Jump to content

Dandy-ev foto kutak


Recommended Posts

4 hours ago, absolute said:

Sta je visi, ako je ovo srednji :c

Ono sto Toma na golim zenama i nase retke prepicke

Fora je sto se desava tranzicija

Sad kad se na ulicama BG-a proseta covek shvati da random klinke od 17 godina izgledaju kao bombe i kao nekadasnji top tier

Samim time se grupacija premestila za nivo ispod

Jbg nije lako boriti se protiv genetike

  • Like +1 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

Mislis protiv estetske medicine.

verovatno je tu puno faktora u igri 🙂

ima i estetske medicine ofc, ali sa druge strane mnogo su dostupniji ti kojekakvi što im crtaju obrve, trepavice, šta već rade, sad ne znam dal' to spada pod estetsku medicinu ili ne zvanično, ali da kažemo da je negde između.

a onda ima i mnogo više preparata i aparata koji se samo umnožavaju godinama, nije to više kao sa početka dvehiljaditih, sad mogu da kupe za male pare gomilu toga po radnjama i da se namalaju.

a ujedno mislim i da se svest malo podigla po pitanju treniranja i treninga itd u odnosu na pre (makar vidimo po kilijevim fitnes instruktorkama od 20 godina 🙂 pa ima i toga.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Lucky said:

verovatno je tu puno faktora u igri 🙂

ima i estetske medicine ofc, ali sa druge strane mnogo su dostupniji ti kojekakvi što im crtaju obrve, trepavice, šta već rade, sad ne znam dal' to spada pod estetsku medicinu ili ne zvanično, ali da kažemo da je negde između.

a onda ima i mnogo više preparata i aparata koji se samo umnožavaju godinama, nije to više kao sa početka dvehiljaditih, sad mogu da kupe za male pare gomilu toga po radnjama i da se namalaju.

 

 

na sve to sam i mislio...osim ovo za treniranje:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, manson said:

A gde ima da se nabavi ovaj rur dres?

Zapravo mislim da smo ga digli na rekt, samo nema ove fotke. Ček da vidim

Op, jesmo! https://rekt.shop/product/rur-dres-2023/

Ima i RURovača čak! :)) https://rekt.shop/product/rurovaca/

12 hours ago, Dule_smor said:

na sve to sam i mislio...osim ovo za treniranje:)

ma da, to je to. 

ima i onaj momenat doduše da sve to što je "od pre" deluje ružnije jer nije "trend", tako da je verovatno sve miks tih stvari.

a i dolaskom interneta znatno je veća dostupnost informacija/predloga/tutorijala pa ima i tog budženja skilla.

Link to comment
Share on other sites

Денди, где је Ђина или она цица што је била у Кини? Има ли њих у дресу?

🙂

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, shpanac said:

Ja sam mislio da sam samo mator pa da mi padaju standardi ali Kili istinu zbori, nije normalno kako izgledaju mlađe generacije sada.

Upravo.

Odgovorio je Lucy Duletu.

Ja bih samo dodao i da znaju prosto bolje da "nose" taj fizicki izgled, u smislu sminkanja/frizura, oblacenja i uz minimalno truda vezbanja/sporta vec izgledaju kao prepicke, tako da se definitivno pomeraju definicije i granice.

Dovoljno je da uporedimo generacije nasih baba npr koje su, kada bi ih posmatrali iz te perspektive, uglavnom izgledale kao burici i ormani u mladjim danima :c

Ako nista drugo makar fizicki napredujemo kao bica, sobizrom da psihicki odlazimo u kanal : D

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...