Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Sredio sobu, sad me ocekuje komoda sa CDovima, mora da se uradi veliko spremanje, pojma vise nemam 'de je sta. Al' to cu posle basketa
ako naletish na colina2 seti se chika margija;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ako naletish na colina2 seti se chika margija;)

nema :(

Ostaje da pogledam na jos jednom mestu, posto je sad ta jedna komoda sredjena, mozhda je tu ... Ali sam zato nasao neke druge raspad igre i matore 200 godina, zaboravio sam i da sam ih ikada dobavljao. Pa malo praznih diskova, kutija, ovoga i onoga ...

Odgled'o basket, sad planiram nesto do grada, videcemo vec.

Link to comment
Share on other sites

juče sam se nešto smorio, nisam na vreme isplanirao neku akciju za veče, a nije mi se blejalo na gajbi.. i kao jebi ga, iscimam se do grada čisto da sejntu odnesem disk koji sam mu prodao, i zaglavim s njima prvo u ekskluzivu gde je migša imao show, pa u tramvaju koji je za mene jedno veoma prijatno iznenađenje.. naravno, na usput sam se napio, al onako taman, da mi bude do jaja.. zaglavili smo do 4, pozdravila nas tekila i tako :)

onda danas cim do zemunskog keja, šetnja, palačinke.. a keva jutros bila u merkatoru i kupila ribu list, pa mi je to spremila sa belim lukom i vinom.. najbolji obrok u poslednjih nekoliko meseci verovatno, baš baš dobro, oduševljen sam :)

uskoro počinje završnica jednog jako lepog vikenda, koja će ujedno da bude i vrhunac (ako me izvesne osobe ne budu previše zračile).. ali o tome neću sada, hihi.

Link to comment
Share on other sites

kako sa chillouta?

ah da zaboravio sam da na idesh vishe tamo pa nisi ukljuchen u priche :D (i bolje :D)

idem da spavam, ujutru imam ispit iz spoljne trgovine, pascu kao kruska :/

ma brate odmori malo shta si zapeo toliko .. imash ti josh vremena :D

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

FOR THE HORDE!!!  [:D] \

dajte slike!

( [;)] )...

keke, daj ti slike sa fona!

i ja sam mislio da mu netje biti dobro danas i zovem ga oko 4 sa keja, a baja vozi bajs i preprichava neke sex avanture od sinotj. [:D][;)]

inache, nevidjen dan bio. 18 stepeni... miris proletja and all that shit, bila bleja u kraju malo pa kao otishli na kej da proshetamo.

na keju petnaes' miliona dusha sheta... smorio sam se k'o plovak, plus od tolkog sveta nisam video bukvalno 3 dobre devojke... shto me je dovelo do zakljuchka da su se dobre skucale u okolne fensi kafitje dok su ove bez hromozoma izashle na svezh vazduh... srbijo smarash do zla boga!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...