Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^^ zlogo_th_lav_pivo.gif iz in di er

--

danas sam bio u gradu, nadam se poslednji put ove godine.. bilo lepo vreme, išao peške i bilo mi kul.. nužnu novogodišnju kupovinu sam skoro završio, ostaje da kupim poklon sebi, a to ću iza nove godine, dok svi budu dekintirani.

i tako, dan uglavnom bez smaranja protekao, sad ću malo da telefoniram pa polako na kunt, ako budem mogao.

Link to comment
Share on other sites

Konachno poslah neke mail-owe, laga me patuljak samo tako... grrrrrr... Sad cu da gledam neki japanski horor "Dwe sestre" rekoshe mi da je dobar... Pa bash da widim koliko ce me "uplashiti"... :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Hm? Lagali me znachi... E pa neko ce da dobije po nosu...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Konachno poslah neke mail-owe, laga me patuljak samo tako... grrrrrr... Sad cu da gledam neki japanski horor "Dwe sestre" rekoshe mi da je dobar... Pa bash da widim koliko ce me "uplashiti"... :o)

Cico Vestico, film jeste korejski i nije bas horor, kao sto rece Lalebrale, ali je zato

MEGAJEBENOSJAJAN!!!!! [8][^]

obavezno ga pogledaj... secam se da me smorio prvih 30-45 min, ali kad je poceo da se odmotava... ijuuuuuuu...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...