Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Masturbacija ti traje celih sat i po? Bogo moj!  [:D]

upravo o tome i jeste rec....a sad cuti nemoj da kazes svima

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vratio se sa fax-a. Uspostavio sam inicailni kontakt sa "koleginicom koja mi je zapla za oko" medjutim kada sam hteo da malo nasamo popricamo uleteo je jedan batica (neki bolid) i israo mi se na plan... Nista sutra...

Za sutra moram neke silne DVD-oce da rezem da bi iih odmneo na fax kolegi, pa onda moram i sve knjige da saqpim na gomilu (gad dem ju lale!). Mada moram da priznam da mi je danas bio jedan od boljih dana u poslednjih 3-4 godine zasto ne znam ali jednostavno osecam veliku dozu zadovoljstva? (mozda zato sto su mi pustili aDSL?)

Link to comment
Share on other sites

Vratio se sa fax-a. Uspostavio sam inicailni kontakt sa "koleginicom koja mi je zapla za oko" medjutim kada sam hteo da malo nasamo popricamo uleteo je jedan batica (neki bolid) i israo mi se na plan... Nista sutra...

Uf ... Statorove avanture ... epizoda 3 (prva je bila kad si se razboleo, ovu danas vodimo kao drugu). Molim te nemoj da skrtaris na detaljima, pravimo od ovoga kasnije TV novelu ;)

Mada moram da priznam da mi je danas bio jedan od boljih dana u poslednjih 3-4 godine zasto ne znam ali jednostavno osecam veliku dozu zadovoljstva? (mozda zato sto su mi pustili aDSL?)

Ja inache ne spavam popodne, ali sam danas citav dan proveo kod kutje, rano ustao i sve, da bih pisao neke tekstove o kojima smaram ovde vec par dana. I sad tako, zavrsio sam jednu turu oko 16h, prilegao malo da odmorim i zaspao. Budim se sat vremena ranije, znaci 17h, ono napolju mrak. To je ujedno bio jos jedan od sigurnih pokazatelja da je dosla zima, i prvi takav hepening ove godine koji me je malo "osvezhio" iako generalno zimu ne gotivim bas preterano. Jos je napolju bila magla, pa me je sve to podsetilo na one fine trenutke kada uz minimalnu svetlost krcka pec na drva, greje naravno nenormalno, sedim sa dragim osobama i tako ... zabava. S tim sto je danas malo modifikovano, baba je pravila pitu sa sirom :)

Inache sam pre oko 10 minuta isao do podruma po drva (negativna strana grejanja na drva i ugalj) i onako nesto gledam okolo i nadjem gomile stvari, izmedju ostalog novine Politiku i Vecernje Novosti id 1989. godine :)) Ajao, sta tu sve nema ... RTS1 program inache izgleda (bukvalno) ovako:

- Vesti

- Zimski obrazovni program

- Vesti

- Zimski obrazovni program

- Vesti

- Zimski obrazovni program

- Vesti

- Zimski obrazovni program

- Vesti na Albanskom jeziku

- Dnevnik na Madjarskom jeziku

- "Gospodja Monnestonesto", francuska serija

- Crtani Film

- Dnevnik 2

- Crno na belo, politicka emisija

- Kultura

- Dnevnik 3

I to je to ... pored RTS1 postoji naravno i RTS2, on ima malo modifikovani program koji inache pocinje tek od 15h-16h i u njemu se nalaze zenski kosarkaski mech, jedan muski kosarkaski mec (Jugoplastika - Skavolini), i nakon toga "Koncert".

Eh sto ti je bila televizija!

Link to comment
Share on other sites

statore kralj si!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jurim po gradu neku odecu da qpim..u frci sam idem sutra na xqrzu pa kao sqpljam ziku i tako to...Uvalio danas razrednoj fake opravdanje(pa i nije bash fake al dobro :))nije izvalila...i tako...

Koje crno fake...opravdanje je skroz normalno, samo kada je cale uzimao sa VMA nije bilo nikakvih drugih osim tih iskopiranih. Pechat je real, sve je real. Geju nezahvalni [:)]. "Skupljam ziku" = uzeo sam od Greena diskmen...geju nezahvalni [:p].

Link to comment
Share on other sites

Danas trebao da zabetoniram istoriju ali došli neki njeni bivši učenici pa ceo čas pričali pa sam se izvukao :) lepota.Imao 5 časova u školi,došao kući sabio Aztece u Civu,nešto mi se bili kurčili i ucenjivali me pa sam im pokazao [:D]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

bio u gradu večeras i zažalio.. ben akiba, mene boli glava a unutra zagušljivo i buka.. gomila koktela i konobarica koj dolazi 10 sekundi pošto sam seo, nisam stigao da pregledam ni prvu stranu.. i tako sam radosno pio razvodnjeni long island iced tea, sve dok pola sata kasnije u lokal nije ušla inspekcija.. očigledno gazda nije podmitio koga je trebalo, tek ubrzo nas zamoliše da izađemo.. sad polako počinje da deluje brufen (čudesni srpski lek za sve, osim za bolesti koje se leče bensedinom) a i u toplom sam tako da mi je kul..

druga stvar vredna pomena koja mi se danas desila jeste poseta gradskom sudiji za prekršaje.. naseo sam na standardnu sačekušu u jurija gagarina pre nekoliko meseci, i došlo na red da se državi uzvrati ljubav.. računao sam da će biti sudija, i da mi je u interesu da izgledam što jadnije, tako da se nisam brijao ni prao kosu tri dana, obukao neku odrpanu duksericu, obuo stare patike i krenuo.. kad ja tamo, a ono sudinica! potpuno pogrešna taktika.. al kad je već tako ispalo, namestim dobroćudnu facu i kažem istinu (računam, 20 puta dnevno pokušava neko da je slaže, ne postoji priča koju nije čula) - žurio sam, zaboravio da panduri tu uvek čekaju a ulica bila prazna i dobro osvetljena.. rezultat dobar, dozvola mi ostaje a kazna će biti (valjda) minimalna..

i tako, odoh da gledam lost.

