Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

-ustao sam jebeno jedva.

-mrzelo me da crtam celu notj za fax.

-crtatju za petak.

-valjda tje da me iskuliraju tj. da se ne deru.

-umoran sam breeee.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

draga dobila dozvolu da ide samnom na more

opet si s' nekim detetom? :))

@ migsa i pajser

rofl :)

odgovara mi jako ovo rano ustajanje i rano leganje, osecam se normalno. sunuo sam kafurdu, satju odradim nesto za drugara, pa na bajs, pa do faksa da najurim neke knjige, pa na pivo sa kolegama, pa opet gajbi na bajs, pa na ucenje neko, i uvece a najs ivning uit misiz. ako sve prodje ok sa restriktivnom ishranom i 40km bajsa dnevno (tj 2x1 sat), trebalo bih lepo da se istopim za mesec i kusur, uprasio sam se mega otkad sam batalio duhan.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Plata, PLATA, P L A T A!!!! devojcica

neki novi momenti :o)

kako je lepo biti u sred rata, i pretiti deshavanja iz prvog reda...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ne izgovarajte vise rec "plata" :)) sere mi se od one reklame "kad ce plata? :(("

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

koje jutro :)

smrzavam se, boli me glava, pijem kafu... izvukao sam neku muziku iz naftalina i smejao se dok sam slušao.. na kompu imam samo jednu pesmu nezgodnog imena pa neću reći šta.. :)

danas bih konačno mogao da kupim patike i još neke krpe..

Link to comment
Share on other sites

kad god spomenete moj nick ochekujte odgovor:)

( [;)] )...

ko mu pomene nick ili ga nešto pita ćelava mu keva [:D]

bio na trčanju,pola sata izgurao,otišao po patike,bile kod obućara da opravi nešto

doručkovao pa idem da radim excel za danas,inf.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

* 1 fluid ounce light rum

* 1 fluid ounce dark rum

* 1/2 fluid ounce coconut rum

* 1/2 fluid ounce apricot brandy

* 3 fluid ounces pineapple juice

* 3 fluid ounces orange juice

kapiram da kod nas kad prave pola ovog "zaborave" pa dobijes Narandzu i rum ;)

smrzavam se, boli me glava, pijem kafu... izvukao sam neku muziku iz naftalina i smejao se dok sam slu
Link to comment
Share on other sites

Ta kafa mi nikad nije bila jasna... mislim to, "ja sav sam ne znam 'de sam dok ne popijem kafu". Ja kao prob'o jednom ujutru, nista. Jednom prilikom uveche skuv'o neku crnu najgoru, kad sam im'o neke obaveze, opet nishta, samo sam lakshe zaspao :)

sto žena, dvesta sisa.. al nisam ja u fazonu da mi treba kafa da se probudim, već prosto volim da pijem kafu ujutru :)

elem, bio sam da pokušam na nađem neke patike, al naravno nisam video ništa normalno.. bar se mnogo bolje osećam nakon što sam malo bio na suncu, otvoren prostor ftw.

Link to comment
Share on other sites

Ta kafa mi nikad nije bila jasna... mislim to, "ja sav sam ne znam 'de sam dok ne popijem kafu". Ja kao prob'o jednom ujutru, nista. Jednom prilikom uveche skuv'o neku crnu najgoru, kad sam im'o neke obaveze, opet nishta, samo sam lakshe zaspao :)

ja sam se navikao da skucam 1-2 kafe dnevno. kuntam 4-6 sati dnevno pa se osecam malo umorno ujutru. jedan nes me razmrda.

danas sam se zato naspavao. dodushe pojavio sam se na poslu dva sata kasnije, ali su me ovi moji pokrivali [^]

Link to comment
Share on other sites

Ta kafa mi nikad nije bila jasna... mislim to, "ja sav sam ne znam 'de sam dok ne popijem kafu". Ja kao prob'o jednom ujutru, nista. Jednom prilikom uveche skuv'o neku crnu najgoru, kad sam im'o neke obaveze, opet nishta, samo sam lakshe zaspao :)

Autosugestija lale autosugestija...

Link to comment
Share on other sites

jevo josh se radujem shto sam dobijo papire iz poljske, ondak, shto tju uvesti adsl, onda shto me netje koknuti mafija, onda shto moj tjale ostavlja pushenje, onda shto me nisu pregazila kola jutros - a mogla su, onda shto ipak danas nije smak sveta, da sam extrasuperhepi :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...