Jump to content

Upgrade foruma


Recommended Posts

Изгледа да нема опције ни за промену титуле. Оде песник слутње 🙂
Мада то није толико ни важно, реално. Мада, мало је чудно да се титула види као иконица. Не знам која је то фора и зашто.

Знаш шта је кул. Да смајлији више не кваре едитор. Сада могу стрлице да користим нормално и када убацим неки смајли. Милина.

И мени је форум далеко бржи. Раније сам чекао фазон 5 секунди и јаче да прикаже пост који сам написао. Сада је тренутно.

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, overkind said:

И мени је форум далеко бржи. Раније сам чекао фазон 5 секунди и јаче да прикаже пост који сам написао. Сада је тренутно.

da, mislim da je ovo malo i do PHP verzije i same verzije foruma jer je bila baš starija.

49 minutes ago, overkind said:

Изгледа да нема опције ни за промену титуле. Оде песник слутње 🙂
Мада то није толико ни важно, реално. Мада, мало је чудно да се титула види као иконица. Не знам која је то фора и зашто.

 

25 minutes ago, Dule_smor said:

sta bi sa ovime Laki, gde se sad menja titula?

 

nemam pojma 🙂 ispitaćemo 🙂

aha ok, nema ni toga više kao deo tog nekog revampovanog sistema. proveriću koje su opcije za vraćanje svega toga.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, overkind said:

 

И мени је форум далеко бржи. Раније сам чекао фазон 5 секунди и јаче да прикаже пост који сам написао. Сада је тренутно.

 

ne znam,, meni je bogami sporiji...ranije je predugo loadovao samo kad ide covek back sa topica nekog na new content, sad i pri otvaranju nekih topica

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Dule_smor said:

 

ne znam,, meni je bogami sporiji...ranije je predugo loadovao samo kad ide covek back sa topica nekog na new content, sad i pri otvaranju nekih topica

hm ... ne bi trebalo, baš sam dosta ispitivao oko brzine. ajd javi sutra kad probaš sa posla ili nekog drugog neta/kompa, čisto da uporedimo.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, millanče said:

Meni ovo liči na RUR iz 2006, i ko zna zašto je to dobro 😄 Ali stvarno sad videš da je bold stajlovano i pročitano i nepročitnao 😄

znam na šta misliš, videću da li tu ima neke opcije za sređivanje toga ili ne. 

u svakom slučaju "unread content" je uvek precizan! 🙂

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

znam na šta misliš, videću da li tu ima neke opcije za sređivanje toga ili ne. 

u svakom slučaju "unread content" je uvek precizan! 🙂

Jasno, no svakako je feature koji postoji, a koji ne šljaka kako treba na tamnim. Vidim ima klasa ipsDataItem_unread, tkao da je fix bukvalno jedan red u css :)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Brze mi radi, generalno sve ok...ali kod svih u modi mobile responsive dizajn, jebo zivot pola ekrana prazno. Sve mi je jasno tako i kod nas na poslu haha

Ubi me sto nije centrirano i sto je ovaj mrtvi sidebar pogurao u stranu. 

Dajte lepo opciju ko wikipedia dole desno da vratim wide view 😛

Edit: ali evo ispobavam, stvarno brze radi, ranije trebalo bas dosta da postujem. I sad ce Kali da dodje i kaze:"Pa ko te jebe, nije bas nesto mnogo i da postujes pa da je bitno!"

Edited by Katsu
  • Like +1 1

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

On 5/14/2023 at 10:36 PM, evgeniy said:

RUR esports dark 2 + malo ceprkanja (Stylus ekstenzija za Chrome/FF, ko hoce CSS nek vice - Pastebin)

  Reveal hidden contents

Screenshot2023-05-15at10_36_15.thumb.png.47141cda01206a4f28eeb537256f9e0e.png

Screenshot2023-05-15at10_37_47.thumb.png.7b6e53d4cbe212618840d884b9fa7aaa.png

smanjen RUR logo, uklonjen onaj govnjivi sidebar sa desne strane, malo kompaktniji page title, izbacen opis podforuma (...), smanjene slicice clanova, izbacena nepotrebna statistika i bedzevi i gluposti, lakse se citaju postovi, KONTENT JE KRALJ

Лепо ово ради, мада ми је требало мало врема да провлаим како да поставим стил. Не знам да ли треба тако, али ФФ не приказује иконицу Стилуса горе десно.
Хвала још једном.

  • Like +1 2
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Debeli said:

ružan vam je forum.

hahaha, 'de se toga seti :))) 

još jedna legendarna 🙂

 

10 hours ago, Katsu said:

Dajte lepo opciju ko wikipedia dole desno da vratim wide view 😛

 

videću šta tu može da se uradi, ima nekih opcija da se dodatno proširi strana.

10 hours ago, Katsu said:

Brze mi radi, generalno sve ok...ali kod svih u modi mobile responsive dizajn, jebo zivot pola ekrana prazno. Sve mi je jasno tako i kod nas na poslu haha

 

probaj sad RUR dark 1 temu, a i vi drugi koji ste to kukali, uključio sam da se širi više automaCki.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

pa izgleda i to me zapravo sad i nervira dodatno jer ne kapiram što.

ja sam probao na X interneta i kompa i radi mi brže, probao sam da se izlogujem ulogujem itd, isto sve.

ako si ti probao više browsera onda verovatno nije do nekog plugina koji imaš u firefox ili chromeu... jel si probao firefox ili chrome? beše gore reče edge, imaš i neki od ova druga dva, u skladu sa tim koji ti je primarni?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Lucky said:

pa izgleda i to me zapravo sad i nervira dodatno jer ne kapiram što.

ja sam probao na X interneta i kompa i radi mi brže, probao sam da se izlogujem ulogujem itd, isto sve.

ako si ti probao više browsera onda verovatno nije do nekog plugina koji imaš u firefox ili chromeu... jel si probao firefox ili chrome? beše gore reče edge, imaš i neki od ova druga dva, u skladu sa tim koji ti je primarni?

 

Kod kuce Chrome, na poslu Firefox, na oba isto...doduse ne uvek, samo kad se vraca na unread content ili njega kad loaduje...ovako je ok manje vise

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...