Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da ja ucim na faxu ovoliko koliko vi u gimnaziji, ja ne da bih zavrsio jedan, nego tri faxa. Ili se to promenilo obrazovanje od "mog" vremena? Jel moguce? Ili, cekaj, cekaj, ili svi ovde lazu sebe, kao ucimo?!? Neeee, to bi bilo glupo, covek ne moze sebe da laze... ili moze... tiruliru tiruliru...

idi bre :)) vidiš da sam vredan!!

Everybody dance now ! ... tu tu tu rur tu

sorry morao sam  [:D]

:((((

:P

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

bio na masaži koja bi trebalo da sredi ovo ušinuće, pa posle kod ortaka.. našao neke snimke iz doba srednje škole, sa nekih roštilja, rođendana i novih godina.. mnogo govitno videti sebe od pre pet-šest godina.. video sam i bivšu na koju mi ostade fina uspomena i skonta da sam se najmanje ugojio i oćelavio, pa mi je sad baš kul.. :)

ne zhelim da budem kao on,

i become so numb :)

Everybody dance now ! ... tu tu tu rur tu

[jupi]

we work hard - we play hard!

Link to comment
Share on other sites

kad smo vetj kod shkole...

3 nedelje sam bio bolestan i nisam nishta pipnuo...

i sutra tja vetj danas kretjem u shkolu, a nishta ne znam

i imam 3 ketza da popravim sa polugodishta

...

i hmmm

ne znam shta da radim... ):

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

bila jutros do chika doce... ni malo nije zadovoljan rezultatima... izgleda ce mi do kraja nedelje raditi dve operacije... Vlada planira da uzme godishnji kako bi mogao da dodje da bude samnom... malu moram da uvalim kewi na chuvanje... burazera da oteram na selo... uspecu nekako sve to da sredim pa da mogu mirne dushe da se izlezavam u bolnici nekih nedelju dana...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

i ja kazem jebiga:))

[roflmao]

raspadam se od kaslja, boli me do pupka kad progutam pljuvacku :))) odo do bigza da raskusuram preostale kirije, pa gajbi na ucenje za ispit u cetvrtak, a na ispiti imam da dam sve od sebe sto se tice kaslja, da bude "jao jadan" [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ево сад сам угледао неког усташу (Ustasha) који се мало пре регистровао, па позивам Ивана да му банује целу фамилију...

иначе, ништа посебно, ево ме на послу, радуцкам нешто, муче ме веки хронични проблемчићи, разрађујем план за наредних неколико месеци, и тако...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ево сад сам угледао неког усташу (Ustasha) који се мало пре регистровао, па позивам Ивана да му банује целу фамилију...

иначе, ништа посебно, ево ме на послу, радуцкам нешто, муче ме веки хронични проблемчићи, разрађујем план за наредних неколико месеци, и тако...

sta sam ti ja skrivio zar nemam prava da budem na ovom forumu

Za nashu lipu CROACIJU

Link to comment
Share on other sites

Pravio sam 18. sinoc...

Znaci ludnica , bilo je 250-270 ljudi cenim , drago mi je da su se svi dobro proveli (bar tako kazu) , trajalo je do 4 izjutra.Jedino vazilo je zlatno pravilo da se na svom rodjendanu ti naloshije provedesh , bukvalno sam ceo rodjendan ishao od osobe do osobe i pozdravljao se pricao , kako si , jesi dobro i te gluposti , tek pred kraj uvatih malo vremena sa curicom i naj ortacima da budem...Pokloni standard , dobio sam cuge dovoljno da otvorim kafanu :) , sad cu to da raznosim ja po rodjendanima :).Jedino par stvari vredne pomena su Lacoste parfem , Tom Tailor sat , Ogromni plisani medved , mali plisani medved od veoma drage osobe:) , 2-3 do jaja majce i josh ponesto sto je onako bash od srca...

Link to comment
Share on other sites

sta sam ti ja skrivio zar nemam prava da budem na ovom forumu

[roflmao]

а знаш ћирилицу, керу ниједан. то је похвално, похвално... имаш још шансе. мене си нашао, а? хехехехехехе...

а за ово кратко време које ћеш да будеш на овом форуму, покушај да разумеш зашто немаш права да будеш овде...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

држи се Матора!!! [;)]

drzim se... za sada samo za nadu da ce sve proci kako treba :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

kad tad cesh ih prekrsiti (dace Bog), a onda...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

и ја мислим да је Даријан.

мада имам и још пар фаворита, али их не бих имненовао још.

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...