Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sinoc prvo drugarica bila do mene otislo je vise od pola vlase viskija

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

onda u galeb sa ortacima

pa u neku kafanu ficka pored

pa kod ortaka na bleju do jutra

Mozda smo jos negde bili mada ko ce se sad setiti

Sad na pripreme na fax a spavo bi jos 10 sati :(

Link to comment
Share on other sites

JoJ shto volem ovo leto... a josh kad po podne odem na ovu nashu Adu ili zapalim na neki od bazena, milina chitava... :o))))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

vratih se sa ispita... konacno upoznas banmana...

a ispit.. kontam da smam dobro odradio.. btw moja grupa pitanja je pwnovala njegovu za sve pare [:D]

sad da padne neko pivce... pa ladovina do daljnjeg.. mozda se vratim da igram vampire, posto sam kao pauzirao ne bi li ucio [:p]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

čestitke, ćile, častim te ekser :D

bio na klopi, sad ću malo da se vrtim po gajbi pa idem na pumpanje, a uveče ble'a.

Sinoc prvo drugarica bila do mene otislo je vise od pola vlase viskija

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

najbolje su te cirke sa drugaricama :)

samo, slabi ste, meni sa ortakinjom ode po flaša 40% žestine.. ili ste vi normalni a mi imamo problem?

Link to comment
Share on other sites

bio na klopi, sad ću malo da se vrtim po gajbi pa idem na pumpanje, a uveče ble'a.

e da mi je jedan tvoj dan. izgleda, kad su se delile karte, ti si dobio Brusa Vejna a ja nadrkanog Betmena.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

čestitke, ćile, častim te ekser :D

samo, slabi ste, meni sa ortakinjom ode po flaša 40% žestine.. ili ste vi normalni a mi imamo problem?

hahaha to drugo [:)]

ne nego tek smo trebali da idemo u kafanu sa ostalim drustvom

a realno ne bi nam bilo dobro da poopijemo litar

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

Danas je u Moskvi 30 stepeni = veoma loshe za zdravlje. Usijani asfalt megapolisa przi djonove, milioni automibila izbacuju u atmosferu pakleno vruce izduvne gasove dok se milioni neopranih smrdljivih Rusa voze metroom gde cu morati da zakorachim za nekoliko sati da bih doshao kuci... Jedino shto raduje su milioni sisa, nogu i dupeta polugolih ruskih devojchica [;)]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

e da mi je jedan tvoj dan. izgleda, kad su se delile karte, ti si dobio Brusa Vejna a ja nadrkanog Betmena.

ja bih, iskreno najradije da dobijem misel fajfer u kozhi.

cileeeeeeee, svaka cast. josh jedan i slobodan si covek. odnosno barem dok se ne ozenish. Ali to znajuci tebe nece biti za moga zivota [;)]

i ja sam danas imao jedan ispit, dobro ga uradio i odmah posle pohitao kuci da se natopim u kadi...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ovo mu dodje ko beskrajan dan.... :)

josh malo, poshto narezhem neke bekapove palim kod sestre da vidim shta joj je to crklo na kompu ili mozhda sve... pa onda kroz gradsku vrevu 26ticom doma na leden tush i tjakuliranje na netu... ssdd

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Jedino shto raduje su milioni sisa, nogu i dupeta polugolih ruskih devojchica [;)]

kolko si alav... [:D]

eh da ti zhena chita forum... i razume sha je napisano :))) (hmm ovo je dobra kletva:) )

duleeeeeeeeeeeeeee \o/ you go girl [:D]

nego kad mozesh legalno da mi vadish bubreg...? pa da uvaljamo za 35k€ :)))

( [;)] )...

Edited by -MiGsa-

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

Koji pomor po gradu ... Ali dobro, bio je produktivan dan, prvo neki dogovori, pa chaj (vrutji razume se ;), onda drugi dogovori, pa treci uz Vrnjci Colu (nisam znao da se josh prave te *.cola varijante), pa onda odneo neke diskove, pa do amice na pokoju palachinku, bash mi prijala, pa ice kafa, pa sad kutji i da sredjujem neki domen, nesto, sta znam. Onda da calabrcnem stogod pa utakmica veceras, moram da kupim dovoljno tecnosti da nemam frke sa ovom temperaturom. I moram da ugradim klimu, samo da se raspitam za poktrovlje kako mogu da je ugrade, deluje da je bash zeznuto, a mozhda nije.

Link to comment
Share on other sites

umoran sam. ceo dan divljam na adi.

nekako sam uprkos zastitnom faktoru 40 i suncobranu uspeo da potpuno izgorim kao kraba...

polozio ispit. fino se osecam :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...