Jump to content

Eurobasket 2005


Nykolla

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kakite...bas je lep govor imao. [;)]

Vise je smorio onaj Grk sto je nabadao engleski petnaes' minuta...i pocetak je bio smaracki...

BTW Bora Stankovic PWNZ!!!

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Kostunjavi je odrzao neuobicajen govor (DS-ovci bi rekli i neprikladan), zbog cega sam na njega veoma ponosan.

Bora - rispekt!

program je bio u stilu Bitefa, mada nije bio los. svidja mi se sto je bilo na Kalisu.

ps. bilo mi je smesno kad je onaj lik mahao ustaskom zastavom.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

$@#&^%$#(^%)^$&^$^%#*)*&

(&^$*^%#@^)*(&^#)^(&^%$&%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jeeeeeeeeebem mu mater bre aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Dobro sad se isamarajte u poluvremenu i da izgazimo ona spanska govna!!!

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

milojevitj nas je ubio grshkama na pochetku. treba dati loptu radmanu i rakochevitju i psutiti ih da se igraju, a pod kosh rebarca i miloja da rade prljav posao

ima nade ako zeljko ode kutji i pusti igrache da se sami organizuju, onb ochigledno nije uspeo da napravi nikakvu igru ni u napadu ni u odbrani

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Mislim shta da kazem pametno? [tesko da sam ikada posle poraza] ali hajde da probam

Evo sada da ne pocinjem pesimisticku pricu tipa "pucicemo u 1/8 finala...".

Meni licno je ovaj jako tesko pao... razmisljam - dokle bre vishe da nas karaju Shpanci?

Znachi katastrofa... Ako neko kaze da je Milojevic kriv... pa delom i jeste iako je sve izgubljene lopte neutralizovao u odbrani.

Elem, uvek kada smo odigrali dobru odbranu igrali smo los napad, kada smo igrali losu odbranu igrali smo dobar napad...

Strasno... raspad sistema

Ali sada se secam 2002. kada smo valjda isto u prvom kolu pukli od furije, kasnije i od Santijaga i drugova a na kraju i osvojili... tesko mi je ali moram da verujem - to mi jedino ostaje

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Danas me je po prvi put sramota sto sam iz Novog Sada.

Onakva publika je bruka i sramota za moj grad. Em sto je veci deo utakmice bila pozorisna atmosfera, em sto su pred kraj poceli da navijaju za Spance, em sto je nekoliko frustriranih budala vredjalo igrace na kraju tekme. Ovo ponasanje je za stid svim Novosadjanima i Srbima.

Pokazali smo da smo malodusna stoka!

Sto se tice same tekme mnogo gresaka, ocigledna neuigranost, potpuna deficitarnost u skoku, bezbroj izgubljenih lopti, nevidljiv Bodiroga (koji je kao kapiten), i mnogo drugih gresaka.

Sva sreca pa imamo Izrael i Letoniju u grupi pa cemo posle kroz baraz stici (verovatno) do 1/4 finala. A za posle videcemo...ne treba odmah pljuvati po ovim momcim jer hteli mi to ili ne oni su najbolje sto imamo u ovom trenutku. Po imenima Spanci su daleko iza nas, ali imaju sistem, i dugo igraju zajedno.

Ne treba klonuti duhom...jos nista nije gotovo.

Jos jednom:

Svi koji na gore pomenuti nacin "bodre" reprezentaciju bolje da uzmu pistolj i da se obese. [xx(]

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Drugari, ako hocete da vidite shta je publika-4000+ Slovenaca u Pioniru, atmosfera kao na Partizan-Cibona recimo...

Shto se tiche nashe utakmice, nemojte pljuvati po Miloju, chovek je navikao da bude prfvi igrach tima sa svim privilegijama, prosto je zbunjen u ovakvim situacijama, nije smeo ni da shutne onu trojku kada je ostao sam na pochetku...

Diskutujmo malo o igrachima koji primaju plate u USA, pa da uporedimo njihove partije sa onim shto su danas pokazali Breza i Nachbar za Sloveniju, pa cete videti gde je problem...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Diskutujmo malo o igrachima koji primaju plate u USA, pa da uporedimo njihove partije sa onim shto su danas pokazali Breza i Nachbar za Sloveniju, pa cete videti gde je problem...

U pravu si... mislim fazon sada neki ocekuju da Miloje organizuje igru repke... chemu onda Jaric?

Breza je odigrao sjajno... znachi posle svakog kosa je skakao kao da mu je poslednji...

