Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gledala 'Devil wears Prada'

ochekivala sam neshto daleko bolje, hiljadita varijacija na istu temu :\

nije, bas je simpa film :)

jel gledao neko "zetvu"?

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

mislish na reaping sa hilari svonk? da me ne mrzi gledao bih ga u bioskopu, jer mi se chini kao kul. Ovako cu sacekati dvd rip

A ja sam danas odgledao Dreamcatchera (http://www.imdb.com/title/tt0285531/) - film je nikad vece sranje. verovatno najgora ekranizacija knjige Stivena Knjiga (a realno ova knjiga mu nije nesto) IKADA. Jedino sto mi se svidelo u filmu je to sto retarda opet glumi Doni Volberg (stariji rodjeni buraz Marka Volberga koji je slichnu ulogu imao u Sestom culu. talk about bad type casting

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

jedina stvar koja valja u dreamcatcheru je bathroom scene, i realno njoj su najvishe vremena i pazhnje posvetili i to je jedino skoro pa podjednako dobro kao knjiga...sve ostalo je zlo i naopako

a doni ni pre ni posle band of brothersa nije imao kvalitetnu ulogu =o)

Link to comment
Share on other sites

A ja sam danas odgledao Dreamcatchera (http://www.imdb.com/title/tt0285531/) - film je nikad vece sranje. verovatno najgora ekranizacija knjige Stivena Knjiga (a realno ova knjiga mu nije nesto) IKADA. Jedino sto mi se svidelo u filmu je to sto retarda opet glumi Doni Volberg (stariji rodjeni buraz Marka Volberga koji je slichnu ulogu imao u Sestom culu. talk about bad type casting

Ahahaha, bas sam o ovome pricao sa Nenadom u nedelju, jer je bio na pinku film, a ja sam ga uhvatio recimo pola sata nakon pocetka. Covece, koliko ja tu nista nisam razumeo :)) Po'vatao sam neke osnove, ali imam utisak da sam propustio kljucne delove na pocetku :)

Ah da, i film je golo govno, ne znam ni sto sam ga gledao do kraja.

Link to comment
Share on other sites

Ahahaha, bas sam o ovome pricao sa Nenadom u nedelju, jer je bio na pinku film, a ja sam ga uhvatio recimo pola sata nakon pocetka. Covece, koliko ja tu nista nisam razumeo :)) Po'vatao sam neke osnove, ali imam utisak da sam propustio kljucne delove na pocetku :)

Ah da, i film je golo govno, ne znam ni sto sam ga gledao do kraja.

u tom filmu imash elemente agresivnih vanzemaljaca,dvostrukih licnosti, specijalnih moci, cetiri prijatelja koji kriju neku tajnu iz detinjstva, pa onda onaj SSDD (same shit different day), pa onda one scene kada kao sortira secanja u svom umu koji lichi na neku viktorijansku biblioteku, po kojoj ga juri vanzemaljac koji udje u coveka, izadje kroz bulju ali moze i da otvori coveka kao cvet da bi se izvukao i pojeo drugu osobu, da se vrati nazad kao da nista nije bilo.

a da ne pricamo o frizuri morgana frimena koji je izigravao crnca marinca sa 66 godina u tom trenutku ili onog njegovog pomocnika koji je nosio sliku svog oca poginulog u vijetnamu...

ne secam se kada sam poslednji put gledao nesto tako loshe.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

u tom filmu imash elemente agresivnih vanzemaljaca,dvostrukih licnosti, specijalnih moci, cetiri prijatelja koji kriju neku tajnu iz detinjstva, pa onda onaj SSDD (same shit different day), pa onda one scene kada kao sortira secanja u svom umu koji lichi na neku viktorijansku biblioteku, po kojoj ga juri vanzemaljac koji udje u coveka, izadje kroz bulju ali moze i da otvori coveka kao cvet da bi se izvukao i pojeo drugu osobu, da se vrati nazad kao da nista nije bilo.a da ne pricamo o frizuri morgana frimena koji je izigravao crnca marinca sa 66 godina u tom trenutku ili onog njegovog pomocnika koji je nosio sliku svog oca poginulog u vijetnamu...

A kul, onda nije problem u meni :)))

Ne pazi, znaci ja nista skapirao nisam ... pa ono kad kao gleda kroz prozor kuce da bi video sta onaj vanzemaljac zapravo radi tamo napolju, pa onda ga vanzemaljac da izvines oseca kad ovaj smisli nesto pametno, mis'im, potpuno ludilo od filma. Mislim da ga ne bih pogledao ponovo, posebno sto traje nesto kao dva ipo sata + pinkove reklame = 4 sata :)

Link to comment
Share on other sites

pointbreak.jpg

point break sa kijanu rivsom (dude) i patrikom svejzijem. Film nije toliko losh, meni se cak i svidja, iako je uloga Kijanu rivsa - specijalni agent Dzoni Juta smeshna jer sve cekam da jednog trenutka zasvira airguitar. u sustini film mi je vredan najvishe zbog onog kraja i lika Patrika Svejzija.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Blade Runner: Director's Cut

kultni film :)

Samo tren :)

Koji je tacno kraj na directors cut. Ja imam veriziju gde dekart i rejcel pobegnu. rejcel je savrseniji model :)

Plus nadje na vratima jednoroga.

Jel to?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Samo tren :)

Koji je tacno kraj na directors cut. Ja imam veriziju gde dekart i rejcel pobegnu. rejcel je savrseniji model :)

Plus nadje na vratima jednoroga.

Jel to?

ja imam nešto na čemu piše director's cut, ali ima onaj nedefinisani kraj.

Link to comment
Share on other sites

Koji?

Nije razlika samo u kraju ima jos par scena. Jel to sto ti imas ide sled jednorog pred vratima - odlazak kolima-kraj

Sry, ali stvarno sam zaboravio jel ovo sto ja imam dorectors cut ili regularno izdanje.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Koji?

Nije razlika samo u kraju ima jos par scena. Jel to sto ti imas ide sled jednorog pred vratima - odlazak kolima-kraj

Sry, ali stvarno sam zaboravio jel ovo sto ja imam dorectors cut ili regularno izdanje.

ne mogu sad da se zakunem, a film mi je negde na nekom disku. koliko ti je stalo da znaš?

Link to comment
Share on other sites

Koji?

Nije razlika samo u kraju ima jos par scena. Jel to sto ti imas ide sled jednorog pred vratima - odlazak kolima-kraj

Sry, ali stvarno sam zaboravio jel ovo sto ja imam dorectors cut ili regularno izdanje.

Koliko sam ja saznao, postoje dva zavr

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...