Link to comment
Share on other sites

kad ja tamo, a ono sudinica!

Jel bila neka plava starija zena? Meni bila takva neka, znam kad sam bio letos posto sam bio cuknuo kola u drugi auto kad je bio onaj led i ona me pitala jel sve bilo kao sto pise u zapisniku? ja rekoh jeste. pa sto ste udarili? pa bio led, nizbrdica, nisam mogao da kontrolisem auto... I poslala mi isto novcanu kaznu, samo sto se ispostavilo da ta novcana kazna nije nimalo mala, za taj moj prekrsaj je minimalna 3.500 din, a ja sam dobio 4.000. Btw koliko si preko speed limita vozio?

Inace sam danas iz kuce izasao u 8am, a vrnuo sam se u 22h, gledam da sutra neke stvari iskuliram kako se ne bi ponovio isti scenario. A jutros kad sam izasao iz kuce kakva je magla bila, jedva da sam nasao garazu da isparkiram kola, a tek voznja je bila vesela. U svoj toj trci-zbrci od danas zaboravim da uplatim net tako da sada pisem iz "offline moda" posto stedim na 041 konekciji. Pokusao sam da iskombinujem da uplatim preko sms-a, ali sve to moze da ide samo preko 064, a ja imam 063, a moja keva na fonu nema ni minimalnih 60 dinara kredita za koji sat neta. Sto me podsetilo na to zasto to postoji samo za 064, naime jedan kolega je razmatrao mogucnosti da se clanarina za jednu organizaciju (wink, wink) placa preko sms-a i u kontaktu sa relevantnim faktorima je dosao do sledeceg zakljucka: Telekom na sms poruku za placanje necega uzima 5%, dok Mobtel za istu stvar trazi 50%!!! Ne znam doduse kako je to reseno kad je u pitanju parking i sl, posto vidim da to moze sa obe mreze, ali kapiram da su za to Kradicima morali da daju 200 parking mesta negde [}:)]

I najjace od svega: Eunet se moze platiti samo preko 064/065 [roflmao]

Jos je strasnije sto bi ja kao Mobtelov pretplatnik trebalo da imam 5 sati euneta mesecno, ali se jednostavno dosad nikad nisam setio da to trazim, posto ionako koristim flat.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Koje crno fake...opravdanje je skroz normalno, samo kada je cale uzimao sa VMA nije bilo nikakvih drugih osim tih iskopiranih. Pechat je real, sve je real. Geju nezahvalni [:)]. "Skupljam ziku" = uzeo sam od Greena diskmen...geju nezahvalni [:p].

Pa skupljam discove :))sta sam trebao da napisem...danas sam uzeo dixman od greena i sad sam mnooogoo happy :))Jbg nije mi stigao iPod na vreme pa se snalazim :DA i napisao sam da opravdanje i nije bash fake :) Al evo zvanicno hvala :P

@topic

Qpio danas pantalone,duxericu...videcu da qpim neke tike u italiji...E da ako neko oce nesto iz italije nek kaze pa cu im qpim...

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

uf uf uf...

[pocetak kao u romanima karla maja, kad se indijanci mlogo uzbude, pa ne znaju sta i kako da prvo kazu [:D] ]

enivej... bio sam juce i danas u NS-u...

sa namerom da qpim soldzerske cheezme...

i tako, zajebem se ja i zapalim u Urban Shop... i zaljubim se u martinke od 9K dinara...

pa se zajebem i odem u Cotton... i zajebem se i probam muski kozni mantil... i pogledam se da vidim kako mi stoji...

OMG OMG OMG OMG OMG !!!!!!

sad znam... rodjen sam sa svrhom da posedujem taj mantil i te martine...

a i cena je sitnica.. samo 33.600 dinara :P

i sad sam tako resio da moram da nekako rodim te pare... samo ne znam kako.. zna neko neki posao.. sve dolazi u obzir osim prodavanja bulje [:p]

i da.. qpio sam original zippovac, i cvike... i srecan sam kao mali majmun [:D]

i sad se upravo skenjah posto znam kolko vremena ce proci dok ne qpim taj mantil :\

a kako mi fokkin dobro stoji....

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

@mjau: pijana si

Jel bila neka plava starija zena?

Btw koliko si preko speed limita vozio?

nije, sredovečna smeđa..

50

uf uf uf...

ja vam rekoh još odavno da je on ovde najveći fenser, a sad imam i dokaz :P

Link to comment
Share on other sites

Pre bih ja rekao da si ti malo cugnula tog long ajlenda kad toliko ne znas gde se nalazis niti sta postujes :) Od sada me zovite Mardz "Lucky" LongIsland.

Ahahaha...Laki pije...e pa Laki..rekoh Ivanu kad mi namestite juzer vodim vas na alkohol...tako da khm:) idemo na alkohol...

daj da dozivim da vidim laleta koji pije long ajlend:)))))

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

Koji smor cela sedmica.Nagomilale se kontrolne i propitivanja a ja kao i uvek nemam ocene.

Moram da ustanem rano da bubam istriju.Recimo da i znam neshto pa mi lakshe pada.

Dobro je da sam danas preziveo.Pitala biologiju i kontrolni iz psihologije.Celo jutro se muchio sa biologijom koju me nije pitala i radio kontrolni iz psihologije koju nisam pipno.

Al' jbg

Odo' sad na qnt.

.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...