Jump to content

Sajam Automobila 2024


Lucky

Recommended Posts

Ako neko hoće MG, ja pojma nemam kakav je to auto, ali i tu ima poneka ponuda:

Specijalna sajamska ponuda za MG ZS, od 16.990 €

Standard MG ZS

    10,1-inčni ekran osetljiv na dodir u boji

    Apple CarPlay

    Android Auto

    Dvofunkcijska LED prednja svetla

    Audio sistem sa 4 zvučnika

    Bluetooth

    Presvlake od Houndstooth tkanine

    Vozačevo sedište podesivo u 6 pravaca

    Fabrička garancija 7 godina

CENA od: 16.990 €

(do isteka zaliha za sve boje)

MG Finansiranje

5.39% fiksna kamatna stopa

Comfort MG ZS

    Audio sistem sa 6 zvučnika i 3D zvukom

    iGo In-Car Navigacija

    Tempomat s limitatorim brzine

    Prednja svetla za maglu sa funkcijom prilikom skretanja

    Digitalna instrument tabla

    Senzor za kišu

    Enterijer u kombinaciji kože i tkanine sa kontrastnim šavom

    Vozačevo sediše podesivo u 6 pravaca

    Fabrička garancija 7 godina

CENA od: 17.990 €

(do isteka zaliha za sve boje)

MG Finansiranje

5.39% fiksna kamatna stopa

Luxury MG ZS

    Kamera 360°

    Satelitska navigacija

    Sistem za nadzor mrtvog ugla

    Panorama krov sa otvaranjem jedne polovine (samo MT menjač)

    Električna parkirna kočnica sa auto hold-om (samo AT menjač)

    Grejači prednjih sedišta

    Kožni enterijer sa kontrastnim šavom

    Keyless ulazak u vozilo

    Fabrička garancija 7 godina

CENA MT od: 20.990 €

CENA AT od: 21.990 €

(do isteka zaliha za sve boje)

MG Finansiranje

5.39% fiksna kamatna stopa

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, dovlagsi said:

voleo bih da odem samo 15ak god u budućnost, da vidim šta će ljudi zapravo voziti. 

Pežo 307 ofc

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Lucky said:

CENA od: 16.990 €

ovo realno voziš dok je garancija pa baciš, kakve su druge cene isplati se 😁 solidan autić, možeš čak pričati u društvu da voziš džipa! 

za bližu budućnost ja predviđam pojavu firmi koja će raditi refurbish - fazon obnovljena ta 307-ica u salonu ko nova, 0km na satu, za 10k evra. 4 lit na 100 naravno. 

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dovlagsi said:

ovo realno voziš dok je garancija pa baciš, kakve su druge cene isplati se 😁 solidan autić, možeš čak pričati u društvu da voziš džipa! 

za bližu budućnost ja predviđam pojavu firmi koja će raditi refurbish - fazon obnovljena ta 307-ica u salonu ko nova, 0km na satu, za 10k evra. 4 lit na 100 naravno. 

a da ne pričamo i da je britanski auto! tj. "britanski"!

ujedno 7 godina garancije, nije baš da ga voziš 7 god, ali recimo 3 i onda ga prodaješ ako vozilo sa još 4 godine garancije 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 3/11/2024 at 11:17 AM, FATA said:

@Lucky

daj nesto za mazdu lakindo, za mazdu!

Organic cherry tomato, parmezan, zacinsko bilje... OTVAJAR TU PICERIJU JEBO TE SAJAM! 

 

😄 

btw, slazem se za *Werkom, Dacia 15+K wtf?!?

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Evo još malo ponuda! 

Ko želi uvek pouzdani Pežo, idealno vozilo za Wolt/Glovo, dinamičnu vožnju i distribuciju pica, ima nekoliko opcija:

PEUGEOT modeli u ovom periodu mogu biti vaši, uz 5 godina garancije (ili 100.000km), dok iz ponude izdvajamo:

•          Peugeot 3008 u Allure paketu opreme, sa dizel 1.5 hdi motorom, 130ks i automatskim menjačem - 32.490e

•          Peugeot 308 Style sa 1.2 benzinskim motorom, 130ks i manuelnim menjačem - 23.290e

•          Peugeot 2008 Active, benzinski 1.2 motor, 130ks, manuelni menjač - 21.890e

A za one koji bi da voze najgore automobile, tu je Opel!

