Jump to content

EV i Plug-in automobili - pričajte


dovlagsi

Recommended Posts

evropljani, magarci

novi VW ID.UNYX

neko bi rekao Cupra tavascan ali samo za kinesko tržište. ne. gomila delova i pogon jeste sa tavascana (2WD sa 286 KS i 4WD sa 340 KS), ali sa Xpeng-om su radili novu platformu, proizvodi se i prodaje isključivo u Kini (čitaj: Rusiji), koštaće oko 20k dolara tamo.

A U NAS GOLF NA AKCIJI 40k IDEMO BATOOOO

Volkswagen-ID.Unyx_CN-Version-2025-1280-04.thumb.jpg.f0014c91679fbdf5c8e699eaf162ade4.jpg

Volkswagen-ID.Unyx_CN-Version-2025-1280-0b.thumb.jpg.699ed0b0fa1b6f82a2c6235dfb7e3ee4.jpg

Volkswagen-ID.Unyx_CN-Version-2025-1280-12.thumb.jpg.26a96eb66956b88a8045995f45e0b0c4.jpg

  • Like +1 1

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, manson said:

Ovo samo prednje prozore ima električne?

ne, nego imaš posebar REAR taster i onda na iste te dugmiće otvaraš zadnje prozore. kažu ušteda, ne šalim se.

17 hours ago, togFU said:

Bukvalno kao neki Hyundai/KIA fazon :c

današnji hjundai/kia su imidža kao tojota devedesetih, prove me wrong!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, dovlagsi said:

današnji hjundai/kia su imidža kao tojota devedesetih, prove me wrong!

gec2024.thumb.jpg.96781118dfb59f83d2906878b92ff7d6.jpg

  • Like +1 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

On 7/15/2024 at 7:18 PM, Junkie said:

Twizzy?

 

ah tvizi legendica, viđam ih i dalje tu i tamo, genijalan nešto - auto, motor, nemam pojma 🙂

23 hours ago, dovlagsi said:

neko bi rekao Cupra tavascan ali samo za kinesko tržište. ne. gomila delova i pogon jeste sa tavascana (2WD sa 286 KS i 4WD sa 340 KS), ali sa Xpeng-om su radili novu platformu, proizvodi se i prodaje isključivo u Kini (čitaj: Rusiji), koštaće oko 20k dolara tamo.

 

kako genijalno "kinezuju" (tj. "azijazuju") softver u kolima i ostalo, sve da ima neke emojie i avatare ... :))

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, dovlagsi said:

ne, nego imaš posebar REAR taster i onda na iste te dugmiće otvaraš zadnje prozore. kažu ušteda, ne šalim se.

Jao da, video sam to negde vec, jako tuzno

 

4 hours ago, dovlagsi said:

današnji hjundai/kia su imidža kao tojota devedesetih, prove me wrong!

Pa cekaj, kako? Zar Toyota devedestih nije bila fazon dosadno "nevidljivo" auto, dok se danasnji koreanci trude da budu sto DRUGACIJI/upadljiviji ?

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

tojota 90ih je bila bas ono, do jaja auto, posebno 1990/1991 pre fubara, korole su se bas prodavale, i bas som se lozili

neki ih voze i danas

 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, f4ts0 said:

tojota 90ih je bila bas ono, do jaja auto, posebno 1990/1991 pre fubara, korole su se bas prodavale, i bas som se lozili

neki ih voze i danas

 

Meni je ona sportska tojota supra iz 90ih i dalje jedan od najlepsih automobila ikada.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pitanje je samo kada si poslednji put seo u takvo vozilo - ja sam pre 5-6 godina. U suštini je bliže RURomobilu nego Gecu...

A i prodajne cifre nisu neko merilo, jer ako gledamo po tome ovoga je verovatno više prodato.

Toyota-Corolla-Compact-VIII-E110.jpg

  • Like +1 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, dovlagsi said:

tako je, a pre toga su toyota i japanci u evropi bili tretirani kao i do skora koreanci, i onda odjednom i oni postadoše do jaja i mejnstrim
 

Aha, ja sam mislio iskljucivo na dizajn, ne na to kakva je Toyota bila generalno

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...