Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Vrnuo se iz Selevca :) Stoicki odbio ponudu da me vode u jagnjece brigade :) Posle u kafani gledao Barsa-Real, onaj Ronaldinjo je keva. Uzeo neki laptop jer mi treba za prezentaciju neku sutra i odusevio se koliko, na papiru slaba, Toshiba u realnom radu radi brzo.

glamurozni

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Recimo u toj Smederevskoj palanci smo izgubili sad izbore zato sto je nas predsednik opstine bio neki lik za koga je vazilo da je maznjavao kintu.

"vazilo" kao neistiniti trach ili je zaista covek bio lak na tudje pare ?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Uf.

Danas kasno ustao => konacno se odmorio.

Nije bilo puno cimanja oko akcije, valjda zato sto je vikend.

Od nedelje ocekujem standardno.

Akcija na stranu, danas (tj. juce) sam se krstio!

Dosao otac Pera na gajbu i krstio starijeg burazera i mene.

I burazeru i meni je kumovao Sloba (Ajkulica sa foruma).

Ne znam dal spomenuh, al on je pokretno spadalo tako da smo se svo vreme obreda suzdrzavali od smeha. :)

Posle bila mala vecerica i tako.

Sutra (tj. danas) se vracam uobicajnim aktivnostima.

Akcija se nastavlja! ;)

Link to comment
Share on other sites

"vazilo" kao neistiniti trach ili je zaista covek bio lak na tudje pare ?

To je carsijska prica. Ni za sta ga nisu optuzili niti je popio bajbok zbog nekih malverzacija, ali je to trac. Da li je isitinit u krajnjem slucaju nije ni bitno, bitno je da je izgubio zbog te price.

khm zverko vozi nova kola i kupuje laptopove!!!11

Laptop je pozajmljen, i nije nov :) I vracam ga u ponedeljak, casna pionirska [:D]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

To je carsijska prica. Ni za sta ga nisu optuzili niti je popio bajbok zbog nekih malverzacija, ali je to trac. Da li je isitinit u krajnjem slucaju nije ni bitno, bitno je da je izgubio zbog te price.

pa nije da nije bitno, ako niko iz stranke nije to proverio ili josh gore ako je istinito a on ostao u politici.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Stoicki odbio ponudu da me vode u jagnjece brigade :)

e to ti ne valja, bratac. u seoskoj politici obred bondinga uz krkanje janjetine u lokalnoj kafani ima nemerljiv znacaj. mozes ti to... [8D][;)][:D]

Jebe kevu :) Ali sa druge strane to ti pomaze da dobijes malo realniju perspektivu o tome kako izgleda Srbija, posto 90% nas ovde celu Srbiju zamislja isto kao i Beograd. Tek kad odes u tamo neku pizdu materinu skapiras koliko u ovoj zemlji tek treba da se radi da bi sve to bar na nesto licilo.

tu si potpuno u pravu.

pizdim sto nemamo regionalnu razvojnu strategiju, nego je sve stihijski. a nemamo je vec 15 godina.

Iznenadio bi se. U tim manjim sredinama je mnogo vazno koga uspes da pridobijes da ti tamo vodi pricu, nije kao u Beogradu i vecim gradovima gde razni debili mogu i da se provuku. Recimo u toj Smederevskoj palanci smo izgubili sad izbore zato sto je nas predsednik opstine bio neki lik za koga je vazilo da je maznjavao kintu, dok u nekom tamo Kusadku (kazu mi da je to trenutno najvece selo u Srbiji) ima neki klinac koji je organizovao neki fudbalski klub i cima se oko neke mesne zajednice i ne znam ti ja sta i zato tamo odvaljujemo. Tamo se mnogo vise gledaju ljudi nego stranke.

hohohoho

radikali su vas lejbelovali podjednako uspesno kao i vi njih, bice zanimljivo za gledati ciji ce anti-brend jace da radi.

jasno mi je da se glasa za ljude, samo mi je mega sto ulazite na to trziste, koje je tako tradicionalno nepristupacno vasoj orijentaciji.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

@Zwerko

"Ali sa druge strane to ti pomaze da dobijes malo realniju perspektivu o tome kako izgleda Srbija, posto 90% nas ovde celu Srbiju zamislja isto kao i Beograd. Tek kad odes u tamo neku pizdu materinu skapiras koliko u ovoj zemlji tek treba da se radi da bi sve to bar na nesto licilo."

Kapiram da ti je ovo sada otvorilo oci i da si jos snaznije i agresivnije zapeo da spasis Srbiju. Dakle, sve politicare na selo, pa da vide "cija majka nesto crno plete". Siguran sam da ce se onda situacija mnogo brze menjati na bolje. Vec cujem korake "ko da idu preko, moooog..."

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ucio muzicko,posle jeo evrokrem i neke stapice sa kikirikijem,cirkao kocu...

pratim sta rade Zvezda i Partizan...

smaranje...

Drago mi sto je Real sinoc ispushio...i Roma isto...

bilo bi lepo da danas dobiju:Zvezda,Sampdoria i Atletiko Mad...

Edited by ep1c

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...