Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zverko, mozda ti se jednostavno ispraznila baterija, ne verujem da taj detektor za metal uslovljava hard reset ;)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

dosao sam sinoc oko sedam kuci sinoc posle kolokvijuma zbog kojeg nisam spavao prethodne noci pa sam zaspao za radnim stolom a probudio se jutros u 7 u krevetu. e sad kako sam dosao iz jedne poze u drugu, to ne znam

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

sad već stvarno moram da sredim gajbu, mrzim da živim u svinjcu a lenj sam ko njasvi.. avmondju!

a ko chuva stariju? :-)

dragane, prijatelju, ne treba ti to. veruj mi. :)

hmm.. ae da widimo kolko ce da prodje dok Ivani ne popizde [:D]

brate, kad ne pizdim na psa kad se posere de ne treba, što da pizdim na darijana?

e sad kako sam dosao iz jedne poze u drugu, to ne znam

nešto sam dobro raspoložen jutros, pa neću da te penalim, al pošto sam prvi quote-ovao, onda ne mogu ni drugi posle mene, tako da sam ispao pravi drugar.. :))

Link to comment
Share on other sites

smor...keva me tera da idem u salon namestaja sa njom a mene mrzi....bas me briga okrecio sam ceo stan juce....

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

zverko, mozda ti se jednostavno ispraznila baterija, ne verujem da taj detektor za metal uslovljava hard reset ;)

Pazi, to sam i ja prvo pomislio, ali je poenta prvo sto sam ga to jutro skinuo sa punjaca, a drugo sto je baterija bila puna kada se probudio u resetovanom stanju. Eventualno postoji mogucnost da mu je baterija ispala i vratila se, ali mi to nekako nije bas logicno posto mi je svo vreme stajao u dzepu. A bacanje krivice na skupstinu SCG mi je nekako najlakse resenje :) A i jedino, posto drugoga nemam.

@topic: Danas sam se lepo naspavao, sad stigao na posao, malcice kuliram, dan nekako opusteniji od ranijih, ali se sve to nazalost da promeniti.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Odgledao drugara na BK, najslabija karika. Pobedio ludak, smejali se i tako...

A to je znaci taj ... Cim sam video da igraju za "ozbiljne pare" pomislio sam da je to taj tvoj ortak. Odlicno su furali one penale, skoro nisam video da su skoro sve odgovore znali!

Nabavljao materijal za video koji cu da okacim na RUR (ako mi Lucky dopusti)

Stiglo mi pismo iz MENSA-e. Primili me. Mada kad sam viseo kalibar ljudi koji rade tamo i kalibar ljudi koji su dosli da polazu taj test, ne znam da li je to dobra stvar...

Evo i ja u necemu da se slozhim sa tobom :) Sto se video materijala tice, javi sta je, pa cemo videti vec da li mozhe da ide ili ne.

Joj Lale bash si mi nedostajao sa ovim quotovima...:)))))

I da, kao sto vidis namestio mi Ivan neku user, tako da ne moras da cimas ono za bazu...tnx enivej:)

Skapirah ... vazno da sada sve radi, jos samo da vidim kako je to ivan doterao ... imam ideju, ali cisto da budem siguran.

Za b) sam vec kometarisao na starom pricajte topicu, a za pod a) nije bas neka novina, da sam 'teo da se hvalim hvalio bih se kad sam ga kupio, a to je bilo pre nego sto su mnogi ovde znali sta je PDA ;)

OK, dobro, skapirali smo da hoces da se pohvalis kako si imao PDA pre drugih ;}

Link to comment
Share on other sites

e sad sam dosao kuci iz skole,umro sam samo tako,moracu da legnem da odmorim dusu malo...

dzaba sam i isao jutros u skolu,kada nismo ni imali pola casova,kajem se sto nisam ostao kuci :)

aj odoh u krevet

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Celo jebeno jutro je otislo dodjavola ali sam bar supeo da upisem trecu godinu na fax-u da izvadim potvrdu da sam redovan student i da izvadim povlasticu za GSP : sada bi jos trebao da doem do netiksa da uzmem adsl modem ali nemate pojma koliko nemam snage za to..

Link to comment
Share on other sites

Pazi, to sam i ja prvo pomislio, ali je poenta prvo sto sam ga to jutro skinuo sa punjaca, a drugo sto je baterija bila puna kada se probudio u resetovanom stanju. Eventualno postoji mogucnost da mu je baterija ispala i vratila se, ali mi to nekako nije bas logicno posto mi je svo vreme stajao u dzepu. A bacanje krivice na skupstinu SCG mi je nekako najlakse resenje :) A i jedino, posto drugoga nemam.

@topic: Danas sam se lepo naspavao, sad stigao na posao, malcice kuliram, dan nekako opusteniji od ranijih, ali se sve to nazalost da promeniti.

hm chudno ja kad izvadim bateriju na hx4700 i vratim je, on se hardverski ne resetuje, vec ima samo soft reset.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...