Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mojne kad dodejsh kuci da te sacheka iznenadjenje tipa>

"pa bate gde je monitor"

"pa znash, poshao ja da ga kupim ali naleteo na keku grafichku od 400 evra...i jebiga":)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

budalo©cile

jebiga malo sam spavo sinoc.

a ti drashko da kupish ubogom bratu i monitor;)

celu platu si propio bre choveche:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ako ti je za utehu i ja sam margi pomislio da se radi o monitoru, posto je stija mrmljao nesto i o tome u puzicu u petak...

A vas dvojica zar vam nije dosta vec dote i warcrafta 3, koji igrate barem svakog petka vec dve godine?

Drasko kada budesh kupovao ta piva cilimu, posavetuj svog burazera sa endora gde moze da kupi gajbu stranog piva jer ce mu trebati to znanje sredinom jula....

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

uf bilo je produktivno veche... znachi... nisam davno plak ko sinoc... gledo sam ramba :))) sva tri dela [:D] ona srcecepajucha scena na kraju prvog dela... kad prica kako su svi zginuli kako je on jedini preziveo... kako ne prica sa ljudma.. a meni suza... jadnichak :D kako je posle klao lele :))

ok, mad max 1,2,3 i rambo 1,2,3 odgledani... sad su na redu oni francuski ludacki panduri... njih ima brda lalal :)

elem. probudih se oko 10-11 (lego oko 6) istushiro se skido i sredjivao ziku chatovao sa drugarima:) zapalio na faks sad se vrnuo cu d\a skidam ziku, mozda kenja... kasnije cu se pocastiti u restoranu mozda ponovo sredim sobu i tako :)

slusham tjetkovic sergeja, mavena [:D]

btw. ruskinja *ortakinja sa faksa* mi je jedna ponudila da radim u njenoj fabrici cokolada... u kazahstanu tj. ne moram nishta da radim mogu da jedem chokolade [:D] i kao to moze da mi prodje kao praksa a da napishu da sam bio vredan lalala itd :))) al naravno odbih... cu bre u revizore :D

reci... radim u fabrici cokolada.... mmmmm [:D]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

uf bilo je produktivno veche... znachi... nisam davno plak ko sinoc... gledo sam ramba  :)))  sva tri dela [:D]  ona srcecepajucha scena na kraju prvog dela... kad prica kako su svi zginuli kako je on jedini preziveo... kako ne prica sa ljudma.. a meni suza... jadnichak :D kako je posle klao lele :))

ok, mad max 1,2,3 i rambo 1,2,3 odgledani... sad su na redu oni francuski ludacki panduri... njih ima brda lalal :)

elem. probudih se oko 10-11 (lego oko 6) istushiro se skido i sredjivao ziku chatovao sa drugarima:)  zapalio na faks sad se vrnuo cu d\a skidam ziku, mozda kenja... kasnije cu se pocastiti u restoranu mozda ponovo sredim sobu i tako :)

slusham tjetkovic sergeja, mavena [:D]

btw. ruskinja *ortakinja sa faksa* mi je jedna ponudila da radim  u njenoj fabrici cokolada... u kazahstanu tj. ne moram nishta da radim mogu da jedem chokolade [:D] i kao to moze da mi prodje kao praksa a da napishu da sam bio vredan lalala itd :))) al naravno odbih... cu bre u revizore :D

reci... radim u fabrici cokolada.... mmmmm [:D]

( [;)] )...

boo-da-lo

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ratnichke suze... !!! [:D]

njegov lik me je dotakao tachno u dushu kao da me razume... :)))

rambo ftw... jedino mi je zao sho su malo nekako sjebali treci deo ramba... neke scene su bah al sve u svemu... konza:) a da i mad max 3 lele... nisam ga gledao jjosh od ihaha i kad sam ga ponovo ogledao smorko sam se malo... spika na krjaju je kul, kao i u svakom delu kako ga legendarno opishu:) al ono sam film bah mnogo su menjali... :/ al dobro sve u svemu... zadovoljan sam, mada mogo bi i da odgledam terminatora 1,2,3 [:D] trilogije ftw:))

