Jump to content

Sajam Automobila 2005


Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. I na CeBitu su se isto raspadale, a rekose mi koji su bili da isto nisu htele da se slikaju ... Sad, ne znam, nisam bio, pa mozda lazhu, pravdaju se sto su sav "film" istrosili na nove maticne ploce i ultra zajebane graficke.

2. Na hondinom standu su bukvalno birali ribe po silikonskim implantima ili ne daj bozhe "regularnim" poprsjima ... Ono, pola njih u faci je ili odvratno, ili u RAV-4 fazonu ...

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

oni su izgleda mnogo gledali ploche, ili pogreshne shtandove, na shtandovima manjih firmi (gizmondo, revoltec i sl) su bile extra dobre ribe, dok na shtandovima ovih vecih firmi su prosek bile :)

A mor'o si citav moj post da citiras? :)

BTW, te sa Gizmonda su takve rave, da nisu tolike ni ovde kod nas :) Videh bas par slika sa tog standa. Ali dobro, u odnosu na neke vidjene tamo, nisu loshe.

Link to comment
Share on other sites

A mor'o si citav moj post da citiras? :)

BTW, te sa Gizmonda su takve rave, da nisu tolike ni ovde kod nas :) Videh bas par slika sa tog standa. Ali dobro, u odnosu na neke vidjene tamo, nisu loshe.

ma preglednije ovako, tek sam kasnije skapirao shta sam sve quoteovao :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa mnoog je slike.. i stvarno nisam stigla sve da ih odgledam.. ono sto sam vidla nije nista posebno..

A da.. imam i jedno pitanje.. Jel su ti sajmovi automobila za gledanje tih promoterki, hostesa.. kako li se vec zovu ili za gledanje automobila?!

Mislim sve slike sa sajma samo one na njima... dobro ja sam zensko pa me to ne interesuje.. ali vi idete tamo da bi gledali njih a ne automobile?!

I da li to znaci da ako na sajmu ne bi bile one sajm ne bi bio posecan kao sto je sad?!

A da... komentarisete da su umorne.. i nadrkane.. pa zar to nije sasvim normalno kad su one tamo tako sredjene, skockane doterane, na ogromnim stiklama tamo od jutra do mraka.. i to nekoliko dana za redom.. koliko vec traje sajam... pa ko ne bi bio?!

Anna ana to su neke elementarne stvari [:D]

..:100x su slali specijalce po mene a ja ih komad po komad vracam kuci isecene!:..

Link to comment
Share on other sites

Anna ana to su neke elementarne stvari [:D]

Mislim da je zelela da kaze da bi trebalo da imam i mushkih striptizeta kako bi i zenski svet bio zainteresovan :)))

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

M@kER,Apr 2 2005, 05:45:40] ostatak - uzhasne ribe

ali uzhasne

još kad pomisliš šta im je u glavi..

pomešaš onaj kompleks gologuze prigradske cice koja se zaposlila u fensi butiku u centru pa sad automatski misli da se svrstala u sloj koji u tom butiku kupuje, sa prenapumpanim egom (123456 seljaka joj svakog dana kaže fantastično originalno "a jel i ti ideš uz kola, hihihi") i instrukcijama koje je dobila od domaćeg bizmismena koji je gazda - odjebavaj svakog ko hoće nešto a nema brajtlinga na ruci..

i dobiješ.. pesnicu u glavu od ivana, hoho.

Link to comment
Share on other sites

još kad pomisliš šta im je u glavi..

pomešaš onaj kompleks gologuze prigradske cice koja se zaposlila u fensi butiku u centru pa sad automatski misli da se svrstala u sloj koji u tom butiku kupuje, sa prenapumpanim egom (123456 seljaka joj svakog dana kaže fantastično originalno "a jel i ti ideš uz kola, hihihi") i instrukcijama koje je dobila od domaćeg bizmismena koji je gazda - odjebavaj svakog ko hoće nešto a nema brajtlinga na ruci..

i dobiješ.. pesnicu u glavu od ivana, hoho.

pa svi mislimo na svoju buducnost, tako i one ;)

btw... ima ih ql a i nekih bzvze... i ne znam sto se ona devojcica toliko cima oko problema "hostese na sajmu" kad je opste poznato da je taj sajam ..iskljucivo ali iskljucivo za musku publiku i spojili su ono sto je njima najzanimljivije ... ;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Al' meni su isto tako interesantni likovi koji tako idu od automobila do automobila i kao "A koliko kosta?" ... "x00.000" ... "auuuuu, pa ko ce to da kupi?" i tako redom :) Ono, automobile koji nisu manji od Fabije ni ne gledam ;))

Link to comment
Share on other sites

+ za te pare koje dobijas. Ne znam kako je sada, ali na sajmu 2000. ili bese 2001. su za tih par dana dobijale po 500 maraka ... sad je verovatno 500tinak evra, pa cak i da je manje, malo li je? Smejes se 10 sati i tako nedelju dana. Toliko neki mucenici kod nas zaradjuju na godisnjem nivou.

Link to comment
Share on other sites

+ za te pare koje dobijas. Ne znam kako je sada, ali na sajmu 2000. ili bese 2001. su za tih par dana dobijale po 500 maraka ... sad je verovatno 500tinak evra, pa cak i da je manje, malo li je? Smejes se 10 sati i tako nedelju dana. Toliko neki mucenici kod nas zaradjuju na godisnjem nivou.

za 5 dana rada 600e

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...