Ali o chemu se radi? Verovatno[sigurno! ukoliko se to ne desi mislim da ih treba obesiti dok su jos u scg] ce dobiti let i izr... pa onda idu chini mi se na Fra. koja ce biti lak plen... onda u cetvrtfinale ce uci pred 20000 ljudi agresivnije... shto ce diktirati kriterijum, sudije su uz nas... mi se stalno razgoropadimo u cetvrtfinalu [izuzev 2003], to nam da elan za 1/2 finale i na krilima polufinala idemo na prvo mesto...

Mozda ovo izgleda kao SF ali meni jedino ostaje da verujem da ce Radman poceti da igra onako kako igra u Sijetlu... Marko da ce postati vodja [krunisao ga Zeljko], i da ce SVI ZAJEDNO krenuti napred!

samo napred!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Covece...citam na b92 forumu komentare u vezi vecerasnje tekme i tresem se koliko mi je muka kad vidim kakvih sve frustriranih idiota ima. Mnogo mi je teze palo nesto od onoga sto sam veceras procitao (delom i od ljudi koje sam mnogo vise cenio do veceras), od same rezultatske katastrofe... Onakve bljuvotine su samo odraz kako su mali, jadni i bedni skotovi koji ih pisu / govore.

Ocigledno da takvi idioti ne znaju sta znaci voleti svoj tim, navijati za njega do poslednje sekunde, i sto je najvaznije podrzati igrace kad im je najteze. Lako je pevati i aplaudirati na +15, ali njima dole na terenu mnogo vise treba podrska kad su u frci (kao sto je to bilo veceras).

Domaca publika...ma sramota... [obesen]

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Covece...citam na b92 forumu komentare u vezi vecerasnje tekme i tresem se koliko mi je muka kad vidim kakvih sve frustriranih idiota ima. Mnogo mi je teze palo nesto od onoga sto sam veceras procitao (delom i od ljudi koje sam mnogo vise cenio do veceras), od same rezultatske katastrofe... Onakve bljuvotine su samo odraz kako su mali, jadni i bedni skotovi koji ih pisu / govore.

Ocigledno da takvi idioti ne znaju sta znaci voleti svoj tim, navijati za njega do poslednje sekunde, i sto je najvaznije podrzati igrace kad im je najteze. Lako je pevati i aplaudirati na +15, ali njima dole na terenu mnogo vise treba podrska kad su u frci (kao sto je to bilo veceras).

Domaca publika...ma sramota... [obesen]

upravo to bre... znachi strasno... pa da neko posle prvih 40 minuta kaze "zlato ali juche..." to je meni strasno.

Jedna od najvecih chovekovih vrednosti je kada posle 5 i po sati provedenih na JNA 15 soma[mozda i vise] ljudi posle izgubljene tekme od rekreativaca smogne snage da aplaudira svojima... posle se ponosish time... i jos mnogo primera...

Ma bre boli me uvo za ljude chija memorija traje od danas do sutra... ja nikada necu zaboraviti '95[bejah mlad... mnogo], '97,'99,2001,2002...

Zato samo neka smognu snage i neka idu dalje... ponovo ce isti ti ljudi izaci na ulice i slaviti zlato...

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Polako, cekaj, stani malo...

Bice bolje.

Lose je - ali pogledaj Spance koji su sve ubadali.

Idemo, drugo poluvreme!!

shta su ubadali?

njihovih 40% za 3 naspram nashih 32% i imali su 51% za dva. To je daleko od ubadanja svega

Mene zanima gde je Tomashevic, i nije mi jasno zashto je Zeljko onako kasno ubacio Radmana, koji je ipak odigrao ok, s' obzirom da nije igrao vecinu mecha. Bodiroga nije dobijao lopte, a kad su mu davali pogadjao je, Miloje i Gurovic ko zna shta rade, obojica su se zaletali da shutiraju a kite su realno. A publika ko groblje.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Stvarno zasto recimo nije ubacio Pavlovitja umesto Tomashevitja, chak Popovitja umesto Avdalovitja?

Avdalovitj je "dobar" u odbrani, ali se nije bash pokazao.

Ali opet, ceo tim deluje nekako raspadnuto...

Milichitj je lupio par lepih banana, Rakochevitj dao 20 poena ali imao i dosta promashaja, ipak nije Jordan, Radmanovitj solidno, ostali katastrofa.

Bodiroga je Bog u kosharci bre! Vecheras nishta...

Ali mislim da tje ipak natji igru. Prvi machitji se u vodu bacaju. Sad samo hrabro i to je to, nek prichaju, saradjuju... ma sigurno mogu mnogo bolje.

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...