Jump to content

Playstation 5 - nalog, gde pazariti igre, PS+ (vodic za nubove)


evgeniy

Recommended Posts

Preko pejpala samo ako imaš US ili UK pejpal.
Za pejonir nisam iskreno siguran, ali mislim da ne može.

 

Ja sam pre 10tak godina napravio US paypal uz samo VPN, i to radi bez problema. Ovih dana je problem što traže broj za verifikaciju - trebalo bi da može da se napravi UK pejpal bez problematika (na oba vežeš našu karticu, radi bez problema).

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

rekoh da pazarim NBA 2k24 posto je na nekom masnom 70% popustu, pogledam gameplay i razocaram se jako

nisam igrao NBA jedno deceniju otprilike, ali izgleda kao da se apsolutno nista nije promenilo, cak ni vizuelno. mada, mozda i previse ocekujem od jedne od najgorih kompanija u svetu igara, kapiram da samo reskinuju istu igru po 3-4 godine u nizu =c

edit: plus su pre neki dan skinuli Spec Ops: The Line (najjacu pucacinu sa najjacom "Apocalypse Now" pricom) sa svih onlajn platformi, nece 2K od mene dinara videti!

Edited by evgeniy
Link to comment
Share on other sites

Ako kupuje digitalno to nije opcija jer prosto skinu starije verzije sa prodavnice kad izadje nova. U tom slučaju je najbolje sačekati leto, pred početak nove sezone i pazariti igru za ispod $10, toliko realno i vredi. Evo gledam najniža cena za PS5 NBA 2k23 je bila u avgustu prošle godine $6.99 i to je sasvim ok, onda igraš narednih 5 godina istu tu igru samo nemaš nove skinove [roflmao]

Ja sam tako uzeo ne Epicu za PC free 2k21 i super mi je kad oće neko na kompu da igra basket. 

  • Like +1 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Zwerko said:

Ako kupuje digitalno to nije opcija jer prosto skinu starije verzije sa prodavnice kad izadje nova. U tom slučaju je najbolje sačekati leto, pred početak nove sezone i pazariti igru za ispod $10, toliko realno i vredi. Evo gledam najniža cena za PS5 NBA 2k23 je bila u avgustu prošle godine $6.99 i to je sasvim ok, onda igraš narednih 5 godina istu tu igru samo nemaš nove skinove [roflmao]

Ja sam tako uzeo ne Epicu za PC free 2k21 i super mi je kad oće neko na kompu da igra basket. 

pa ima valjda ono g2a i ekipa ostaju im kodovi?

Link to comment
Share on other sites

Bilo je ranije ključeva i moglo je štošta da se uhvati ako si imao sreće (ja sam svojevremeno uzeo Street Fighter V Champion Edition upgrade, što bi bio SV5 season pass 1-4, za dva i po evra), ali Sony ne štancuje ključeve kao izdavači na Steamu tako da su te male zalihe uglavnom odavno rasprodate.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...