Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

bio do ortaka.. pikali mtg... kad sam se vracao, pwnovao sam jednu macku kolima samo tako... nisam se zaustavljao da vidim sta je ostalo od nje, al kontam da nije puno...

ko je jebe kad je kreten, pa ne gleda gde trci...

inace, kontam da bi trebao da uveliko spavam, posto je sutra radni dan.. al mi se ne daaa....

mada sad cu.. jos jedno 20-ak minuta....

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

опоравио сам се од оног сунца после 12 сати спавања и ево сад дронујем овде.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Gaping-Void_drone-on.jpg[:D]

bio da platim rachune, pravim doruchak pa da uchim, opet me jebava stomak, rsmo, nisam trebao piti juce ono pivo.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

bah sada treba da idem na ispit, pa da ispravljam svoje pravopisne brljotine na textu koji moram do danas da zavrsim (gad dem ju dedlajns). A posle toga na trening... mrzim kada ima 35C a ja vremena ni za pisanje.....

Link to comment
Share on other sites

kako lepo vreme... jeste da me i dalje boli noga od juche... ali ovako lepo vreme leci sve :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

pao ispit, dobio posao na sajmu, u kancelariji sa klimom radim na kompu... milina, kupio cugu i odmaram dok gosti ne pocnu da dolaze, a onda sledi jos jedna neprespavana noc u nizu :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

dao danas krv za analizu na HIV... i jos ponesto.. kontam, ako vec sluzim u zavodu gde se to radi, sto ne iskoristiti priliku...

kontam da ne spadam u neku kriticnu grupu, al valja znati :)

i tako... sad cu da igram H3 SoD, Wild Worlds.. kako prebolesna mapa...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Smaram se na poslu dok mi kompovi renderuju (na +beskonachno), pa rekoh da odradim jednu rur majcu na brzinu ;) Ne smem ni da pomislim shta ce da me sacheka u metrou danas, ali nema mi druge ako hocu da dodjem do kuce... Posle trchanje, fudbal i spavanje (osim ako zena ne uspava malog i ne "napadne" me dok sam down and weak [:D]).

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

dosada, prokleta dosada....

chekam 16h da izadjem napolje na kuvanje... jebena klima...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Pouka dana

Ne treba shtediti novac kada je transport u pitanju jel umesto da stignete za 1.5 sat stizhete za 3 sata, babe, deca, kamijonci, buldozherci i ostali, a josh i toplo da pa kad posle 3 sata izadjesh napolje ladno ti skroz.

Pouka No. 2

Vozovi, samo ponekad, kada se zvezde poklope, krene na vreme i ne kasni vishe od 15 min.

Link to comment
Share on other sites

dan pocheo sa provalom oblaka, sad je 25 stepeni i sunchano

bio u bolnaji ceo dan na odeljenju shljakenzi non stop

posle malo po gradu zujao, quelle se zatvara pa sutra imaju end sale, mislim da cu da kupim neki satitj po 50% manjoj ceni...pod uslovom da od 8 kad se otvaraju do 16.30 kad cu ja da se dogegam iz bolnaje ne bude sve razgrabljeno =o)))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...