Zhigitj je imao tu nesretju da niko ne bunari ka njemu, osim par neuspeshnih pokushaja Krstajitja, kao i to shto je ochigledno prenervozan zato shto se josh nije dobro prodao. Dodushe, 3-4 puta je mogao da potrchi na loptu, ali to nije uchinio. Posebno mi je simpatichan bio kada je bez ikakvog razloga faulirao VDS-a i tako kupio Narandzhastima par minuta valjanja po terenu, kao i kada je jurio i psovao Merka, verovatno josh nesvestan da se ne nalazi na tzv. 'Marakani' i da ne igra protiv Jedinstva iz Bijelog Polja. Mica.

Ostali nisu bili loshi. P. Djordjevitj, Koroman i Duljaj standardno najbolji, svaki u skladu sa svojim mogutjnostima.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Totalno si poludeo :)...anyway Chesi su najlepsi fudbal igrali od svih do sada,e to se zove vezni red.Prosto zrachi iz njih iskustvo,uigranost i sjajna atmosfera u ekipi.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Uh ako Koroman dodje u Zvezdu [jupi]

sjajan je to igrach, pogotovo treba pohvaliti njegovu odluku da popljuje petka odmah posle utakmice... ima li bolje stvari koju igrach moze da uchini za svoj tim?

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Koroman je rekao ono shto drugi nemaju muda da kazu.

Sada nam Petko neshto mrsi muda kao da smo svi debili i nismo gledali tekmu.

To je uvek bio osnovni problem kod nas, u fazonu: sve se ignorishe dok sve ne ode u qurac.

Da ali za to postoji i vreme i mesto...konferencija za stampu nakon poslednje(g) utakmice (citaj debakla) :D

fml

Link to comment
Share on other sites

I jos onaj idiot retardirani od Stankovica (koji moze da igra fantasticno u Interu btw a ovde se uklapa u sivilo) kaze da nece menjati nista Petkovic u postavci igre,znaci defanziva protiv Argentine...dabog nas unakazili.

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Pa hotju li ikada u zhivotu videti da neko svira penal protiv mrtvih zhabara?!

edit 1: Mada je ovo bio zabavan start Kufura sad... :P

edit 2: Ccccc...

edit 3: Au koliko ih sere...

Edited by Lex

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...