Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

hah, gud njuz, izglea da imam dil sa malo svajcarskom izdavackom kucom :) besplatan mastering, dizajn omota, i presovanje ploca u 750 primeraka, ali zilch kesha, dobijam 25 kopija pa cu sam da uvaljam. kruko goes vynil!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e pa nek je sa srecom... lepo je chuti i neke lepe vesti ovih dana :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

^^TO je zato sto si kupio "Samsunai" a ne "Samsung" :P

kruko...prestani da lozis ljudi,svi znamo da i nova "Zvezda Granda" :P

ustao,jeo...izneo iz podruma neke gume da ode cale da zameni na autu...cekam neke goste...bzvz...:)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Posvadjao se s tjaletom po ko zna koji put... pretio mi, malo mi je falilo da ga izgazim ali...keva me je smirila... nije ni vazhno... mislim da mi ne trebaju takva sranja na svesti... ne zhelim da budem kao on, ali tje me primorati jedan dan i ceo zhivot tju imati na svesti da sam udario tjaleta...da novci nisu problem, davno bih ga oterao u tri pm i rekao mu da nas jebeno ostavi na miru i da se ne vratja, ali ovako...

Link to comment
Share on other sites

brojim parice, pa palim kucici...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

@kruko Sretjno...

@Therion....Nadam se da tje biti bolje...

Sad imam pola sata fore do dogovora u Irishu.....A vreme je obrnuto prelepo [:D]

Bar sam se naspavala k'o chovek....nemam vishe temperaturu....jeeeee! [:D]

Ekskurzija je za manje od mesec dana a josh nam nisu javili da li je bilo frke sa dokumentima za vizu jer smo nas par popunili kako pishe a ostali kako im je razredna rekla.......

Link to comment
Share on other sites

huh, kako covek ima periode kad krene da se bash bash raspada fizicki... mene to uvatilo, lep dan a meni se ne izlazi napolje kad sma u tri lepe...

bah, samo da dodjem kuci... da sednem na svoj bajk i wushhhhh nema me... nema!

ebeno... necu se skidati sa bajka moje male bebice... uf...

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

od kako sam ustao u glavi mi se josh tivr od jucherashnje (ne)akcije .. shto je istina surova .. jebiga :D

ja sam resio da ne pijem neko vreme... raspao sam se skroz. ne ide vise onako.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

prolazim malo pre pored nekog fensi kafica (fensi u razmerama juznog srema) u Bataji, pored koga uvek zastanem da vidim koja se riba iz osnovne skole jebe sa kojim dizelashem, i vidim ispred parkirani m5, "trula visnja" boje i pomislim kako bi bilo lepo raditi kao auto dizajner...

drasko i milicu

1842701029.jpg

zvuchite kao dva lika koji ordiniraju po gerijatrijskim odeljenjima i razmenjuju iskustva o lekovima i artritisu

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Posvadjao se s tjaletom po ko zna koji put... pretio mi, malo mi je falilo da ga izgazim ali..

[V] na koga onda imaš takav biceps?

Vratio se iz čeličane,extra je bilo.Uzeo neki has pa da nastavim učenje,jebeš ga.Tromesečje.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da ja ucim na faxu ovoliko koliko vi u gimnaziji, ja ne da bih zavrsio jedan, nego tri faxa. Ili se to promenilo obrazovanje od "mog" vremena? Jel moguce? Ili, cekaj, cekaj, ili svi ovde lazu sebe, kao ucimo?!? Neeee, to bi bilo glupo, covek ne moze sebe da laze... ili moze... tiruliru tiruliru...

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

kilibarda1la.jpg

,Apr 2 2006, 20:59]Da ja ucim na faxu ovoliko koliko vi u gimnaziji, ja ne da bih zavrsio jedan, nego tri faxa. Ili se to promenilo obrazovanje od "mog" vremena? Jel moguce? Ili, cekaj, cekaj, ili svi ovde lazu sebe, kao ucimo?!? Neeee, to bi bilo glupo, covek ne moze sebe da laze... ili moze... tiruliru tiruliru...

pa daimas ovakve profane i ti bi ucio

Edited by Baja_shmele

samo hrabro

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...