Jump to content

Šta voze forumaši?


dovlagsi

Ja sam RUR forumaš!  

33 members have voted

  1. 1. Ponosno vozim:

    • ALFU ne daj Bože
      0
    • AUDI, iliti Golf sa mekanom komandnom tablom
      2
    • BMW, jer vozim dinamično
      2
    • SITROEN, jer se nadam da će opet biti nezavisni i da će napraviti DS ajkulu
      2
    • DAČIJU, volim zvuk šuspleha cant help it
      1
    • FIAT, jebiga nemam
      3
    • FORD, razumem se u matične ploče al ne u kola
      0
    • HONDA, ložim se da vozim isti auto zauvek
      2
    • HJUNDAI, jer volim da imam lošije od boljeg
      0
    • KIA, jer volim da imam lošije od boljeg, samo sportski
      0
    • MAZDA, kako to mislite 12,5% uvozne carine?!
      6
    • MERC, gazda
      1
    • NISAN, francuski automobili su najudobniji!
      2
    • OPEL, čovek bećar poštenjačina
      2
    • PEŽO, imam električara u užoj porodici
      4
    • RENO, retko dobri automobili
      1
    • SEAT, vrela krv!
      0
    • ŠKODA ekipa
      5
    • SUZUKI, mađarski samuraj
      1
    • TOJOTA, zašto ovo svi ne vozimo?
      3
    • VOLVO, jer bezbednost je na prvom mestu
      1
    • GOLF
      1


Recommended Posts

On 8/31/2023 at 3:37 PM, Lucky said:

a šta znači tenk koji gazi i kida? pitam ozbiljno? ja lično sa kodiakom imam problem što pozadi izgleda kao neki mrtvački kovčeg nemam pojma, mnogo ružan, i to mi je možda prva stvar. druga stvar mi je što čak i u onoj RS ili kako već liniji opreme iznutra i dalje ima tu "crnu plastiku sive boje" tj. deluje jeftnjikavo. Sam trip škoda brenda ostavljam po strani.

ono što iz ovog tvog mogu da zaključim je i da ne znam, ide dobro, dobro "vuče" (lol), nemam pojma, leži super u krivini i sa 200 na sat, ne znam šta bi značilo "gazi i kida".

robustan je u voznji, siguran, stabilan, a i lepo gazi po putu, imam lep osecaj kada sednem u njega da mogu stici gde god

ne znam kako si dosao do toga da pises sta je ruzno tebi kod njega - realno boli me bas dupe za to 🙂 (gepek, plastika, oprema sta li lol) kada sam bukvalno napisao sta me je privuklo da se odlucim za njega npr, i ne loze me te sitnice u autu koje prestanes da primecujes posle 2-3 meseca - kupio auto u fulu jednom i shvatio da me to ne radi, nisam taj tip, necu vise nikad. Meni je auto sredstvo, prilagodjeno meni, ne trendovima, sta je moderno, sto je in, sta je nekom lepo ili ruzno. A ovaj auto je zver, kao masina, kao vozilo, mozda nije za one tipove koji bi da nose kucne papuce u autu, ne odaje taj vajb to je jasno valjda svima

trip skoda brenda, odes kod mod majstora pa se raspitas, za druge tripove ne znam, niti me nesto interesuje prosto nisam taj tip, ne gubim vreme (pare?)  i energiju na to

kada bih te provozao pobosni u njemu, mozda bi shvatio na sta mislim

aj poz

  • Like +1 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, G!!! said:

ne znam kako si dosao do toga da pises sta je ruzno tebi kod njega - realno boli me bas dupe za to 🙂 (

@togFU možeš li molim te da insertuješ onu sliku jerbo ja je nemam sačuvanu a prosto ovde se namestila kao idealna :))

15 hours ago, G!!! said:

kada bih te provozao pobosni u njemu, mozda bi shvatio na sta mislim

 

prihvatam! ne mora po bosni, dolazim u šabac na neko pečenje i rakiju! 

15 hours ago, G!!! said:

, i ne loze me te sitnice u autu koje prestanes da primecujes posle 2-3 meseca

ok, razumem, meni je to bitno. nije pitanje loženja već u mom slučaju konkretno činjenice da sam ceo život uz IT i kompove i prosto hoću da u kolima imam "top" multimediju i ekrane (kad je već takav trend). sekundarno mi je donekle dal' je obrtni momenat ovakav ili onakav i dal' ima 50 kila više auto pa zato ubrzava 0.5sec sporije. jbg, različiti smo!

Link to comment
Share on other sites

zanimljiv pool, mazda se najvise vozi.

Realno, kad pogledam i jeste zasluzeno. Sestra i par drugara voze cx5, stvarno je pun pogodak auto. Lep spolja, unutra minimalizam i funkcionalno, udoban, sve mi se svidja

CAk i cena 40k za automatik sa ok opremom je u danasnje doba razumljiva i dobra. 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, togFU said:

sad ovo radim i nikad više! pa red je da ovo uploaduje kao rur.rs/gazdaZoki.jpg

haha zapravo mislim da sam te već jednom cimao da okačiš a ti okačio ovu a ja sam mislio na onu "pišem šta hoću jel ti jasno breeee" jer se super uklapa na ovo džijevo :))

Link to comment
Share on other sites

i4 e40

Mislim, ja se ne lozim na kola, ovo je sluzbeni, bmk, ali samo sedanje u bmw 4 nakon E200 je prilicno mlako iskustvo, plus je e klasa koju sam imao meni licno neuporedivo lepsa 

Just now, killYg0r said:

Ovde je jedino opravdanje ako nisi mogao da biras boju i opremu : D

opremu u sustini ne, boju da, svidja mi se boja.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, absolute said:

Da vam ja kazem, ovaj Igor je car. Prodao se debelo i jebe posteno svoje gazde Jevropljane.

Pun gas i samo dinamicno!

zapravo nisam se dobro prodao, al sve ce se nadoknaditi 😄
P.S gazde su ameri!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...