Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

elem, poskidao sam par epizoda rome-a, bas me interesuje na sta lici, i da li ce moci da prevazidje "ja, klaudije" (mislim da je radjeno u bbc-jevog produkciji).

dobre ribe, gole ribe, ribe robovi, lezbeke, kurve, prcanje u svakoj seriji, stalno akcija neka, zavere i intrige, prevare, ratovi, bitke, krvi kolko ocesh, josh prcanja, crni humor, odlichni glumci, patuljak, ludilo :)

odlichna je serija:)

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

patuljak ? :P

Beh, gledao sam flags of our fathers .Jedan solidan ratni film, ali nishta shto bi odushevilo. Najvece razocarenje je shto se previshe ocekivalo od filma. Pokushali su da pokupe sve dobre stvari iz proshlih uspeshnih ratnih filmova, serija, pa i glumce i da to prodaju (najgore od svega shto sam svakog casa ocekivao da ce indijanac da uzme radio i pocne da kenja na hulabula jeziku :P ). Klint je smorio sa naracijom poprilicno. Dosta bledih kopija originalnih scena iz drugih filmova.

Da ne shvatite pogreshno film nije losh, ali nije iznad proseka .

Ne zalim shto sam odgledao, pogotovo shto cekam Letters from Iwo Jima da vidim kako su to sredili da izgleda sa druge strane nishana. Interesantna moneymaking ideja.

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

dobre ribe, gole ribe, ribe robovi, lezbeke, kurve, prcanje u svakoj seriji, stalno akcija neka, zavere i intrige, prevare, ratovi, bitke, krvi kolko ocesh, josh prcanja, crni humor, odlichni glumci, patuljak, ludilo :)

odlichna je serija:)

( [;)] )...

Rated TVMA: ADULT LANGUAGE, GRAPHIC VIOLENCE, ADULT CONTENT, NUDITY

Dakle sve sto vole mladi :)

Link to comment
Share on other sites

Rated TVMA: ADULT LANGUAGE, GRAPHIC VIOLENCE, ADULT CONTENT, NUDITY

Dakle sve sto vole mladi :)

odglredo sam za tri dana prvu zesonu i drugu do 7. epizode :D

gief smthin to dl!!!

[:D]

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

U zadnja 2 dana odgledao 2 sjajna filma, prosto se ne zna koji je bolji od kojeg.

mala mis sanshajn, stvarno je super film, bas onako JAK

A sinoc na rts2 (???) film koji se dugo nakanjujem da odgledam cidade de deus stvarno vrh nad vrhovima od filma

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Mene je u Sanshajnu jedino malo razocaralo, sto tata na kraju nije bar malo korigovao svoj mega stav koji se provlaci kroz ceo film, mislim, jebo mater, ne mozes odma' u startu da nekome nalepis etiketu "loser, lol" na chelo, i to na osnovu punih 9 pravila, sta je onda on, loser grande, kad je onako ispusio za svoj kurs, program, stavec.

Ili mozda nisam u pravu, pa sam ustvari ja loser nooo [:D] osim toga sjajan film.

Blood diamond

Not bad at all, dobra gluma takodje, iako polako pochinju da me smaraju ovakvi, sve cesci, filmovi sa slichnim tematikama, srecom to ovde nije slucaj :)

Ako nekom znaci, preporuka :)

:-)

Link to comment
Share on other sites

Nisam bas siguran sta si sad 'teo reci, al ako je to to sto mislim, ne budi gejz0r, nego mi ko covek reci u lice da sam luz0r [:D]

Dobro, valjda ste u pravu :)

HollywoodLand

I daa, Ben Aflek ipak ume da glumi :) dobar film, mada ponovo nista preterano posebno, zaspo sam sinoc lagano dok sam ga gledao :)

No, sve u svemu, ok, 7/10.

Edited by ~JungleBoY~

:-)

Link to comment
Share on other sites

gledao sam rokija6 sinoc, i ono kao, lol, tatalna neka emu pricha.

takodje pre neki dan, noc u muzeju, i totalno me iznenadio, nije to loshe odradjeno kada se sve na kraju pogleda. naravno nije sad to en znam koji film, ali moze se pogledati.

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

odlichna bitka, ovi glumci majku im sve napucane zveri... gledo pre par dana na nekom skireru (me <3 news)

mada, vishe bi voleo da su radili po Ognjenoj kapiji nego po stripu... al ae

sat vremena chiste akcije je vishe nego dobrooshlo, cigara, pivo, jagode i chill:)

must see:)

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

Children of men

Scene snimane iz jedne ruke ubijaju kako su dobro organizovane,

ali nista vise od toga. Ima malo i srpskog jezika u filmu, par recenica.

Sav taj WWII like filing mi nije legao.

Pouka filma davno poznata. Previse nerbuloznih, kao na brzinu napisanih dijaloga.

Link to comment
Share on other sites

Apocalypto juce.

Jednom dobar film!

Ne znam kako bi ga prepricao najbolje i u najkracim crtama ali evo ovako nesto-

Film pocinje dosta surovom scenom lova na neku zivotinju i prikazuje jedno pleme, odnosno ogranak velike civilizacije 'Maja'.

Kasnije njih napada drugo pleme zeleci da ih porobi i odvede na nekakvo zrtvovanje. Uspevaju da zarobe sve, medjutim, jedan od njih uspeva da pobegne i pritom ubije sina poglavice. Onda ovi krecu u poteru za njim da ga sjebu, prikazani su prekrasni prizori dzungle, zivotinje, jednom dobra akcija.

A sve se ovo odvija pred dolazak Spanaca na americki kontinent.

Stvarno odgledajte ako imate prilike, film je vrh vrhova.

I toplo ga preporucujem [^]

indeed

Link to comment
Share on other sites

Children of men

Scene snimane iz jedne ruke ubijaju kako su dobro organizovane,

ali nista vise od toga. Ima malo i srpskog jezika u filmu, par recenica.

Sav taj WWII like filing mi nije legao.

Pouka filma davno poznata. Previse nerbuloznih, kao na brzinu napisanih dijaloga.

Pa u tome je i poenta filma. Ovo nije film koji ima jasno razrađenu priču, razvijenu karakerizaciju likova, smislene dijaloge koji treba u glavi gledaoca da pove

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Sve se ja slazem sa tobom Pipboy, ali onda napravis kratki film od 20 minuta, jedan kadar i zavrsis. Jer ta prica koju si sad naveo, ispricana je hiljadu puta, na mnogo visim nivoima. Uostalom, u drugom topiku sam spomenuo, ocigledan strah koji na Ostrvu vlada od totalitaristicnog rezima. Sigurno mi ovaj film nece pokazati kakvi su ljudi, da se pojavio pre 50 godina, mozda, sada nikako. Ne moze se napraviti dobar film na osnovu slabe knjige.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...