Jump to content

S.M.R.T.


Recommended Posts

...mmm, bilo bi lepo da me vezhu ko hudinija i onda me gurnu sa platforme

u olimpijski bazen pun rastopljene Kinder-Lade, ali samo onog belog krema

koji je zagrejan taman da bude gust da mogu da potonem u njega.....

ah, kakav prizor.... kakva slatka smrt... gutao bih taj krem pozudno dokle

god bih imao vazduha, a onda bi mi isti ispunio i plutja i to bi bilo to.

Kakva si legenda !

Dobra ti ideja brate,haha ! [:D]

Ja bih voleo da se udavim u Sladoledu !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ebem ti arkanum kolko sam se smorio kad sam zapalio sa ostrva a nisma uzeo jedan deo koji mi je potreban kasnije u igri... i ono dhso do planine... i ono fali mi neki kristal il planovi zaboravih shta... i ja ajoj u k. zaboravio sam ih na ostrvu... i ono aj da se vratim do ostrva otishao do doka... kad ono nemoze... ajoj kolko sma se smorio a izbrisao sam sve save gameove sa ostrva i pre ostrva tako da... sam se josh vishe smorio i ugasio igru i od tad me je mrzelo da je palim ponovo :/

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

ebem ti arkanum kolko sam se smorio kad sam zapalio sa ostrva a nisma uzeo jedan deo koji mi je potreban kasnije u igri... i ono dhso do planine... i ono fali mi neki kristal il planovi zaboravih shta... i ja ajoj u k. zaboravio sam ih na ostrvu... i  ono aj da se vratim do ostrva otishao do doka... kad ono nemoze... ajoj kolko sma se smorio a izbrisao sam sve save gameove sa ostrva i pre ostrva tako da... sam se josh vishe smorio i ugasio igru i od tad me je mrzelo da je palim ponovo :/

( [;)] )...

kojote, ti li si?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

imam svoj master plan , koji sam davno skovao

ima da gulim bulju da budem neko i nesto u zivotu... i kada omatorim i postanem senilna matora budaletina ima da pocnem da pijem i da se drogiram... i trosim celo bogatstvo koje sam sticao godinama ("...on nas i posle smrti pravi ludima...",na tu foru)verovatno od predoziranosti , ili cu ziveti zauvek [:p]

na foru "voleo bih" da to bude prirodna smrt (u snu) ili neka ekstremno zajebana ... maximum adrenalina u venama ... pad sa ogromne visine ili ogromna brzina .. ali da je bezbolno [:D]

Edited by E jebes baku

fml

Link to comment
Share on other sites

ako prichamo o samom chinu smrti, voleo bih da umrem otrovan od strane svoje ljubavi. ja sam joj neizmerno verovao a ona me otruje zato shto je :

1. shpijun. i to joj je misija koju sa suzama u licu izvrshuje i zna da je to prelomni trenutak od kada postaje mashina, nemilosrdna shkorpija bez morala... jer je sva njena ljubav otishla zajedno samnom.

2. je saznala da sam je prevario i pre nego shto sam ja stigao da joj objasnim da je to bio samo sex bez emocija i da mi je trebao kao ventil poshto nisam imao hrabrosti da menjam nashe navike u krevetu... ona odluchuje da okoncha moje postojanje. sva ta ljubav se pretvara u neizmernu mrzhnju koju od tada nosi sa sobom.

3. od pochetka samnom samo zbog para, klasichna crna udovica spremna da mushkarca uvije u lazhne ljubavne latice sve vreme imajutji u glavi samo jedan cilj, bogatstvo iza zhrtve. ona nikad netje biti sposobna da voli mushkarca, eventualno tje natji nezhnu, naivnu saputnicu sa kojom tje ublazhiti samotju. ja sam sa druge strane, umro sretjan, u zabludi da me je volela.

a ne bih se bunio ni kad bi bio u relativnoj blizini udara nuklearne bombe i kad bi me udarni talas pokupio na vechni surf :>

chak sam ovo poslednje i sanjao ^^

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam, pričaj! :)

onda ne bi bila poenta. instaliraj je i igraj kao half-elf i izaberi "sold your soul" i apgrejduj magije u necromanser black. i kada dodjesh do kraja sreshjtesh srodnu dushu.

Da da...i verovali su da su spanski konkvistadori bogovi na zemlji...

...cek ili su to bile Inke ?  [;)]

acteci, oni su se bash ispalili...

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

ma nuklearka je zakon... smrt u krevetu je dosadna...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Pa ja bi voleo da mi zadnje reci budu :" loptice za stoni tenis jer....gnhhhh"

[roflmao]

ali crvena zuta i plava =))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...