Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

треба ти око 1.500 до 2.000 евра месечно да купиш стан, кола и да се скућиш, израчунао сам. и тако бар 10 година, да те добре старе банке не би истерале на улицу због неплаћених рата.

A daj neke detalje, zivo me interesuje ova tvoja racunica? :)

Danas sam se naspavao bogami, onoliko :) Sad idem nesto do redakcije, usput mogu da gledam i pomracenje sunca ;) pa na neko pitjence, pa cu za kasnije da vidim.

Link to comment
Share on other sites

Pa ovako :)

Stambeni kredit...primanja treba da su (tvoja ili zbirna) bar 500 eura za ratu od 250.

kola....pojma nemam ako oces isto na pushing treba oko 150 eura

komunalije oko 100 eura

treba jest

treba jebat

treba somica (prijavljenih) da bi mogao da platis 500 za ove kredite, 100 komunalije i 400 za zivot

znaci 1000 zavrsi neki posao.

Govorim o stambenom na 25 godina sa 10 posto ucesca

Edited by pER tU aMOR
Link to comment
Share on other sites

pa, mesecna rata za stan je minimum 500-600 evra na 10 godina, tu je jos i oko 150 evra rata za kola na 5 godina. zatim, imas i oko 300 do 500 evra mesecno u prvih nekoliko godina za namestaj, tehniku i ostalo.

i treba ti jos oko 300-500 evra za normalan samostalni zivot sa hranom, rezijama, izlascima, putovanjima i ostalim.

tako da ti treba oko 2000 u prvih nekoliko godina, a onda bi i 1500 bilo dovoljno u poslednjih 5...

ovo je grubo izracunato, za detaljniji plan ima da se plati ekspertiza. [:D][;)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Smoren sam za medalju. Svi bre hoce da im neshto radim i kapiram da mi trebaju pare, ali nemam snage za sve to. Zena mi loshe spava (jebiga 9 mesec), a vidim vec u najavi kako ce da bude veselo kada se mali rodi [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

kako mi se cini, dan ce mi se zavrsiti kako je i poceo, ocajno!!!

hteo da gledam pomrcenje, ali se navukli neki hostile-crni oblaci pa je i to puklo...

sto kaze ramirez, tajfun se ovde spremao

banuo mi ortak sinoc, gledali neku tekmu, pa se razocarali, i ispalo je da je cela jebena skola navijala za Arsenal (godamit!!)

Edited by Hide
Link to comment
Share on other sites

Zamalo da me oduva onaj vetar malo pre...

naneo mi prashine na crnu fajerku,nisam mogao da je ochistim...ko klosar sam bio u busu...

sad sam stigao gajbi...prespavao sam pola dana

gladan sam...

idem da jedem neki krompir i meso..

kad pocnu Simpsonovi...:)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Bio danas sa tjaletom do preciznog mehanichara da sredi karburator. Ispostavilo se da pored karburatora, moraju da se srede ventili, svetjice, hladnjak i zameni filter za vazduh. Cale uzeo crevo, izbacio ga iz filtera da visi, i tako ce da ide josh par dana [:D]

Edited by stalja
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...