Jump to content

Dandy-ev foto kutak


Recommended Posts

Нисмо напредовали физички, него смо вредносно у каналу па девојчице од 16, 17 година желе да изгледају јебозовне и пожељне, ко курве. А нама се то допада па смо сви у истом у каналу.

  • Upvote (+1) 1
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Hoces da kazes da su zene imale ovakvu gradju oduvek samo ih tek sad vidimo?

Naravno da postoje ljudi koji izgledaju kao babuske i dan danas, jer su se rodili od takvih roditelja ali je svakako svaka generacije sve lepsa, jer postoji genetski napredak. Njihovi preci su izgledali kao karikature pre toga kao iz Game of Thrones-a kad se prikazuju kmetovi bosonogi koji su ziveli po 40 godina i umirali od gladi

image.png

image.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, overkind said:

Нисмо напредовали физички, него смо вредносно у каналу па девојчице од 16, 17 година желе да изгледају јебозовне и пожељне, ко курве. А нама се то допада па смо сви у истом у каналу.

perhaps, ali kad je to krenulo? 🙂

evo meni prvo pada napamet BS i 

 

pesma ima 23 godine, deluje da je u smislu ove priče aktuelna i danas kao i tada 🙂 Kraj devedesetih početak dvehiljaditih skoro da nismo imali internet - mobilni telefoni, facebook nije postojao, koristili smo dialup 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Ја нисам ни рекао да је од јуче. А ни да смо само ми. Траје то већ неколико деценија бар.

Негде сам читао нешто на тему зашто људи на старим сликама изгледају доста старије у односу на данас. Типа било који 23 годишњак игледа озбиљно као да му је 50 и на челу је државе. Раније нисмо бринули толико опсесивно о изгледу нити смо се монтирали толико. Клинка на слици се убила да изгледа јебозовно, нема ту ништа спонтано, индустрија свега то подржава итд. Има и данас дебелих (више него раније?) и неугледних али их не качимо овде. Твоја и моја баба се просто нису сликале натрћене и напућене, у тангама, поред базена. Не знам да ли су биле витке, нисам видео слике своје бабе разголићене са мало година, али просто није се инсистирало на промискуитету. Мислим да је у томе главна разлика. Вероватно је и мање људи изгледало атлетски него данас јер нисмо били опседнути изгледом као данас и нисмо се грували. Можда се и критеријум лепоте промениуо, па су наше баке другачије показивале да су лепе. Итд ...

Али да не трујемо тему, нисмо зато овде 🙂

 

Edited by overkind
  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Модел са тетовирани гузом, што је за сваку похвалу, ми личи на некога кога бих срео на Ћесми, ко зна такси референце. Тако да нисам одушевљен.

Висока девојка пластичног лица са протезом ми личи на домину и ту је већ ситуација другачија. Поштедећу вас тока ми мисли, нисмо због тога овде, али веома ми се свиђа.

Маестро, да ли имате још неку слику с њом?

Edited by overkind
  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...