Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

spremam se polako da zapalim kod ćaleta u firmu na has.. radnički restorani ftw.

Instalirao sam one messengere koje u principu ne volim da koristim, ali eto, instalirao sam. Za sad imam dvoje ljudi, a jedno od njih je Lucky, sto ce reci da prakticno imam samo jednog coveka.

add me baby

Link to comment
Share on other sites

@Topik

Instalirao sam one messengere koje u principu ne volim da koristim, ali eto, instalirao sam. Za sad imam dvoje ljudi, a jedno od njih je Lucky, sto ce reci da prakticno imam samo jednog coveka.

Vazno je da si popunio profil da i drugi mogu da vide koji ti je ICQ/MSN ili sta si vec instalirao :)

Link to comment
Share on other sites

jutros sam (opet) zakasnio na posao... ovo vise ne sme da se nastavi.

odlozio sam ispit za cetvrytak, pa lakse disem. bice ovo jebena nedelja.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Kestenje! Njam, njam. Vidoh neke cige ispred zgrade da "pecu" ali se nisam usudio da pazarim. :)

U ja kupujem kestenje kod nekog chiche kod beogradjanke. Skroz ih dobro sprema, a i vidi se da je nekako kompletno posvecen tom poslu, ono, kao kad odes u pekaru koja se nije menjala 50 godina i znas da ces tu pojesti dobar burek.

Instalirao sam one messengere koje u principu ne volim da koristim, ali eto, instalirao sam. Za sad imam dvoje ljudi, a jedno od njih je Lucky, sto ce reci da prakticno imam samo jednog coveka.

Sta da ti kazhem, ja sam prava ljudina ... ali hvala ti sto si me i ovako javno pohvalio. Ne bih naravno voleo da znam ko je taj drugi nesrecnik :>

Od jutros sam po lekarima vario krv...

Ovi novi narkomanski izrazi se pojavljuju preko notji :>

Link to comment
Share on other sites

zerbah, kad dodjes nemoj da ispalis za rhh, jer cemo morati onda da te vodimo u Bigz, a to je vec nesto drugo, nesto divlje...

Ma nije on spreman za Bigz ... mozhda samo na RHH mozhe da svrati. Covece, mislim da sam Srbu poslednji put video uzivo ono, 1998 u Skadarliji. Ne bih ga na ulici prepoznao, a verovatno ni on mene :)

Inache sam danas odradio onu gomilu poslova koja me je cekala, jedan deo posla je bio otkazan jer se ortak otrovao picom (zajedno sa jos tri ortaka ... i ne, ne takvom picom), pa cu to morati da zavrsim neki drugi dan. Ipak sam posle svega otishao na chaj, na stari dobri Pu Er Imperial, video se sa nekim drustvom i to mi je bas lepo leglo, potpuno sam se opustio i odmorio. Onda sam pojeo muckalicu ;) a sad neki dizajn gledam i budzim, mozete misliti ;)

Link to comment
Share on other sites

Analizirajuci topic, dosao sam do spoznaje da bi naziv topica trebalo promeniti u "fizoloske potrebe i ja"

"idem da spavam"

"idem da jedem"

"mrtav sam umoran"

dajte nesto konstruktivno :)

Evo ja sam danas sredio za studio sa ekipom, prekosutra prenosimo opremu, u subotu pocinjemo da radimo na "novim projektima" ili "novom materijalu" (da se posluzim narodnjackim izrazima :)), bio na faxu da zakazem ispit, posto sam, jelte, apsolvent, otisao do grada i ispazario neke ploce, izblejao kod drugara, slusali brian ena i uzivali u mirisima timijana, radio neke testove iz racunovodstvenog engleskog, sad grickam sulju, i razmisljam kako sutra bas i nemam skroz ispunjen dan pa cu morati da se userem od ucenja :P

inace mi se spava i gladan sam. smaraci :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...