Jump to content

Sajam Automobila 2024


Lucky

Recommended Posts

7 minutes ago, Lucky said:

Ne pratim BMW, ali ovo deluje kao da je korektna ponuda:

image.png

Mozda za dovline ITce! 

 

2 hours ago, Lucky said:

ja sam mišljenja da će svako da kupi auto, samo je pitanje cene prodaje (al' sam pametan 🙂

da, naravno da će se MG sporije prodati nego Golf ili Polo, ali kreneš od neke cene pa lagano snižavaš ako ti nije frka za prodaju i vreme itd i sigurno će se neko naći da pazari.

Da ali ne bih da pucam sebi u noge ako bas ne moram. Imam vec jednu zenu i najmanje sto treba mi je jos jedna🙂

Posao bih od toga da auto bude pametna investicija koju bih kasnije mogao da zavaljam ko dovla insigniu! 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky said:

da se razumemo, to ga je ukenjalo 🙂

Pusti pricu 🙂

2 hours ago, manson said:

@FATA Auto, ako nije neki Bugati ili tako nesto, nije investicija 🙂

Inesticija je ako izgubis 3k umesto 10k 🙂

 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, dovlagsi said:

Screenshot2024-03-16at21_38_04.thumb.png.3a4ec2b6a22257a04d16a5193066852c.png

Jel ovo samo za americko trziste? Gledah nekoliko recenzija na jutubu i svi 2.5T su bili ameri mrtvi

I jbg nije neka ponuda.. Ne dolazi sa punim rezervoarom goriva! 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, killYg0r said:

Cevnovnik iz 2018

 

pa kad su pored standardnog povećanja cena carevi odlučili da 4x4 stave samo na elektro pogon i time dodatno podignu cenu.

Akcijski tekna pred kraj godine (a verovatno će biti opet nešto za sajam) je bio 40k sa prednjim pogonom a ista ta oprema identična na 4x4 je 52k.

carevi.

Link to comment
Share on other sites

Ove godine cu samo da odem u 4ku da pogledam sta ima od motora, opreme za motore, i kvadove. I od mene i vise nego dosta. kapiram da ce mi trebati pola sata za to

  • Like +1 1

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, FATA said:

Zaboravio sam da okacim sajamsku ponudu za m3! 

Screenshot_20240315_184347_com.infostud.android.pa.jpg

to na polovnim automobilima je čisto dodatna "akcija" koju pokrenu kad je sajam pa imaju posebnu stranu sa "sajamskim popustima". može ali i ne mora da ima veze sa konkretnim akcijama sa sajma automobila.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Lucky said:

to na polovnim automobilima je čisto dodatna "akcija" koju pokrenu kad je sajam pa imaju posebnu stranu sa "sajamskim popustima". može ali i ne mora da ima veze sa konkretnim akcijama sa sajma automobila.

Sprdam se laki ne bih u zivotu kupio nov auto sa ili bez akcije sa PA... Nego sam se sprdao na ovo "pun rezvoar goriva". Na stranu to sto je akcija kao kad prelepe normalnu cenu sa bulja cena u marketima ili stave milion i precrtaju a dole ostave redovnu cenu... 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, FATA said:

Sprdam se laki ne bih u zivotu kupio nov auto sa ili bez akcije sa PA... Nego sam se sprdao na ovo "pun rezvoar goriva". Na stranu to sto je akcija kao kad prelepe normalnu cenu sa bulja cena u marketima ili stave milion i precrtaju a dole ostave redovnu cenu... 

ćuti makar dobijaš nešto korisno, imaš i one akcije kad kupiš kola a dobiješ u gepeku prašak za veš 🙂

Link to comment
Share on other sites

Konačno brend koji smo čekali!

