Jump to content

Eurobasket 2005


Nykolla

Recommended Posts

Solidna tekma...ima jos dosta mesta za napredak...videcemo sta ce biti sa Francizuma...najvise me brine skok kad Milicic nije u igri.

i nek mi neko sad objasni kako se rangiraju ekipe sa istim brojem pobeda i poraza?

Bas i mene isto zanima. Nikako mi nije jasno po kom osnovu su Spanci prvi. [?]

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zaista i ja sam sumnjao da milojevic moze onako da igra samo u nasoj ligi... ne znam zasto je onako pogubljen.... mada i krstic pravi neke nebulozne faulove... radman se izblamira par puta (uz nesviran faul).. onako dosadna tekma posle prvog poluvremena

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Milojevic ochigledno nema samopozudanje kada zna da nije prva opcija u napadu...

Nemojte pljuvati Miloja bez razloga, mrzim to da gledam zaista...

Edited by Bartuc

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

po tome shto su dobili i nas i letonce. Gleda se medjusobni susret.

To mi nema bas nekog smisla. Spanci su dobili nas (Letonci su za ovu spiku nebitni jer su izgubili od svih), Izrael je dobio Spaniju, a mi smo dobili Izrael. Kapiram da bi onda trebalo da se racuna kos-razlika gde smo mi najbolji.

I'm confused... [?]

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Milojevic ochigledno nema samopozudanje kada zna da nije prva opcija u napadu...

Nemojte pljuvati Miloja bez razloga, mrzim to da gledam zaista...

bez razloga? pa nek, jebeno, uradi nesto u napadu. ne otvara se, ceka loptu na 2 m ispod kosha i onda radi neki "gledao sam karima i dr dzeja kada sam bio mali" roling.... Milojevic je odlichan kosarkash inache, ali na ovom prvenstvu spada u grupu nasih reprezentativaca (gurovic, tomasevic, radmanovic) koji su totalno van forme, sto zbog povreda, sto zbog drugih razloga...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Manjak samopouzdanja u nezgodnom trenutku...

Oko sistema takmichenja... Krenimo redom :)

Situacija u nashoj grupi se zove "zatvoren krug", tri ekipe sa istim brojem pobeda, a medjusobno imaju po jednu pobedu i jedan poraz... :)

Dakle, gleda se medjusobna kosh razlika, Shpanija ima +19 protiv nas i -8 protiv Izraela, dakle, +11, mi -19 i +16, shto daje -3, Izrael -16 i +8, dakle, -8... Neverovatno, rachunica se slaze :D

Edited by Bartuc

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

mozda se razigramo u nastavku prvenstva.

treba samo malo da se nadrkamo i nema problema.

momci su u frci jer igraju pred nasom publikom, pa ne zele da se obrukaju. lakse im je bilo poslednjih 10 god. da idu protiv svih nego ovde. veliki pritisak...

mozemo mi stosta, mada mislim da nas sreca vise nikad nece sluziti kao protiv hrvata i Argentinaca.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ranije je bilo sta god osvojimo dobro je , i tad smo sovajali zlato i sad se ljudi navikli i sada je sve sem zlata neuspeh , a kandidata za medalju nikad vishe nije bilo nego sad...

Ma nije kod mene tako.. mislim nadam se zlatu, ali teshko... Ne kazem da je sve sem zlata neuspeh nego jednostavno svi znamo da oni mogu vishe, a nikako to da vidimo...

Link to comment
Share on other sites

Ahahahaha...gledao sam sinoc talijane sa ukrajincima i ruse sa nemcima, ajde sxto je prva tekma bila skroz losxa, ali ova druga je bila ocaj, rusi su imali milion izgubljenih lopti a kod nemaca nemako da sxutne sem Nowickog koji je takodje bio katastrofalan, basx me zanima koji mu je bio procenat sxuta...posebno je bio zanimljiv plej nemaca mislim da se zove roller koji se usudio da sxutne 2x i naravno oba puta neprecizno, a glavni mu je zadatak distribucija lopti za Dirka...btw "nemci" imaju 2 nigerijca, 2 amera, turcxina, srbina, crnogorca i poljaka, Hitler bi ih streljao uz aut liniju :))))))

Po mom misxljenju skoro nije bilo ovako slabo prvenstvo

fml

Link to comment
Share on other sites

ali dobar je radman kad se iznervirao i dvaput krenuo na kucanje:)...nekako mi ga je bilo zao kad je promashio i drugi put

Ne treba nishta reci kada je i komentator pocheo da ga proziva za treci pokushaj kucanja (dodushe, nije ga realizovao onako kao prva dva ;))

Inace, utakmica RUS vs GER je bila neverovatna :) Znaci u isto vreme CRO vs TUR i kao gledam to, prebacim na GER kad ono 10:8 :) Na kraju poluvremena rezultat kao na kraju prve cetvrtine. Sjajno :) A inace komentator sa DSFa je krenuo da se dere na kraju mecha da to nije bilo normalno. Josh se kao odjavi a oni mu ne iskljuce mikrofon pa nastavi ;))

Link to comment
Share on other sites

Ali 51-50,samo 50 poena za sve cetiri cetvrtine...Inace svaka cas Novickom,ipak je on jedini koji uliva Nemcima samopouzdanje u tim.Ona trojka na kraju je bila bas extra.

Inace slazem se da je Milojevic,necu reci katastrofalan,ali ono bas los...Ne znam koji mu je.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

A inace komentator sa DSFa je krenuo da se dere na kraju mecha da to nije bilo normalno. Josh se kao odjavi a oni mu ne iskljuce mikrofon pa nastavi ;))
aaa koji je car:)slushao sam ga ,chovek samo shto shlog nije dobio,a tekma krajnje nebitna

trazhim josh jedno objashnjenje:)

zashto je zvuk(pa i slika donekle) loshija na rtsu nego npr na dsfu i hrtu?!totalna nebuloza.

@Spils ,da li si ti gledao litvance na ovom prvenstvu?!

bez sumlje imamo kvalitetniji sastav,ali su oni trenutno u neuporedivo boljoj formi.

ne igra im macijuskas,iz ovog sastava su neshto poznatiji shishkauskas i braca lavrinovic.ali ne brini se,imaju oni uvek dobrih trojkasha.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...