Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zeki moj brate po depresiji i zaljubljenosti... :)

shto je najgore i ja mrzim usamljenost, ali chesto sam, dobrovoljno, separatisan od svih :/

@topic

imam neke kolache i pizzu kutji pa tju sad da udavim emocije u hrani... i skrenutju misli chitajutji mrachnu kulu koju sam pazario na sajmu

Link to comment
Share on other sites

2. bio do merkatora, da se malo ponovim ako je to moguce i da poslusam savet lakija u vezi regenatora za kovrdzavu dugu kosu, da vishe ne delujem kao cudoviste iz crne lagune. Jedva sam se tamo snasao, jer ne znam da li su kondicioner, balsam i regenerator jedno te isto. Do sada sam samo sampone koristio ...

A i ti si nash'o gde ces da se "ponavljas". Mog'o si neko skuplje mesto da odaberes ;) Sto se tiche ove druge teme, da, kondicioner i regenerator su ista stvar, a balzam mozhe biti ali i ne mora, pa zato bolje uvek uzimaj ono na cemu pishe jedno od ova prva dva. Inache, najlakshi nacin da to kupis kada na polici stoji gomila sampona pa ne zelis da pogresis, ono sto ima otvor dole odnosno stoji "okrenuto naopacke" ti je regenerator, kada je otvarac na vrhu, kako bi i trebalo, to je u najvecem broju slucajeva sampon.

smrzo sam se ko kengur na razmeni studenata..

Ja izasao u dukserici i nekoj majici ispod oko podneva kao do prodavnice, kul bilo, sunce, ovo ono ... zeznem se i krenem u istom autfitu napolje oko 17h i smrznem se za citavu zimu odjednom :) Sad nosim ovu deblju jaknu, i i dalje ne obecava ... definitivno cu da skochim po shalove i kape kad se vratim kutji.

BTW, sad kad rekoh majica, u ovoj potrazi za patikama i svim tim stvarima sam usao u onu CAT radnju (ja je tako zovem) prekoputa ruskog cara tj. pored Zextre (ako je ona jos uvek tu) pa iz nje prodjes dalje u Djak (valjda je to Djak). Kad tamo stoje neke tike i pored majice okacene na ofingere i stoji A4 papir i velikim slovima pishe "UZ KUPOVINU PATIKA, BESPLATNA AND1 MAICA". Kapiram da su znali da kad pises majica nesto ne treba da se napise, sad dal' I ili J, to je bio manji problem za odrediti :) Zao mi bilo sto nisam imao fotoaparat, jer je onako bas veliko, i jos kao farbano markerom i to :)

Jutros mi je bilo neobicno drago sto se pomerao sat, ne zato sto sam kao mogao duzhe da spavam, nego na fazon, ustanem u deset, i kao, a da, pomera se sat, vratim na devet i razmisljam "jes, jos jedan dodatni sat danas da zavrsim sve sta imam" :)

Onda su nas na prepad sa'vatali dostavljachi drva, nisu trebali da dodju jos nedelju dana, pa je bilo guranja u raspored i te "manje" obaveze utovara drva u podrum. Ali zbog dobre organizacije, sve je bilo gotovo za manje od sat vremena sto se utovara tiche, majstorima je trebalo oko sat ipo da snesu sve sa kamiona i iseku testerom.

Link to comment
Share on other sites

Sinoc bio na zurci masken(m)balu, bilo skroz solidno, osim shto sam se, kao i pola ljudi ovde smrz`o jaaaako (maica [;)] sa kratkim rukavima + jakna onako jesenja), a ovaj idiot Chodah je ishao u duksu samo, pa ga je posle i skinuo i kaze da mu nije hladno... Spavao kod njega, blejao pola dana [:)], doshao kuci, jeo, sada idem u Stefan Brown, ortak pravi zurku. Umoran sam jako, pa kapiram da cu da se vratim do 2 sigurno. Moram sutra da ustanem rano da uchim istoriju, kontrolni. Sve u svemu, zanimljivo...

Link to comment
Share on other sites

ustao.. palim do faxa za koji minut... da widim dal veceras da se ogovedam od radosti il' od tuge...

ako sam polozio, ceo dan ima da jurcam da sredim jos neka sranja oko upisa...

ako nisam.. eto mene uskoro ovde da bacim kuk, pa zabadam uz heroje all day long... [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ustao.. palim do faxa za koji minut... da widim dal veceras da se ogovedam od radosti il' od tuge...

ako sam polozio, ceo dan ima da jurcam da sredim jos neka sranja oko upisa...

ako nisam.. eto mene uskoro ovde da bacim kuk, pa zabadam uz heroje all day long... [:D]

Pa ti polazhesh. A zato si redovan vec par dana na fahu? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...