› Predstavljanje Škoda modela u Hali 1 Beogradskog sajma na DDOR BG CAR SHOW-u
› Konferencija za novinare biće organizovana u sredu, 20. marta u 12:00 na štandu brenda Škoda u Hali 1
› Predstavljanje najatraktivnijih modela u ponudi brenda Škoda
› Vision 7S: koncept model koji predstavlja viziju budućeg električnog sedmoseda

 

 

On 3/16/2024 at 10:55 PM, killYg0r said:

Danas:

 

evo ipak neki sajamski popust:

image.png

a ustvari evo i svih ponuda Nissan

https://www-europe.nissan-cdn.net/content/dam/Nissan/serbia/MAXPLUSPonuda/MAX_Plus_JUKE_Cenovnik_MART_2024.pdf

https://www-europe.nissan-cdn.net/content/dam/Nissan/serbia/MAXPLUSPonuda/MAX_Plus_QASHQAI_Cenovnik_MART_2024.pdf

https://www-europe.nissan-cdn.net/content/dam/Nissan/serbia/MAXPLUSPonuda/MAX_Plus_X-TRAIL_Cenovnik_MART_2024.pdf

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo su sad već solidno dobre cene da kažemo za Nissan. Jer kao pratim Qasqhai, ovaj što je sad 28.400 je bio 35k+ pre godinu-godinu ipo dana. U smislu taj sa automatskim menjačem je i kada sam ja uzimao moj 2018. godine bio oko 22-23k evra, što znači da je sada skuplji "samo" 5k, ali toliko realno dođe i inflacija... 

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

On 3/19/2024 at 10:17 AM, Zwerko said:

Ovo su sad već solidno dobre cene da kažemo za Nissan. Jer kao pratim Qasqhai, ovaj što je sad 28.400 je bio 35k+ pre godinu-godinu ipo dana. U smislu taj sa automatskim menjačem je i kada sam ja uzimao moj 2018. godine bio oko 22-23k evra, što znači da je sada skuplji "samo" 5k, ali toliko realno dođe i inflacija... 

pa da, realno i ovaj X-trail što pričasmo je 3-4k jeftiniji što je kao ok, iako i dalje je 48k :)) ali makar nije 52k 🙂

inače, uvek zanimljiva lista:

 

Bez minimum 13 hiljada evra teško da će se naći auto za kupovinu, ali ekipa MONDO portala je izabrala TOP 10 najjeftinijih automobila ovogodišnjeg sajma automobila:

1. FIAT Panda 1.0 BSG HYBRID 70KS

    Početna PROMO cena modela FIAT Panda od: 12.950 EUR

    PROMO cena izloženog modela - FIAT Panda 1.0 BSG HYBRID 70KS: 14.100 EUR

2. KIA Picanto 1.2

    Cena osnovnog modela: 13.299 EUR

    Cena izloženog modela: 16.439 EUR

3. FIAT 500 1.0 BSG HYBRID 70 KS dolcevita

    Početna PROMO cena modela FIAT 500 od: 13.590 EUR

    PROMO cena izloženog modela - FIAT 500 1.0 BSG HYBRID 70 KS dolcevita: 15.450 EUR

4. Dacia Logan (Expression 1.0 ECO-G 100)

    Cena osnovnog modela: 15.690 EUR (cena sa carinskim troškovima i PDV-om)

    Cena izloženog modela: 17.060 EUR

5. Suzuki SWIFT

    Cena izloženog modela: 15.800 EUR

6. KIA Stonic 1.4 DPI

    Cena osnovnog modela: 15.999 EUR

    Cena izloženog modela: 18.739 EUR

7. Dacia Sandero Stepway (Expression 1.0 ECO-G 100)

    Cena osnovnog modela: 16.190 EUR (cena sa carinskim troškovima i PDV-om)

    Cena izloženog modela: 17.240 EUR

8. Suzuki IGNIS

    Cena izloženog modela: 16.500 EUR

9. MG ZS Standard

    Cena izloženog modela: 16.990 EUR

10. FIAT TIPO

    Početna PROMO cena modela FIAT TIPO SEDAN od: 17.950 EUR

    PROMO cena izloženog modela - FIAT TIPO SEDAN 1.3 MJTD STYLE TECH: 19.350 EUR

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, oddball said:

samo da krenu kinezi malo vise da se prodaju kako ce da roknu cene ovih evropljana i japanaca....

i zato će evropljani da roknu takse na uvoz kineskih vozila :))

doduše i dalje za sad kinezi kaskaju jer koliko čitam kvalitet izrade i pouzdanost nisu baš jača strana 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...