Jump to content

Eurobasket 2005


Nykolla

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

trazhim josh jedno objashnjenje:)

zashto je zvuk(pa i slika donekle) loshija na rtsu nego npr na dsfu i hrtu?!totalna nebuloza.

Ne znam, ali sam bash sa ortakom komentarisao kako na DSFu i ove nashe dvorane izgledaju "do jaja" i kao da su u nekoj "super zemlji". I onda prebacis na drugi ;) Mis'im, bas izgledaju "evropski". Sigurno je do signala koji nam salju. Ono, SBB verovatno hvata RTS preko neke antene a DSF ide preko satelita i eto. Ili slicno, sta znam.

Link to comment
Share on other sites

pa kolko ja znam, nashe sve tv stanice imaju analogni signal, dok su strane digitalizovane, barem sam ja tako chuo.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa da jos za vreme turnira u Podgorici je bila razlika izmedju HRT-a i RTS-a...

U pocetku sam mislio da je Moraca onako po prirodi zadimljena... :) Medjutim kada sam isao tamo da gledam tekmu Bud - Par totalno je bilo normalno... incahe se stvarno stice utisak da je zadimljeno

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Interesantno ... Hrvatska je uspela da dobije Italiju (koja nije mogla trojku da pogodi) cime je uspela da obezbedi put za Beograd i mech sa Shpanijom.

Sa druge strane, Nemci su posle polu-utakmice sa Rusima ;) uspeli da pobede Turke, i to finom razlikom pred kraj koja se malo smanjila na samom kraju, cestitke i njima.

Zanimljivi ishodi.

Link to comment
Share on other sites

ja samo chekam da se probudim... :((

valjda je ovo kraj bede...

"kosarkaski brazilci" pa trener Brazila koji bi na recimo SP-u zavrsio na 11. mestu mislim da zivu glavu ne bi izvukao

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ma sve je kriv obradovic. kriv je sto nije on izasao da igra mesto njih. trebali su svi kao stojakovic. ne igra mi se i zdravo.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Bio sam i na Turska-"Nemacxka" opet ista pricxa, onom Nowickom mora da je jako lepo pred tekmu uvek zna da ce da se naigra basketa :)))))

LOL za Tanjevica koji je urlao na igracxe pogotovu na "brata" Jahovica i jedan LOL za tandem Turkoglu-Kurtoglu koji je najvisxe problema zadavao komentatorima :))))...utakmica je bila u najmanju ruku bez veze :(((

fml

Link to comment
Share on other sites

Josh jedan pokazatelj kako je interesovanje opalo nakon sto smo ispali, niko da prokomentarishe nove mecheve.

Grci dobili Ruse, iznenadjenje ili ne?

Sada, Francuzi na sjajnom putu da pobede Litvance. Ono sto je strasno jeste da su na kraju trece cetvrtine Litvanci imali 36 poena. Oce li igrati smornije nego Rusi vs Nemci? Trenutno je 48:36 za Francuze, osam minuta do kraja partije.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...