vili vonka? ono dje dzoni dep glumi... one cokolade i to... nazalost nisam gledao:/

uf, kako me gotivi ovaj shafl... smao narodnjake pushta [:D]

khmm e shto nisam sunce da ti grijem lice da ti .... e shto nisam mjesec da te nocu chuvam da ti zvjezde s`neba poskidam... next :)

uf.. raindrops keep falling on my head... next

nekako s`proljeca.... next

uuu moze... Amber - Sexual li da di... tum tum tum lalala :)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

taj film je zaista executive decision...glume kurt rasel, stiven sigal i lik koji gluma poaroa ali im nije cilj da se zakucaju u belu kucu nego da ispuste bojni otrov iznad istochne obale amerike odnosno washingtona.

pa naravno .. drashku se pomeshao dan nezavisnosti i ekzekutivna odluka :D

mnogo losha dzibra :DD

ide pivo, no frx, samo cu ja morati da pijem sok... [:(]

onaj sok od jechma ? shta lazesh bre :))

A vas dvojica zar vam nije dosta vec dote i warcrafta 3, koji igrate barem svakog petka vec dve godine?

Drasko kada budesh kupovao ta piva cilimu, posavetuj svog burazera sa endora gde moze da kupi gajbu stranog piva jer ce mu trebati to znanje sredinom jula....

eh da je 2 .. nego i jache. al shtacesh kad do sada i ovih aka crva na netu nema nishta pametno da se pika na duze staze po principu ukljuchim, iskljuchim i gotovo :)

strano vopi u rodicu, klasika .. samo shta ce to tebi, ocesh da transferishem to nekako :)))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

predivan dan, ostao sam kuci ceo dan, radio kreativne stvari, bio do dunava, poceo da se raspitujem koji konkretno bajs da kupim do leta, slusam neki indie rok i lepo mi je....

samo mi sex fali do tutto perfeto dana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

strano vopi u rodicu, klasika .. samo shta ce to tebi, ocesh da transferishem to nekako :)))

pa naravno da ja necu popiti 16 hajnekena sam....vama pola (svakom po 2, i ovako ne mozete vishe), to bi taman i trebalo da padne u julu ili avgustu za vreme "operacije crno more"

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

odo do bigza da raskusuram preostale kirije

Sta je na kraju bilo sa tim, jer vas zavrnula Slavka i onaj tip sto ne izbija iz lokalne kafane ili ... ?

ево сад сам угледао неког усташу (Ustasha) који се мало пре регистровао, па позивам Ивана да му банује целу фамилију...

Stvarno bre Drashko, kako mozhes tako lako da se primish? :) Pa cak i pored svega sto je ivan napisao kao dokaz da je ovo neciji alter (a ja kao ne znam ciji ;) pogledas mu samo signaturu i jasno ti je :)

h8 iz in di eir.....

Ne mozhes reci da im nisi dao povoda :) Sto nisi pazio, mogao si da predpostavis kako ce da se to zavrsi, posebno ako se setimo recimo belpadzeta i "skratjivanja kose" :)

pričam o desktop tft-ovima, na laptopima često imaju tanju za
Link to comment
Share on other sites

sto se tice ovoga koje ustasha,baja shmele,darijan....

ustasha=baja_shmele (i lik ide samnom u odeljenje)

a darijan nema veze sa njim :)))

btw...sad dosao iz skole,lep dan,idem da jedem nesto ;)

Edited by ep1c

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Dugacak dan u picku materinu. Da ne pricam o tome da sam se sinoc u ovo vreme vratio iz nekog Mladenovca u kome sam bio celu nedelju. Malopre mi se zavrsio sastanak koji je poceo u 20h, veselo... Sad sedim i kontempliram kako da prezivim sutra pa cemo onda da vidimo za dalje.

Iscimaj mene ili zwerka da ti damo broj / kontakt shomyjev, pa da ti on to zavrsi. Ja sam ok pros'o, vidim ne zali se ni zwer, kazes mu kojim keshom raspolazes i eto.

