Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gledao sam i ja gone in 60 seconds.. primetio sam da je na početku jurnjave sa mustangom ubacio u rikverc onom klasičnom američkom ručicom pored volana (kako se u takvim kolima pale brisači btw?), a da je u toku jurnjave odjednom imao manuelni menjač...a onda sam skontao da samom sebi delujem kao gikovi koji neće da gledaju film zato što u njemu kompjuteri ispuštaju one zvuke i preko celog ekrana ispisuju "virus uploaded", pa sam iskulirao..

Link to comment
Share on other sites

pa korisceno je vishe replika mustanga shelby....eto to je cela tajna.

btw - duga noc, projekat, ja i autoked, dok u pozadini ide film snatch

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

otishao na tehnicki pregled zbog registracije auta ali nisam nishta uradio jer mi treba atest za plin... dosad sam se shlepo ali vishe ne moze...sad treba da se cimam po shalterima a istekla mi registracija... bice veselo ako me stisne murija

ИСТУ сам фрку и ја имао. тај ме квест стајао неколико недеља нервирања, 5.000 казне за вожњу нерегистрованих кола, пут у Крагујевац и непознату количину новца за разне таксе, таксице, порезе и друге намете...

иди у Винчу и надај се да ти неће враћати кола на преправку плинског уређаја. буди пажљив код "3 тигања", јер ту вребају муркани. срећа је што атест вреди 10 година...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

bila do lekara... sad idem malo do frizera... pa o5 do lekara... drzite mi palcheve... biopsija ume da bude bolna...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Taj tantum verde je horor, prvi put kad sam ga probao, uhvatila me panika :))

spavao 5 sati, ustao, hasao, pikao gunbound, satju da usisam i obrisem prasinu, sredim kujnu, malo nesto da ucim, palim do studija da pokupim ostatak ploca jer se jelte iseljavam, i posle na rhh da se razbatinam od alkohola ^^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

i posle na rhh da se razbatinam od alkohola ^^

A to je znachi plan ;))

btw, definitivno se selish a? Jebi ga :( A nisi jos nijednom svrnuo na chaj :)

Taj tantum verde je horor, prvi put kad sam ga probao, uhvatila me panika :))

Pusti, ja se nekad zeznem pa uzmem tantum pre jela, posle sve ko da jedem karton :)

Link to comment
Share on other sites

A to je znachi plan ;))

btw, definitivno se selish a? Jebi ga :( A nisi jos nijednom svrnuo na chaj :)

Pusti, ja se nekad zeznem pa uzmem tantum pre jela, posle sve ko da jedem karton :)

jbg kad radim s amaterima lale :/ lik ima 31 godinu, bivsi pajdoman, i sad daje poslednje ispite...za zavrsetak SREDNJE SKOLE. moron, ko ga jebe. napravicu gajbi studio, samo da nadjem pare da isfinansiram to :P

eo me na faxu, prijavio sam ispite sa zakasnjenjem od 5 dana, a bio sam ubedjen da mogu do danas da se prijave...no opusteno, znaju me vec pa su ih primili bez problema...posle do bivseg studija da pokupim ploce, pa cu iscimam burazera da dodje da ih vozi gajbi, jer je sve to prilicno gabaritno, pa onda na rhh da popijem 2 piva. nekoliko x 2 piva :) ugojio sam se ko prasac, bumerangirala mi se dijeta, pa me sad stezu lone koje sam krpio da budu uze...dokurca :P

u ovom tekstu je rec "pa" upotrebljena tacno tri puta.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...