Jump to content

pričajte


Lucky

Recommended Posts

23 hours ago, manson said:

Nisam ni znao da imamo žensku vaterpolo reprezentaciju 🙂

https://www.b92.net/sport/vaterpolo/vesti.php?yyyy=2022&mm=08&dd=27&nav_id=2203196

 

pa čekaj, da ne računam sad, to ispada svaki minut jedan gol? kako uopšte uspeju toliko golova da daju pa ne mogu da preplivaju do gola za to vreme 🙂

nije hejt, stvarno me zanima.

jel ima neki snimak meča? :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 9/8/2022 at 5:53 PM, Dule_smor said:

kad smo već na temi, jel zna neko kako uopšte funkcioniše (inb4 nikako) sistem na primer eto baš sporta u bih? ja znam da i republika srpska recimo ima svoje ministarstvo sporta, nemam pojma da li ga ima federacija, ali ima svakako globalno BIH kao država i sad, kako se tu uopšte bira reprezentacija? u bilo kom sportu ili bilo kom dešavanju?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
2 hours ago, Dule_smor said:

nažalost odigraće na kraju, nekakav modus će se naći, ali makar neće biti gej kao mi kada smo im dozvolili da učestvuju sad na ovom atletskom prvenstvu pre koji mesec u beogradu.

Link to comment
Share on other sites

Bez poraza idu dalje, dobile poljsku posle trilera što se kaže 🙂

Quote
Quote

 

Одбојкашице Србије пласирале су се у полуфинале Светског првенства победом над селекцијом Пољске 3:2 у драматичној утакмици четвртфинала. У борби за финале наше девојке играју портив САД. Дуел је на програму у среду од 20.30 часова. У другом полуфиналу у четвртак од 20.00 састају се Италија и Бразил.

Србија након праве драме у пет сетова поново надиграла Пољску
Одбојкашице Србије савладале су Пољски са 3:2 (21:25, 25:21, 25:19, 24:26: 16:14) и пласирале се у полуфинале Светског првенства. У борби за финале наше девојке ће играти против Американки. Дуел је на програму у среду од 20.30.

 

 

 

sxh7szvf9189nsiurkeg.jpeg

 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Samo cepaju svaka im čast!

Quote

 

Одбојкашице Србије у финалу Светског првенства
Одбојкашице Србије пласирале су се у финале Светског првенства након победе над селекцијом САД, 3:1. Ривал у финалу биће им боља селекција из дуела Италија – Бразил.

Србија у финалу Светског првенства
Одбојкашице Србије савладале су репрезентацију САД 3:1 (25:21, 25:20, 17:25, 25:23) и пласирале се у финале Светског првенства.

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 10/12/2022 at 11:34 PM, absolute said:

Glasam za Brazilke u finalu :tf:

Dobio si glas!

Ali smo ih oprali! 🙂

Quote

Одбојкашице Србије освојиле су ново светско злато након тријумфа над Бразилом у финалу Светског првенства 3:0 (26:24, 25:22, 25:17). Србија је без иједног изгубљеног меча освојила златну медаљу на светском шампионату.

Čestitke! Najjače su kad uvek odu tako bez nekih očekivanja i onda izdominiraju bez izgubljenog meča.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, absolute said:

Super su igrale, bas sam gledao sinoc skoro ceo mec.

Najbolje sto im je trener Italijan 🙂

da, to sam potpuno propustio, mislio sam da je onaj što ih je vodio godinama trener i dalje, ali izgleda nisu se dogovorili 🙂

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, togFU said:

Taj Terzić je vodio fazon 15 godina, bilo je vreme da dođe neko mlađi, a ovaj TALIJAN Santarelli mi je vrh lik, stvarno je vrhunski složio ekipu i evo već počeo da sabija! Bravo da devojke!

E Terzić, pokušao sam da se setim i nikako imena da se setim, hvala togfu!

A TALIJAN je pravi TALIJAN, samo fali espreso u ruci da drži dok je meč :))

Link to comment
Share on other sites

@absolute iziš'o si na televizor!

Quote

 

Кошаркаш Владимир Петровић (45) ће наредне сезоне оборити светски рекорд и прославити јубилеј са 30 година активног играња, о чему је говорио у Јутарњем програму РТС-а.

Рођени Београђанин и члан Бека игра своју двадесетдевету кошаркашку сезону у каријери. У томе је изједначио рекорд легендарног Бразилца Оскара Шмита.

Петровић је са 16 година уписао прве сениорске наступе забележио у сезони 1993/94 у дресу Партизана. Прошло је 29 година, а он се и даље осећа витално и у форми. Чак може и да закуца.

"Одувек сам имао такве физичке предиспозиције. Радио сам на томе, тако да и дан-данас могу добро да скочим. Никада нисам престајао да тренирам, чак и током лета, пауза...Нисам имао већих повреда. Тако да је тело у форми, за ове године", каже Петровић.

 

Quote

 

"Љубав према кошарци ме задржала. Прошле године сам сазнао да јурим светски рекорд, па сам одлучио да издржим до краја. Тражимо још неког, ако је дуже играо, морамо да се боримо за тај рекорд", рекао је момак који осим српског има и грчко држављанство.

Листа клубова за које је играо је очекивано врло дуга: Партизан, Борац Чачак, Зорка Шабац, Арис Солун, КАОД, Касерес, Алба, Бреоган, Монтепаски, Париз Раасинг, Виртус, Мега, Анвил Влоцлавек, Панелиниос, ХАН Солун, Арис Никајас, сада београдски Беко.

Освојио је три првенства Југославије и куп са Партизаном, у Алби се домогао дупле круне 2003, а занимљиво је да је учесник ол-стар мечева у Грчкој (2001, 2013) и Немачкој (2004).

 

 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Lucky said:

to ti kažem, ili rod ili Nemke ima alter-ego za profesionalno igranje basketa :))

Što je najgore, znao sam jednog Vladimira Petrovića dok sam igrao i ofc da smo ga zvali Pižon 😄

Ali je ovaj što ga ja znam stariji par godina, tako da otpada.
 

Ovaj što juri svetski rekord je još uvek mladić, tako reći...

  • Like +1 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...