Da, bas je Stija pre neki dan davao pozitivne komentare na moj bajs, a ja tesko da se zalim, cak naprotiv, prezadovoljan sam. Naravno to je pomuceno time sto sam tlacio mladjeg Stijovica kako kupuje ram a ima 15" CRT monitor, koji je jos plus u raspadnutom stanju.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

pa sta si ocekivao. imash monitor koji radi "na navijanje" a brat ti radi u firmi gde se kontrolishu monetarni tokovi jedne drzave i josh ide na teren, gde garant moze da primi nesto ispod zita...

[;)] salim se stijo, i ja treba uzmem tft ali nema se para i za laptop i za bajs i za puki zivot...jednog dana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Da, bas je Stija pre neki dan davao pozitivne komentare na moj bajs, a ja tesko da se zalim, cak naprotiv, prezadovoljan sam. Naravno to je pomuceno time sto sam tlacio mladjeg Stijovica kako kupuje ram a ima 15" CRT monitor, koji je jos plus u raspadnutom stanju.

Vala ko'ko si para dao, i mora da bude dobar :))

e kad kupim monitor vi mene chastite, koliko sam prozivki popio zbog ove moje kante :)

Monitor covece prvo kupi, pre svake druge intervencije na kompjuteru, koliko puta treba da to ponavljamo :) Bukvalno ces progledati, osim ako naravno ne kupis neki LCD od 15" marke Panasonaic koji ima odziv od 12 sekundi :)

Link to comment
Share on other sites

stigoh na posao... od kakako su pustili Nemanjinu mnogo su vece guzve u gradu... strashno... o5 smara kisha...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ratnichke suze... !!! [:D]

( [;)] )...

па нисам ни мислио да су неке дневник-бриџит-џонс сузе...

луђаку ниједан [;)]

Stvarno bre Drashko, kako mozhes tako lako da se primish? :) Pa cak i pored svega sto je ivan napisao kao dokaz da je ovo neciji alter (a ja kao ne znam ciji ;) pogledas mu samo signaturu i jasno ti je :)

Bio sam do renovirane Snezhane juche/prekjuce, preporuka da svrnete. Iako sad izgleda znatno vise fensi nego sto je pre bila, cene su i dalje ostale fine i umerene, a ima i dobar izbor "meksicke" hrane. Ujedno je tu i jedna od boljih pica koje mozhete da dobijete u centru grada, pa ko voli nek izvoli.

шта ћеш, кад сам ложљиве природе. [:I] а и наватао сам га пар минута пошто се појавио, мислио сам да се ради о некој диверзији у 10 ујутру док админи спавају... [:)] хтео сам чак и да окренем пар телефона [:I] , али сам скапирао довољно брзо да се ради о зајебанцији. знате како је кад је досаднооооооооо... [b)]

е, а где је та Снежа?

pa sta si ocekivao. imash monitor koji radi "na navijanje" a brat ti radi u firmi gde se kontrolishu monetarni tokovi jedne drzave i josh ide na teren, gde garant moze da primi nesto ispod zita...

види овог. па да ли ти мислиш да лова расте на дрвету?!?!? [:D][;)]

Vala ko'ko si para dao, i mora da bude dobar :))

Monitor covece prvo kupi, pre svake druge intervencije na kompjuteru, koliko puta treba da to ponavljamo :) Bukvalno ces progledati, osim ako naravno ne kupis neki LCD od 15" marke Panasonaic koji ima odziv od 12 sekundi :)

е, мој Лале, ни свесан ниси каква је његова дефиниција "прогледавања". цена његовог хардверског укуса може да се пореди само са ценом модног укуса моје сестре. али, како волим да кажем, стил нема цену... [8D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

od kakako su pustili Nemanjinu mnogo su vece guzve u gradu...

Kako sad to? :) Zar nije poenta da bude smanjena guzva, kao fol, ima vise ulica, koristi se jos jedan most? Nisu valjda ljudi cekali da se otvori Nemanjina da bi opet vozili kola? :)

шта ћеш, кад сам ложљиве природе.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...