Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

a sviđaju ti se domaćice, pero? :)

pa kul je serija, ono malo misterije, malo eve, malo hiperaktivne bree, malo onih chudovishta malih, sve u svemu zanimljivo za gledanje :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Glaaaaaaaadaaaan sam...kao veliki zli vuk!!!

Inache danas u planu sredjivanje stana, usisavanje...

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

usto i pisem drugu u americi i dopisujem se novom dzumarom....

Jel mozesh molim te da ne koristish rech dzumara, osim ako se ne dopisujesh sa novim psom (i to mnogo loshim psom) shto ne verujem...gaddemit, kako ljudi umeju da smisle glupe izraze (i ne, ne kazem da si to ti smislio, ali sam video u tvojim postovima vec jedno 5 puta, i sve mi je vishe i vishe muka).

@topic: Ustao pre nekih 2h, jeo, izblejao josh malo u krevetu, overavam forum, pa idem da skupljam lishce po dvorishtu [:)]. Kasnije idem do devojchice, pa na neku zurku-maskenbal sa Chodah-om (nasha maska se sastoji od toga da cemo oko vrata imati okacheno VIP [:D]). Znamo znanje...dok ce jedan ortak da se maze imalinom i da bude Ali G [roflmao][:)]

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

opa savio sam widowmakerse 5-1 u hattricku.. mada jos nije gotovo :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Sada sam se vrnuo sa sajma knjiga i stanradno pisca kojog sam trazio nema... Ali zato ima "davincijevkod" na 100 standova onda "belo je crno" takodje ima i "jako sam glup i iskopleksiran pa sam napisao knjigu" i svih ostalih sranja cija je intelektualna vrednost jednaka spanskoj sapunici u trajanju od sat ipo... uffffff ok smiren sam :)

Ipak sam naso nesto uzeo sam neki knjigicu od (My)SQL-u kao i malo napredne Linux administracije. Razmisljao sam i PHP knjigu da kupim ali onda bi mnogo ugrozio fax pa sam odustao :)

Link to comment
Share on other sites

1. bio do surduka ( da mene jednom ove nedelje chaste )

- stojicki odbio da jedem svinjetinu

- herojski jeo piletinu i pekarske krompire

- igrao se sa kerom Frenkijem na obali Dunava

- smrz'o se ko pi*ka na istoj toj obali

2. bio do merkatora, da se malo ponovim ako je to moguce i da poslusam savet lakija u vezi regenatora za kovrdzavu dugu kosu, da vishe ne delujem kao cudoviste iz crne lagune. Jedva sam se tamo snasao, jer ne znam da li su kondicioner, balsam i regenerator jedno te isto. Do sada sam samo sampone koristio ...

3. sad ucim romanicku arhitekturu

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

smrzo sam se ko kengur na razmeni studenata..

btw, znate kako ja ono volim da kažem, da sam dobio dinar svaki put kad mi je neko pretio batinama preko neta, imao bih za kilo masnog bureka i dovoljno jogurta da se to zalije.. :)

Link to comment
Share on other sites

btw, znate kako ja ono volim da kažem, da sam dobio dinar svaki put kad mi je neko pretio batinama preko neta, imao bih za kilo masnog bureka i dovoljno jogurta da se to zalije.. :)

brate gde ti to prete??? ocu ja :)

@topic....idem na kunta da spavam chuku vremena duze....sat u nazad i te fore :)

Link to comment
Share on other sites

Nista specijalno danas. Bio do Muhara, na Cukovcu.

Blejao sa ortakom sa kojim blejim svaki dan.

Smorila me bivsa. Proveo vece sa sadasnjom.

Razocarao se u sestru sadasnje, koju nisam stigao ni da upoznam.

Sutra ne idem nigde.

Ima da obedujem ko covek. Nedeljni rucak i sve po redu.

Ima da ucim likovno za ispit.

Ima da citam knjige koje pazarih na sajmu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...