Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prvo sam se prskao sa drugom i drugarico gajbi, onda smo otisli do kalisha, i mokri do gole koze( ni jedan deo odece nam nije bio suv) otisli u kafic popili kaficu i to je otprilike sve sto sam radio danas :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

@ Banman

kenjas... e, ono... zajdno cemo polagati... ja cu da stanem na pola ispita, i da se proderem banmaneee... a ti se skromno javi ;]

cisto da ih bacimo u rebus [:D]

inace, dosao malo da checkiram mail... i tako... ne da mi se da ucim, a jeb'o sam konja ako padnem...

Statut fakulteta je predvideo taj rad pa ce nas podeliti po uchionicama chisto da ne bude incidenata.

Ma opushtencija, odem, vidim, puknem. How hard can it be?

Link to comment
Share on other sites

@banman

pa.. considering da izlazim na energ sad neki 9-ti put [:D] (nisam glup, samo sam lenj. dobro, mozda jesam glup, al to nije poenta..), moze da bude poprilicno tesko... mada, moj smer je jasmina uzela na zub...

i tako...

@topic

eto. pijem kafe i serem po forumu [:D]

umesto da sedim i kao covek pravim puskice... kasnije cu, moram da odradim jutarnju dozu neta...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

kad smo vetj kod tih pushkica ch1zra... trebalo bi da vidish kod mene u biblio na fotokopiranju kako prave profi pushkice za studentariju.. to je za ginisa :))

jevo bleja na poslu... nije losh dan... chak sam uspeo i da se naspavam :) posle trokiranja na ircu sinotj... a definitivno tju da aninstaliram glupi mirc i njegove najgluplje skripte i instaliram trillian napokon... samo sam prokleto lenj...

i opet sam lenj... shto volim shto sam lenj... chak i sada me mrzi da radim na poslu... ali tu ne smem da budem lenj :))

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

stiglo leto... wooooooooooohooooooooooo!!!!!!!!!!!

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

jos me jebe stomak majke mu ga nabijem. pijem caj pun kamenca, mogao bih da ocistim kuvalo :P

posle idem do faksa na neke jebene konsultacije, otisao bih bajsem, ali bih se oznojio kao svinja, a i nemam cime da ga privezem, soc.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

znachi shta reci .. jebeno sam polozio ispit. neverovatna doza plezira me upravo preplavljuje .. toliko da chak razmishljam da bacim drkicu na sred fakuleteta. one more to go ahoj \o/

karantin i bolenje glave chine chuda :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

znachi shta reci .. jebeno sam polozio ispit. neverovatna doza plezira me upravo preplavljuje .. toliko da chak razmishljam da bacim drkicu na sred fakuleteta. one more to go ahoj \o/

karantin i bolenje glave chine chuda :)

ЋИ-ЛЕ, ЋИ-ЛЕ, ЋИ-ЛЕ, ЋИ-ЛЕ!!!!!!!једанједанаестдванаест

[jupi] [jupi] [jupi] [jupi] [jupi]

и кад се бацаш у промет? [;)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

bio do skole da upisem ocenu......finih brucoskinja sretoh hmm :) start u fazonu ja imam kljuc od lifta.....i kola su mi u garazi......lolzlolz pxexe ......jbt stojao mi auto na suncu kad sam usao nije mi bilo dobro......883 stepena......sad se istusirao idem nesto da hasam pa na chill

Link to comment
Share on other sites

Uspeo sam da ustanem, morace da padne reorganizacija vremena i da krenem da shtrebam opako, priblizhio se prijemni majku mu jebem komunistichku.

Ortaku rodj danas, kapiram da cu se napiti ko bulja shto opet ne valja za moje uchenje.

A da ja jednostavno upishem privatni?

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...