Jump to content

Sajam Automobila 2005


Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sa1Nt i Lucky, lupili ste za SLR niste ni svesni koliko, auto je fantastican i za nase puteve, a mogli ste da gledate to i u Top Speedu koji je isao pre sajma, nemam nameru da vam objasnjavam zbog cega

Dnevnica hostesa na standu mercedesa bila je 30eura, ni vise ni manje nego tacno 30eura

Mama, mama šta je to jebanje???
Pa vidiš sine to je ruzna reč za nešto lepo:)

Link to comment
Share on other sites

pa bolji je za naše puteve od ferarija enco, ako si na to mislio. ipak, voleo bih da vidim kako bi podneo poslednju spojnicu kada iz grada kreneš na nbg brankovim mostom, a da ne pričam o pravim rupama i ležećim pandurima.

Link to comment
Share on other sites

....pfffffffffffffffffff..........

Da mi je na noc ovo dete...... Nasli bi joj ujutru nogu u WC-u, sise i dupe u frizu a ostatak na terasi....I mene mrtvog kako lezim na sred sobe, sa kretenskim kezom na licu...

....E, TAKO JAKO BI JE OMALTERISO... [:p][:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

....pfffffffffffffffffff..........

Da mi je na noc ovo dete...... Nasli bi joj ujutru nogu u WC-u, sise i dupe u frizu a ostatak na terasi....I mene mrtvog kako lezim na sred sobe, sa kretenskim kezom na licu...

....E, TAKO JAKO BI JE OMALTERISO... [:p][:D]

Dakle... jedinstvena izjava, nema sta [:D] sa malo Clive Barkerovskih elemenata [;)]

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Riknulo mi bilo napajanje na kompu pa se tek sad javljam.

Utisci sa sajma... Pa sedeo sam u Carreri S, to mi je onako bas do jaja utisak, bas je onako lep auto :) Izblamirao sam se kada sam pokusao da zatvorim vrata od Kajena, znate ono kad ne smete da zalupite vrata na kolima od 100K evra, a kad ih samo malo gurnete se ne zatvore lepo? E pa to se meni desilo tri puta zaredom :)

Bio sam tu kad su upalili SLR da pokazu nekom baji, mmmm.... Iznervirala me fus izrada vrata na SLR-u posto sam mislio da u fazonu ima ono neko dugme koje pritisnes i ona se spuste. Mislim ako to mogu da urade za gepek na M klasi valjda su mogli i na jebenom SLR-u. I mogli su da dovezu srebrni, lepsi je. Ali i pored svega to mi je najauto sajma.

Sto se riba tice, bilo ih je sasvim ok primeraka, na Hondi su mi bile nekako najslobodnije :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...