•          Mokka u specijalnom Blitz paketu opreme, sa 1.2 benzinskim motorom, 100ks - 22.990€

•          Astra Edition sa benzinskim 1.2 motorom, 110ks i manuelnim menjačem - 22.790€

•          Grandland GS sa benzinskim 1.2 motorom, 130ks i automatskim menjačem - 28.990€

•          Corsa Edition sa benzinskim 1.2 motorom, 75ks i manuelnim menjačem – 17.490€

 

I ne bih rekao da je sajamska ponuda nego regulare, ali ima i Jimny!

Suzuki Jimny je dostupan za isporuku sa lagera od 27.800 evra.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, oddball said:

Organic cherry tomato, parmezan, zacinsko bilje... OTVAJAR TU PICERIJU JEBO TE SAJAM! 

Ali jeftinija je nova mazdaaaa i sigurno nece propasti bar 10g i ostaviti me u depri plus mogu da je prodam verovatno i za vise kinte kako je vreme doslo!!!11

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, FATA said:

Ali jeftinija je nova mazdaaaa i sigurno nece propasti bar 10g i ostaviti me u depri plus mogu da je prodam verovatno i za vise kinte kako je vreme doslo!!!11

brate kupi MG stvarno ovaj što je na akciji, 7 godina garancije da ne razmišljaš šta god da mu uradiš, posle 5 ga prodaš nekome za malo manje para nego što si ga kupio a taj će imati i dalje 2 god garancije!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

brate kupi MG stvarno ovaj što je na akciji, 7 godina garancije da ne razmišljaš šta god da mu uradiš, posle 5 ga prodaš nekome za malo manje para nego što si ga kupio a taj će imati i dalje 2 god garancije!

Iznajmih MG5 AT prosle godine na 2 nedelje dok sam bio u Jordanu i skroz korektsn autic za to sto kazes... 2-3 godine i zavaljati dalje. Medjutim nisam siguran da bi ga iko kupio polovnog ovde kod nas a i nekako mi zao da dam te pare za kineza. 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, FATA said:

Iznajmih MG5 AT prosle godine na 2 nedelje dok sam bio u Jordanu i skroz korektsn autic za to sto kazes... 2-3 godine i zavaljati dalje. Medjutim nisam siguran da bi ga iko kupio polovnog ovde kod nas a i nekako mi zao da dam te pare za kineza. 

Mislim da je to najveci problem. Ako poznatim, da ne kazem pravim, brendovima opadne vrednost opasno posle prvih nekoliko godina, sta ce biti slucaj sa kinezima tek.

1 hour ago, manson said:

MG novi Šaomi!

Bukvalno

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, FATA said:

Iznajmih MG5 AT prosle godine na 2 nedelje dok sam bio u Jordanu i skroz korektsn autic za to sto kazes... 2-3 godine i zavaljati dalje. Medjutim nisam siguran da bi ga iko kupio polovnog ovde kod nas a i nekako mi zao da dam te pare za kineza. 

ja sam mišljenja da će svako da kupi auto, samo je pitanje cene prodaje (al' sam pametan 🙂

da, naravno da će se MG sporije prodati nego Golf ili Polo, ali kreneš od neke cene pa lagano snižavaš ako ti nije frka za prodaju i vreme itd i sigurno će se neko naći da pazari.

16 hours ago, manson said:

MG novi Šaomi!

tako nekako ispada 🙂

2 hours ago, killYg0r said:

Ko menja na nekoliko godina najefikasnija kupovina je 2-3 godine star auto.

istina, samo da ne luduju cene polovnjaka toliko a i opet da budeš donekle siguran u to šta kupuješ.

ili prosto ako te ukenja neka baš dobra sajamska akcija pa da posle toga razlika u ceni prodaje ne bude toliko velika.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...