Jump to content

PRSO sam ...


Recommended Posts

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znaci totlano gadan osecaj. Juce uvece dosao moj da kazemo najbolji ortak, covek koga mnogo gotivim, sa kojim sam od kad sam u ceskoj stalno zajedno, tip kome sam sve mogo da kazem i znao sam da ce biti uz mene ... i onako uz pricu (vec smisljenu) sa teskocom dok je govorio mi kaze da je gay. 9 godina se druzimo i tek sad sam ovo saznao. -coll

nije to nista strasno to se i meni desilo pre jedno 10 godina. mada meni licno nije smeo da prizna, jer zna moj stav da je cela ta HOMO prica bolesna, nego je priznao nasem drugaru koji je meni rekao. tada smo jos bili klinci, iz ove perspektive, pa sam odreagovao direktno. mozete misliti kako mu je palo.

nije da mi je zao, ali nije to nacin. zao mi je sto on moje misljenje nije mogao da prihvati, kad ja vec njega nisam. mozda zvuci malo paradoxalno. kasnije je moja bivsa devojka pokusala da nas izmiri, pa smo u parovima izasli na pice.

mo's mis'iti sta je bilo - ja i devojka, i "on" i "devojka". jebi ga meni je to istripovano kako oni znaju ko je furundzija a ko tobdzija :)))

ja mislim da je to mentalna zaraza koja se siri kroz vekove. kako krene civilizacija da se uzdize na neki nacin krene i da pada posle nekog vremena, tj urusava se u samu sebe i postaje dekadentna po svim osnovama - mentalnom, emotivnom, duhovnom i telesnom. kombinacija dovodi do zastranjivanja i to se direktno odrazava u krizama identiteta pa zato oni (homosexi) misle da su se tako rodili.

gledajte malu decu sta rade i kakve odraze prave u buducnosti i skapiracete da u zdravoj atmosferi nema mesta za takvu prljavstinu.

nemojte me pogresno shvatiti, oni su za mene ljudi, koji pate od bolesti koja je izleciva, kao i kijavica, samo tezi oblik. prema tome se tako i ponasam prema njima.

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Jebote mish, stvari su tako proste, kako mi to ranije nije palo na pamet, oni su bolesni, da, da. Znam i kako mogu da se izlece, urade nekoliko sklekova, trbusnjaka i zgibova, popiju vitamin C, spavaju poslepodne 2 sata nedelju dana, razgibaju se, rastrce, procitaju neku dobru knjigu.

Onda tako relaksirani posto su predhodno shvatili da im je identitet u krizi, odu kod psihijatra, jer je u pitanju ".... mentalna zaraza..." da im on pomogne da prevazidju svoje "...mentalne, emotivne, duhovne..." probleme. E sad, ako je musko onda ce da ode u teretanu, jer ima i "... fizicke..." probleme i to kod zenskog trenera zbog toga da ne bi pao u iskusenje, tek je poceo da se leci pa je jos uvek slab (za zene kod muskog trenera). Da ne zaboravimo, nutricionista ce da mu prepise kako zdravo da se hrani. (Ako je u pitanju neki genetski poremecaj, sto sigurno nije, postoje takvi tretmani u inostranstvu koji tzv. bombardovanjem kljucnih alela, resavaju problem u 99,8% slucajeva).

Posle godinu-dve, zavisi od slucaja do slucaja i ukoliko ga ne strpaju u ludnicu, izlecice se i mocice ponovo da se integrise u drustvo. Onda ce da napravi zurku ili javno da se oglasi:

"Hocu, pre svega, da se zahvalim svojim najblizima, porodici i najboljim drugovima, zatim celokupnom drustvu koje svojim visokim vrednostima pokazuje pojedincu kako treba da se ponasa, a na kraju i partiji bez koje bi put ka istini trajao mnogo duze i bolnije. Sada kada sam izlecen i kada sam shvatio sta sam ja u stvari mogu ponovo da zauzmem svoju, unapred odredjenu, poziciju medju vama i da doprinesem podizanju nase civilizacije na visi nivo. Za kraj zelim da kazem svima koji su zbunjeni kao sto sam ja bio, da treba da se povedu mojim primerom jer je to pravi put ka zivotu jednog normalnog, moralno ispravnog, iskrenog i slobodnog coveka. Hvala."

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

"Hocu, pre svega, da se zahvalim svojim najblizima, porodici i najboljim drugovima, zatim celokupnom drustvu koje svojim visokim vrednostima pokazuje pojedincu kako treba da se ponasa, a na kraju i partiji bez koje bi put ka istini trajao mnogo duze i bolnije. Sada kada sam izlecen i kada sam shvatio sta sam ja u stvari mogu ponovo da zauzmem svoju, unapred odredjenu, poziciju medju vama i da doprinesem podizanju nase civilizacije na visi nivo. Za kraj zelim da kazem svima koji su zbunjeni kao sto sam ja bio, da treba da se povedu mojim primerom jer je to pravi put ka zivotu jednog normalnog, moralno ispravnog, iskrenog i slobodnog coveka. Hvala."

Ju ju, 'de si ti bio sinotj ... crno dete ... ;) Sledeci put te pratim do vrata i uzimam ti kljuc! :>

Link to comment
Share on other sites

Jebote mish, stvari su tako proste, kako mi to ranije nije palo na pamet, oni su bolesni, da, da. Znam i kako mogu da se izlece, urade nekoliko sklekova, trbusnjaka i zgibova, popiju vitamin C, spavaju poslepodne 2 sata nedelju dana, razgibaju se, rastrce, procitaju neku dobru knjigu.

hm, podsmeh i cinizam. tuzno je sto ih gledas ocima koje kazu da su manji od ljudi, ili si i ti homo? ... whatever

to je isto sto i dop ili hors, fizicka zavisnost se leci, ne i mentalna. sem toga verujem u savrsentvo stvaranja i da je za sve potrebno dvoje ili troje.

koliko je potrebno coveku da ubije drugog coveka? trenutak ili vecnost. ja mislim da je trenutak u pitanju koji ima odjeke u buducnosti. isto tako splet reazlicitih okolnosti - neispraznjeni i neusmereni besovi, tuge, izdaje i pogresna mentalna usmerenost uzrokuju razne devijacije, pa i one koje se na taj (homo) nacin odrazavaju.

jeste li nekad culi za memetiku? kao sto postoje virusi koji napadaju telo tako postoje i virusi koji napadaju um. reci imaju veci odjek na zivot ponekad nego dela - jezik brze i teze sece nego mac ...

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

^^^au Neco koji si ti spam0r...c c c :)

roflkopter....aaa Giga iz II-3...ne rise da si to ti :))) haha ne verujem :D

pico....sigurno ne znaš ko je ovde :))

Kako si ti pametan...

Pa ako je Giga na slici ne mora da znaci da je on Baja_shmele...

sto reche stalja....bolje i da ne zna ko je Corey lol :D

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...