Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

ustao u 15 do 6, klackao se ceo dan, jeo lošu hranu i čitao dobru knjigu..

nije mi jasno kako za 24h u vozu (tamo+nazad) možeš ne sresti niti jednu zanimljivu osobu.. pokušavam da se setim na kakve sam sve spodobe naletao al padaju mi na pamet samo masni riđi austrijanac koji mi se ogrebao za kredit jer su mu u srbiji ukrali mobilni i deda koji je pričao o politici od budimpešte do beograda.. jebemliga.

slučajno sam kliknuo na forum umesto na vremensku prognozu i ostao na netu 3h overavajući ga.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ali bilo je i svetlih momenata danas, dosli neki likovi da mi donesu orman i dok su ga sklapali umrla sam od smeha...prave se mangupi, kao mnogo su duhoviti, a imaju neki smesni leskovacki naglasak i prosipaju 'fore'...kao pricaju na satrovackom, kaze lik 'e tebra dajdo mi taj cigersraf da srafimza ova tavra'

ooo booozee : )))

pssst. oni su tebe muvali..

prajsles.

Link to comment
Share on other sites

dragi sejnte,

kao prvo, hvala na dobrodošlici. kao drugo, čestitam što si konačno dočekao priliku da upotrebiš tu sličicu. znam koliko ti to znači.

iskreno,

ivan

Link to comment
Share on other sites

prave se mangupi, kao mnogo su duhoviti, a imaju neki smesni leskovacki naglasak i prosipaju 'fore'...kao pricaju na satrovackom, kaze lik 'e tebra dajdo mi taj cigersraf da srafimza ova tavra'

ooo booozee : )))

kako vama devojkama prija da vas muvaju, a jos vise kad necete da priznate ;)

Rekao sam sebi da kada je sledeci put vidim izlazim za njom... Wish me luck :)...

genije, samo napred :)

jutros sanjao da sam kao zajedno sa bivsom i da se muva sa tipovima za ukrasne salvete. vrhunac je sto sam bio u fazonu: pa ok nema veze, da si mi ranije rekla u cemu je fora, pustio bih te ...

kad sam se probudio krenuo sam da se smejem sam sebi, sta sanjam i kako reagujem ko sisa :))))) (grohotom)

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Cekaj bre vreme je feno0omenalno. Znaci, toplo je, nije mnogo oblacno, pada kisa ali bez vetra,mirise ozon. Sta bolje treba coveku :)

A dovoljno je ladno da se uvuce trenerka u pantalone.

Odo da cekam red u mobtelu za onaj SE k700i

Link to comment
Share on other sites

Vratio se sa ispita.. ono trebalo je 26 tacnih odgovora za prolaz ja sam uradio 25 %$@#$&!!@$%^$@* grrrrrrrrrr sada sam sav na tri coska....

^^бедак...

иначе, морам опет код мајсторице данас да наштелује јебени аутоматски саух, јер ми овако папучица за гас није потребна са лером од 2000 обртаја.

сатрло ме ово време, вожња кишовитим Београдом је пакао. у Лењиновом булевару је лудница, апелујем на све да избегавају овај правац. још ови ретарди раде асфалт у Париске комуне, тако да ради само једна трака. аххх... у Немачкој пресвуку 60 км аутопута за ноћ, а ови наши идиоти пресвлаче 300 м улице по две недеље. продуктивни су као слепа старица без обе руке. док неко не заплива Савом са бетонским ципелицама, неће се много променити... [:(!]

синоћ сам гледао прву епизоду Prison Break-a и свидео ми се почетак. обећава. остатак се скида, таман да премостим до септембра и нове Галактике.

петак је нерадан, још само сутра на посао, па иду 4 дана неодговорног живота. [jupi]

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

kolega i ja ubijamo likove koji ne placaju net i ktv... zaanimljiv posao, samo shto su sad ved pocheli da smaraju... nek plate pa neka se zale :P

malo me smara ova kisha i boli glava od nespavanja, ali blize se dani za uzivanciju pa cu se valjda odmoriti...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ccc ovaj Bole ko da radi za neku drzhavnu sluzhbu...samo obetjava a nista ne radi....takodje drzhavno zaposlenje bi objasnilo i opis posla...

sto se teme topica tiche ja evo visim na forumu onako mushki po prvi put u poslednjih 8 meseci, gleduckam i chtuckam neke zaostale stvari...uskoro pochinjemo i sa pisanjem...josh malo pa krecem sa citiranjem pola njumena...

Link to comment
Share on other sites

Cekaj bre vreme je feno0omenalno. Znaci, toplo je, nije mnogo oblacno, pada kisa ali bez vetra,mirise ozon. Sta bolje treba coveku :)

A dovoljno je ladno da se uvuce trenerka u pantalone.

Ok je to...ali sama pomisao na moju ulicu posle kiše....:/

hasao neki ljuti pirinač,pa idem da raduckam nešto pre treninga...prilično tesan dan.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

stijo i drale, ako bole ne dobije rezach, srezacu vam ja pb, poshto nameravam da svrnem na rhh u petak :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...